1 turas: "Real" išsigelbėjo mačo pabaigoje (2) © Eurofootball.lt
Vakar vėlai vakare buvo sužaisti Ispanijos čempionato ("La Liga") septyni pirmojo turo susitikimai. Lygos vicečempionai "Real" tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš namuose rungtyniavusius "Cadiz" futbolininkus.

Mače tarp lygos naujokų ir karališkojo klubo pirmas įvartis krito labai anksti - Ronaldo 4-ąją minutę smūgiu į apatinį vartų kampą maždaug iš 18 metrų nuginklavo "Cadiz" vartininką. Pirmajame kėlinyje abi komandos darė daug klaidų perduodant kamuolį, todėl rimtesnių progų sukurti nepavyko.

Antrajame kėlinyje "Cadiz" pradėjo daugiau atakuoti ir 63-ąją minutę pelnė įvartį. Po pakelto kampinio technišku smūgiu kamuolį į tinklą iš artimos distancijos pasiuntė Matias Pavoni. "Real" treneris V.Luxemburgo po dviejų minučių į aikštelę įleido Robinho, kuris pakeitė vaizdą aikštėje - "galaktikos" perėmė aikštės vidurį, tačiau "Cadiz" patikimai gynėsi. Visgi iki rungtynių pabaigos likus penkioms minutėms "Real" po klasiškos atakos pelnė įvartį - D.Beckhamas perdavė kamuolį baudos aikštelės krašte esančiam Robinho, šis techniškai krūtine susistabdė kamuolį ir perdavę jį Ronaldo, kuris atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau nemušė, o perdavė kamuolį Rauliui ir jam teliko pataikyti maždaug iš 5 metrų į tusčius vartus. Per pridėtinį laiką "Real" turėjo progą padidinti persvarą - Robinho baudos aikštelėje suklaidino tris "Cadiz" gynėjus, perdavė kamuolį I.Helguerai, tačiau jo smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų skersinį. Rungtynės baigėsi rezultatu 1-2.

Kitose sekmadienio rungtynėse iš Europos turnyrų iškritę "Deportivo" futbolininkai išvykoje po vienintelio Juanmos įvarčio palaužė "Mallorca" vienuolikę. Staigmeną pateikė "Getafe", kurie išvykoje 0-2 palaužė sėkmingai praėjusį sezoną pasirodžiusį "Espanyol" klubą. "Osasuna" namuose nugalėjo į Čempionų Lygą patekusį "Villarreal", o "Zaragoza" netikėtai atsilaikė prieš "Atletico".

Lygos naujokei "Celta" pavyko pergalingai pradėti sezoną - jie 2-0 įveikė "Malaga" futbolininkus, o "Sevilla" minimaliu rezultatu palaužė "Racing" komandą.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00018" 2 - 1 "%c00086"
27' [1 - 0] Romeo
56' [1 - 1] Diego Forlan
61' [2 - 1] Romeo

"%c00107" 1 - 0 "%c00005"
29' [1 - 0] Kepa

"%c00020" 2 - 0 "%c00106"
12' [1 - 0] Gustavo Adrian Lopez
48' [2 - 0] Baiano

"%c00017" 0 - 0 "%c00108"

"%c00021" 0 - 1 "%c00089"
18' [0 - 1] Juanma

"%c00102" 0 - 2 "%c00212"
54' [0 - 1] Gavilan
61' [0 - 2] Ivan Riki

"%c00253" 1 - 2 "%c00003"
4' [0 - 1] Ronaldo
63' [1 - 1] Matias Pavoni
85' [1 - 2] Raul