Lietuvos U-21 Rinktinė

Atsakyti
Sekti temą
Kiek prisimenu, prieš pora savaičių reyu su RedArmy diskutavo apie Sarsanijos priekaištus jaunimo rinktinių treneriams. Kostiai ir Baretto šiek tiek paantrino:

Kalbant apie mūsų klubo atstovus rinktinėse, man yra nesuprantami kriterijai, kuriais remiantis žaidėjai kviečiami į rinktines. Kai kurie žaidėjai, kurie pas mus nepatenka į 18 rungtynėms registruojamų tarpą, yra kviečiami į rinktinę, tuo tarpu kiti, kurie žaidžia pagrindinėje komandoje – ne.

Aš tikrai nenoriu nieko įžeisti. Pats esu dirbęs rinktinėse ir puikiai žinau, jog pasirinkti žaidėjus turi tik pats treneris. Tikrai nesakau, kas turi žaisti, tačiau man norėtųsi suprasti kriterijus, kuriais vadovaujantis yra kviečiami žaidėjai į jaunimo rinktines.

Vienas mūsų žaidėjas buvo pakviestas į Lietuvos U-17 rinktinę, tačiau jo laukė dvejos rungtynės mūsų klube. Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kai futbolininkai sulaukia kvietimo ir įvertinimo prisijungti prie rinktinės, tačiau šiuo atveju paprašėme, kad žaidėjui būtų leista sužaisti šias dvejas rungtynes už klubą. Juk tai tebuvo rinktinės pasiruošimo pradžia, tačiau, mūsų nuostabai, sulaukėme neigiamo atsakymo.

Rinktinės priklauso nuo klubų ir jų darbo, tačiau klubai privalo vykdyti savo pareigas. Juk būtent klubai rūpinasi žaidėjais, moka jiems atlyginimus ir suteikia visas sąlygas tobulėjimui. Mūsų filosofija tokia, jog žaidėjui yra labai svarbu žaisti už savo komandą. Tačiau buvo atsakyta, kad žaidėjas prie rinktinės turi prisijungti kartu su visais arba rinktinei nėra reikalingas.

Tuomet mes neišleidome žaidėjo į rinktinę. Juk jis mums yra reikalingas rungtynėse. 29 d. ir 3 d. laukė antros komandos susitikimai. Mums antra komanda yra labai svarbi. Tai mūsų sistemos dalis ir manome, jog futbolininkams tai yra reikalinga ir naudinga praktika.

Deja, rinktinės trenerio atsakymas buvo neigiamas. Aš tikrai nemanau, kad tai yra teisingas požiūris, tačiau man belieka gerbti tokį rinktinės trenerio sprendimą.

Kita situacija – vienas žaidėjas yra labai talentingas, tačiau kol kas nepatenka į mūsų komandos rungtynių paraišką ir nėra sužaidęs nei vienų oficialių rungtynių pagrindinėje komandoje. Jis į rinktinę kvietimo sulaukė, kai tuo tarpu kitas, dažnai žaidžiantis pagrindinėje komandoje, ne. Taip išeina, kad Lietuva turi fantastiškas jaunimo rinktines, nes net pagrindinės A lygos komandos žaidėjai į rinktinę nėra kviečiami.http://www.fcstumbras.lt/m-barreto-itin ... tines,n415

edit: blemba, jaučiu ne į tą temą įkroviau, bet čia irgi apie jaunimą tai gal nepyksit labai 😰
Citavimas
0
Va man labai idomi jusu nuomone kas svarbiau u-17 rinktines stovykla kur zaidejas uzsirekomendaves galetu ir atrankoj suzaisti uz triju savaiciu, ar antros lygos rungtynes, kur Stumbras zaidzia vs daug silpnesnes megeju komandas.

Siaip juokingai skamba Barreto zodzia, jeigu nezais mano Sadauskas, tai nekvieskit 😂 lyg tenais kazkas tycia kviecia, kad neleistu zaisti 😂

Rinktines stovykloj pirmom dienom visus testuoja, sustatomas planas ir pan. O Barreto nori kad ju zaidejas suzaistu dvi rungtynes po 90min. Ir gale stovyklos nuovargyje prisijungtu prie rinktines. Ar jus patys imtumet? Jeigu 2 lyga statai auksciau uz jaunimo rinktines tai tavo bedos.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Koks skirtumas kas geriau? čia jau klubas dėlioja savo prioritetus kas ir kaip, nes jis pinigus moka.

Šiaip jau seniau pastebėjau, kad rinktinių trenerių komunikacija su klubais - juokingame lygyje. Man nesuvokiama, kaip galima rengti kažkokias draugiškas rungtynes sezono įkarštyje, visiškai nesiderinant prie klubų tvarkaraščių. Ir dar užsiimti tokiu niekingu šantažu kaip "jeigu neišleisit, tai paimsim kažką kitą ir daugiau nebekviesim, patys kalti"... Man tai norėtųsi rinktinėse matyt geriausius žaidėjus, bet su esamu požiūriu tai kažin ar išvis kada taip bus, o jeigu ir bus, tai įdomu kiek laiko klubams kantrybė laikys. Galės NFA talentukai lakstyt.

o dėl sadausko tai manau, kad Baretto pasakė nesąmonę. Bet aišku juokinga kai visokie Januševskiai už rinktinę bėgioja 😂
Citavimas
0
Jokiu kategoriskumu nebuna, tiesiog rinktiniu treneriams nereikia, kad diena pries rungtynes atvyktu zaidejas dar neatsistates po praejusiu rungtyniu. Tvarkrasciai siaip yra pakankamai suderinti, aisku jeigu tavo komanda/dubleriai zaidzia 2 lygoje, tai jau reiketu susitaikyti, kad pacius prasciausius laikus gauni, nes pirmenybe eina taip --> A lyga -> I lyga/Elitines jauniu lygos -> II lyga ir t.t. Zodziu II lygai ir toliau tai viskas kas liko.

2 lyga praktiskai visada vyksta per rinktiniu pertraukas.

As matau kad logiskai elgiasi siose situacijoje rinktiniu treneriai. Duoda uzklausa del zaidejo, suzinoje, kad negali prisijungti laiku jo neima, kita karta vel duos uzklausa.

Klubas turi pilna teise neisleisti. Bet nemanau, kad klubas turetu gauti kazkokiu privilegiju, kad ju zaidejas galetu atvykti priespaskutine stovyklos diena po dveju rungtyniu nuovargyje praleides visas treniruotes, susirinkimus, scoutinga ir pan. Uzduodamas paprastas klausimas isleidziat ta diena i stovykla ar ne? su variantais Taip ar Ne. Jeigu atsakai Ne, o po to ieskai slieku tai 😕
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Reyu ir Pauleska nepaminejo, kad Zelkevicius u21(Vingili) labai puole per pristatyma, o kodel puole ir kieno interesu cia nesunku ismastyti...
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Dabar facebook'e stebiu, kaip Vaskunas su Aurimas Budraitis(futbolas.lt) ir Mariumi Bagdonu(15min.lt) kovoja 😂 Gaila Trenerio, nes puola ji neadekvaciai del kiekvieno menkniekio 😎
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Dabar dar ir vargšą Stankų žurnaliūgos puola 😭 Dieve dieve kur ta mūsų lietuva ritasi, o toks geras žmogus...
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Dabar dar ir vargšą Stankų žurnaliūgos puola 😭 Dieve dieve kur ta mūsų lietuva ritasi, o toks geras žmogus...


Stankus dabar puikius kozirius mete kaip apie Vaskuna uzklause Bagdonas, koziriai buvo: Dambrausko ir Garasto pavardes, kurie irgi darbus rinktinese gavo anksciau. Garastas gavo iskart po bakalauro studiju, Dambrauskas po savo blog'u eurofootball.lt ir nors Anglijoje turejo praktikos tik su vaikais ir megeju komanda tenais kazkurioje lygoje, Stankus buvo geros nuotaikos ir dave darba jam u19 berods patreniruoti is ten jau ji paeme i Panevezi ir viska toliau mes zinome. Zodziu nesurasim zmogaus Lietuvoje, kuris nesidziaugtu, kad Garastas ir Dambrauskas yra Lietuvos futbolo dalis, o juos pakviete Stankus.

Bet kodel kai Vaskunas susilaiko balsavime patvirtinant treneri, spaudoje matome uzrasus: "Stankaus marijonete"; "Jis pries Lietuvos futbola", "jis netikes treneris po blatu darba gaves", o kai kiti buve treneriai balsuoja palankiai Stankui: "tai gal cia tokia jo nuomone 😉 " Kodel pvz. Vaskunas negali palaikyti Vingilio kandidaturos? Vingilio ir stabo u21 rinktine per paskutines 5 rungtynes paeme 10 tasku, gal tiesiog Vaskunas reiske palaikyma siam Treneriui?

Aisku as dziaugiuosi, kad Danas treniruos sia rinktine, nebus jokiu myliu/nemyliu variantu, zaidejams didesne motyvacija, kitas poziuris, Vingilys siaip labai vengdavo rizikuoti, Danas manau nevegs rizikuoti, daugiau atakuoti, izaidineti kampiniu ir pan. Naujas protingas zmogus vykdomajame be jokiu rysiu, o tam vykdomajame bus bandoma parengti Lietuvos futbolo rengimo filosofija, tad viskas 😉

Man is sono stebint situacija, nepatinka tas puolimas ant Vaskuno, kai jis tikrai daug idejo, kad ta darba gautu rinktinese pradzioje asistentu po to vyr. treneriu, o ir pasiekimai su Vaskunu yra patys geriausi tarp visu buvusiu treneriu. Pvz. u19 Elitiniame round'e 2 taskus buvo paeme, tai absoliuciai geriausias rezultatas Istorijoje atmetus Vingilio rinktine kuri tiesiogiai pateko i EC. u17 kuri irgi ruosta Vaskuno yra skaitoma talentingiausia rinktine is kurios panasu, kad daugiausiai zaideju papildys vyru rinktines sudeti vel gi ta NFA2000 grupe yra Vaskuno, o tai butu dar didesnis laimejimas nei elitinio raundo pasiekimas be realios naudos vyru rinktinei. Zodziu Vaskunas turi visas galimybes tapti tiek sekmingiausiu jaunimo rinktiniu treneriu rezultatu aspektu, tiek zaideju paruosimo rinktinei aspektu, tai kazkaip negrazu kaip i pirma plana iskeliami prasciausi rezultatai.

Dabar biski pasikartosiu:

Bagdonas pvz. parase: "Vaskuno rinktine atrankoj patyre fiasko uzimdama 4 vieta" Po velniu grupej juk buvo Ukraina, Turkija ir Norvegija kur stabiliai i Elito etapus papuola, o u17 pasirode konkurencingai ir iki paskutines sekundes turejo galimybe iseiti i Elitini etapa. Galejo patekti net jeigu aplinkybes butu susikloste gerai(bet kitose rungtynese buvo rezultatyvios lygiosios kurios netiko). Pries metus kita rinktine pvz. iskrito po pirmu dveju rungtyniu atrankoj, trecios vs Liuksemburga jau nieko neleme ir 3 vieta eme, nes grupej buvo Liuksemburgas, bet jokio puolimo nebuvo pries ta rinktine ar ju staba.

Dar Bagdonas parase, kad Vaskunas patyre fiasko Granatkine su 13 vieta. Nors rezultatai tenais buvo 2 pergales, 3 lygiosios(dviem atvejais PK), 1 pralaimejimas Kazakhstan'ui kurie uzeme 2 vieta turnyre. Zodziu tas vienas pralaimejimas leme, kad top8 nebus, pralaimejimas po PK leme, kad bus geriausiu atveju 13 vieta, kuria ir uzeme komanda. O ir ta rinktine kaip anksciau minejau buvo eksperimentine, pajauninta long-term'ui ruosiama. Ta labiau tikroji Vaskuno rinktine 2000 metu vaziavo i Minska ir pasirode puikiai ir be 5-6 zaideju, kurie buvo Granatkine ir zaide vs vyresnius.

Nesusiziuri, kai parasai straipsni tik ziuredamas i skaiciukus 4 (4/4) ir 13 (13/16), nes yra daug aspektu, kurie irgi svarbus ir jie tame skaiciuke neatsispindi. Ypac, kai LFF dabar naujas poziuris vyrauja, kad ruoskime zaidejus rinktinei, o ne siekime vienadienes sekmes. + dabar po visu turnyru buna viesi pristatymai, kur treneriai kalba apie savo filosofija, rodo statistika, pavyzdzius, sako kas pavyko, kas nepavyko.

Raso Bagdonas gerus straipsnius siaip, bet vietomis labai persudo ir i situacija ziuri tik vienu aspektu ignoruodamas kitus. Tokiu atveju aisku galima parasyti skambesne antraste ir pan. bet kokybe gero straipsnio vietomis stipriai krenta. Futbolas.lt pvz. pasirinke toki negatyvu zurnalistikos modeli, tad po kiekvieno prastesnio jaunimo rinktines rezultato skambina Liubinskui, Ivanauskui, kurie tik ir laukia progos atsiliepti neigiamai, nors futbolas.lt dirba ir daug fainu zurnalistu, kurie nuosirdziai atlieka darba.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Kalbantis rūgpienis Rašė:

– Kas yra Vaškūnas? Gerai jį pažįstu. Jis yra stiprus lyderis. Jis geba gerai koncentruoti kolektyvą, generuoti idėjas. Lyderis visada turi traukt paskui save, todėl mačiau jį ir LVJFA direktoriaus poste. Tačiau mano palaikymą jūs vertinate labai įdomiai. Atrodo, kad aš atvežiau tuos 20 delegatų ir pasakiau, už ką balsuot. Kalbant dėl sekretorės ir buhalterės balsavimo? Mes galvojome, kad visi, kas dirba asociacijoje, gali būti ir nariai. Abi jos čia dirba. Tačiau kai visuomenė išreiškė nepasitenkinimą, mes sutinkame, kad tai yra konfliktinė situacija ir paprašysime, kad jos iš asociacijos narių išstotų. Bet Vaškūno atveju tie du balsai nieko nelėmė. Konkurenciją jam sudaryti norėjo žmogus (marijampolietis Žydrūnas Buzas – aut. past.), kuris yra labai neaiški figūra.

http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-754116Man po šito atsakymo viskas aišku kaip dieną kas čia ką protegavo. Tu man gali pasakot kiek nori apie tai, kad Vaškūnas kažką pasiekęs, tokie bajeriai nelips. Asistentu jis matai padirbo. Kažin žmogui rankos nenukrito nuo tų metų? Mane konkrečiai nervina ir biesina, kad tokie filosofai kurie knygų apie psichologiją skaito daugiau nei apie patį futbolą save laiko didžiais korifėjais. Dar nervina tas dalykas, kad dėl to, jog kažkas kažką papisa arba ranką paspaudžia tai staiga taip visai netikėtai visi keliai atsiveria link viso jaunimo direktoriaus posto. Dar žinai kas yra įdomu? Tavo transformacija iš skeptiškai nusiteikusio į visų jaunimo komandų advokatą numeris vienas. Turbūt tas darbas su federacija taip akis pravėrė? gal ir anksčiau ten taip blogai nebuvo? ar tik dabar nauja karta dirba? 😂

Red_Army Rašė:

koziriai buvo: Dambrausko ir Garasto pavardes, kurie irgi darbus rinktinese gavo anksciau. Garastas gavo iskart po bakalauro studiju, Dambrauskas po savo blog'u eurofootball.lt ir nors Anglijoje turejo praktikos tik su vaikais ir megeju komanda tenais kazkurioje lygoje, Stankus buvo geros nuotaikos ir dave darba jam u19 berods patreniruoti is ten jau ji paeme i Panevezi ir viska toliau mes zinome. Zodziu nesurasim zmogaus Lietuvoje, kuris nesidziaugtu, kad Garastas ir Dambrauskas yra Lietuvos futbolo dalis, o juos pakviete Stankus.Bravo. Per 20 metų pataikai į du trenerius. Ploju katučiu.

Red_Army Rašė:

Bet kodel kai Vaskunas susilaiko balsavime patvirtinant treneri, spaudoje matome uzrasus: "Stankaus marijonete"; "Jis pries Lietuvos futbola", "jis netikes treneris po blatu darba gaves", o kai kiti buve treneriai balsuoja palankiai Stankui: "tai gal cia tokia jo nuomone 😉 " Kodel pvz. Vaskunas negali palaikyti Vingilio kandidaturos? Vingilio ir stabo u21 rinktine per paskutines 5 rungtynes paeme 10 tasku, gal tiesiog Vaskunas reiske palaikyma siam Treneriui?Vėliau tu savo komentare kalbi apie rezultatų aptarimus, tai ok, galim pakalbėti. Vingilio treniruojamos rinktinės visa prezentacija buvo paremta į žaidėjų skirstymą ŽALIA, GELTONA ir RAUDONA kategorijomis 😂 Žalia, suprask elito žaidėjai, su tais kuriais rinktinė turėtų laimėti. Geltoni tokie vidutiniai, su kuriais galima žaisti iš bėdos. Raudoni, tie kurie kviečiami tik dėl to, kad kiti neišleidžiami ar traumuoti. Tada pastatyta grafa su rezultatais. Ale visi rezultatai kurie buvo blogi tai iš esmės geltonų ir raudonų žaidėjų mišinys su išimtinai dviem-trim žaliais. Tai va taip ir gyvenam, pralaimėjom ne dėl to, kad žaidimo planas blogas buvo, nepasiruošę atvažiavom, bet dėl to, kad su lievais grakais lošėm. Po tokių argumentų man susidėt žaislus ir išeit norėjosi. TU esi Lietuvos U-21 treneris kuriuos turi padaryti geresniais žaidėjais, bet iškart nurašinėji pusę komandos prieš jų buvusius/esamus trenerius. Apie tai kaip tuo metu Trakuose ar kitur starte žaidę žaidėjai apibraukti raudonai ar išvis neįtraukti į sarašus aš net nesiplėsiu.

Antra pasiteisinimo dalis buvo apie prastą fizinį pasirengimą kurį treneris ištestavo perėmęs rinktinę iš Narbekovo. Atseit kai jis dirbo TAME u-19 čempionate, per du metus radikaliai krito visi rodmenys. Ok, su tuo galima sutikti. Čia yra problema, kai žaidėjai išėję iš akademijos neturi kur rungtyniauti arba ateina į komandas ir sėdi ant suoliuko. Čia dar jeigu tų treniruočių kurias jie gauna lygis nebūna kritęs. BEEEEET. Toliau kiti treneriai jam uždavę klausimą. Kaip galvojate, ar tai pagrindinė ir vienintelė priežastis kodėl vaikinai nesupranta kur bėgti ir neturi technikos atlikti paprasto uždavinio? Vingilio atsakymas buvo maždaug "nu mes ruošėmės ir jie viską žinojo, tai jo žinokit, jei nepabėga ir nepašoka tai manau negali laimėti". Tada man kyla paprastas klausimas, kaip po poros mėnesių jie su slovakais ir italais jau ir pabėga ir pašoka? Keistoka vienok.
embeded-image
Citavimas
0
😂 😂 😂 As tiesiog ne per rozinius akinius i situacija ziuriu 😉 Lyg ir turetu buti aisku, kad gauti vyr. trenerio darba be blato, pazinciu praktiskai neimanoma. Tai kodel vienas taip gaves darba - blogas, o kitas tai jau matai - geras.

Dambrauskas pvz. irgi turi hobiu, daug knygu skaito, sachmatais zaidzia. Bet del to kazkodel netampa psichu, kuris labiau domisi knygomis, sachmatais nei futbolu 😂

As tiesiog manau, kad zurnalistika yra galingas ginklas, tad parasyk to pacio Vaskuno geriausius pasiekimus(geriausias pasiekimas su u19 rinktine atrankose), blogiausius pasiekimus(pvz, pralaimejimas 0-6 Rusijai, 4 vieta su u17 grupej) ir tegu futbolu besidominantis zmogus nusprendzia kas kaip. O itaigi zurnalistika tai yra tikrai ziaurus ginklas, nes parasai: "jis toks, anoks" ir jau futbolu besidominantis zmogus mano, kad "jis toks, anoks".

Pvz. galetu buti ta pati Lietuvos vyru rinktine, pralaimi Slovakams 0-4, ir viskas cia normaliai, nulis kritikos, nes juk ne madoj kritikuoti rinktine, kuri toki kokybini suoli padare nuo Igorio laiku 😉 Reyu gal tik biski patrolina Jankauska retoriniais ir neretoriniais klausimais. O stai kokia jaunimo rinktine minimaliai pralaimi 1-2, 0-1 stipriai rinktinei ir jau tragedija.....treneriai blogi, Stankus nurodineja ir t.t.

Bukim objektyvus kiek tik imanoma.

Del tu Vingilio spalvu, raudona, geltona, zalia, tai mano anam komentare buvo atsakymas, kad nebus myliu/nemyliu variantu, nes pas Vingili tokiu tikrai buvo.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Kaip jau esu prisipažinęs, esu ne kartą miegojęs Vaškūno lovoje ir nors ir jo šalia nebuvo, bet kaip labai gerai pažįstantis tą žmogų galiu pasakyt, kad nieko apie tą futbolą jis beveik nesupranta. Futbolo irgi nežiūri, nebent per tvšešis parodo ir tai prasėdi prie telefo ir nieko ten nesupranta. iki dabar galvoja, kad Enrique tiki-taka žaidžia. nu bet taktiškai dar taktiškai, kitas dalykas tai tas jo pasinešimas ant pseudopsichologinių dalykų, ale stiprioji vieta ir blabla, bet iš esmės tai jo smegeninė yra tiesiog per skysta būt geru ties šituo. Žmogelis stengiasi, labai ilgai galvoja kaip motyvuot savo jaunimą, bet kaip visiem px taip ir lieka px, o man managementas daugiausiai per jo karjerą pažengė kai prieš Atalanta žaidžiant per pertrauką pasakė "vienos rungtynės jum gali paklot kelią visai likusiai karjerai" ir poto kažkuris ten iš chebros golą įmušė, į peržiūrą važiavo, poto gal ir liko nebeatsimenu. Kapitonais amžiais išsirenka irgi didžiausius bekiaušius ala Gertmonas(atsiprašau reyu jeigu jo kraštietį įžeidžiau). Vaškūnas darbą ir karjerą turi ABSOLIUČIAI TIK todėl, kad pats kažkada buvo vietinis banditelis su dabar kalėjime sėdinčiu kamuoliu, visokiais skripkinais ir lialkom slabotkėj judėjęs. Vėliau vos nenumirė ir pradėjo apsimetinėt psichologu, nors iš tikro tai yra tik dar vienas viešojo sektoriaus fraudas ir jeigu palaikai Vaškūną tai palaikai ir kamuoli, o jeigu palaikai kamuoli tai ble mldc, nes ant bazaro paslysi i zeme sulysi 😉 tai būnam objektyvūs
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

Kaip jau esu prisipažinęs, esu ne kartą miegojęs Vaškūno lovoje ir nors ir jo šalia nebuvo, bet kaip labai gerai pažįstantis tą žmogų galiu pasakyt, kad nieko apie tą futbolą jis beveik nesupranta. Futbolo irgi nežiūri, nebent per tvšešis parodo ir tai prasėdi prie telefo ir nieko ten nesupranta. iki dabar galvoja, kad Enrique tiki-taka žaidžia.Aš jo nepažįstu asmeniškai visiškai, bet kažkodėl identiškos nuomonės esu, niekur jo viešo komentaro nesu matęs apie top rinktines/klubus. Futbolo stadione irgi tik per šventes matau.

velnes Rašė:

Kapitonais amžiais išsirenka irgi didžiausius bekiaušius ala Gertmonas(atsiprašau reyu jeigu jo kraštietį įžeidžiau)Nėra čia ko įsižeisti dėl teisybės. 😁

The_Red_Army Rašė:


Pvz. galetu buti ta pati Lietuvos vyru rinktine, pralaimi Slovakams 0-4, ir viskas cia normaliai, nulis kritikos, nes juk ne madoj kritikuoti rinktine, kuri toki kokybini suoli padare nuo Igorio laiku 😉 Reyu gal tik biski patrolina Jankauska retoriniais ir neretoriniais klausimais. O stai kokia jaunimo rinktine minimaliai pralaimi 1-2, 0-1 stipriai rinktinei ir jau tragedija.....treneriai blogi, Stankus nurodineja ir t.t.O kas gali jį kritikuoti? Kas turi teisę ir platformą tokiam dalykui, ypač kai LFF vis dar yra daugiau-mažiau klapčiukų kontora kur ne visi drįsta akis pakelti. Kad pas mus vis dar trūksta aukštos kokybės analizės, feedbacko ir kritikos čia niekas nesiginčija. Paprasčiausiai esam vienas didelis kaimas ir trūksta asmenybių GALINČIŲ ir NORINČIŲ tai pasakyti. Keep in mind, apie Liubinskus ir Ivanauskus aš nekalbu. Nežinau, skaitei tu mano straipsnį po rungtynių su slovakais ar ne, bet jei ten matai nulį kritikos tai laba diena. Džiugu, kad pauleska man duoda platformą (nors nežinau kiek teisės tam turiu), bet jei aš matau, kad šūdas yra šūdas tai aš taip ir pasakau. Pasakiau savo tekste, pasakiau ir į akis gerb. treneriui. Red_Army, tikrai nemanyk, kad aš tarkuoju tik tai jaunimo rinktinės trenerius, jei kam būtų įdomu tai ir apie Dambrauską pasisakyčiau dviprasmišką nuomonę. Bet viešoj auditorijoj niekam tai neįdomu, nes... kaip sakiau, esam dar futbolo urvas.

Išvis čia gal kažkiek platesnis klausimas žvelgiant apskritai į tai kaip lietuviai geba priimti kritiką ar atsižvelgti į ją. Tikiu, pasiėmus tokį Joną Kazlauską ar kažką kitą, parengus rimtą analizę ir sukritikavus mūsų krepšinio stabus, vargu ar per komentarų lietų rastum, bet vieną "šauni diskusija, įdomios mintys, smagu, jog kažkas daro" 😂
embeded-image
Citavimas
0
velnes Rašė:

Kaip jau esu prisipažinęs, esu ne kartą miegojęs Vaškūno lovoje


Dabar kadangi laikai tokie neramūs, vaikus šuliniuose skandina, įstatymą šiandien kaip tik priėmė, visuomenė sunerimus, tai aš jau galvoju skambint į Seimą Šakalienei ar į vaikų teisių tarnybą ir reportint šitą atvejį, sorry, nes nebūkime abejingi.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Nelendant i tas periferijas apie slabotkes, kuriu siaip ir pats Vaskunas neslepia koks jis ten buvo 10-15 metu atgal ir pan, tai Vaskunas ne toks kvailas ir zino ka geba kas sunkiau ir pats 😉 Taktikos dali pagrinde perleidzia asistentui, kuris 😉 fizinio parengimo dali fiz. treneriu, gk dali - gk treneriui. Pats daugiausiai ir uzsiima proceso valdymu, psichologija(motyvavimu), bet jeigu tai leidzia pasiekti geriausia rezultata istorijoje ir berods du kartus iseiti i elito round'a, tai viskas lyg ir ok. Galiausiai realu, kad butent dalis 2000-tuju papildys ateity vyru rinktine, nes is NFA99 praktiskai nieko neliko, o 96-98 isvis skyle, nes nebuvo jokiu akademiniu klasiu ir pan. Tai tik pavieniai idomesni zaidejai, kaip koks Silkaitis gali uzaugti iki rinktines. Tai atrodo nereikia perdetai maisyti su zemem, nes vertinant trenerius gi nevertini pagal viena taktikos kriteriju. Taktika, Fiziologija, Proceso valdymas, Psichologija ir pan. kartais geriau buti geru tam tikrose srityse net jeigu tos dalys tik is dalies susije su futbolu nei buti vidutinisku visur arba geru taktikoj, bet nemoketi jos perteikti ar nevaldyti proceso, nemoketi motyvuoti ir pan.

Yra daug treneriu LT futbole, kur nei viename is trenerio kriteriju nepatempia, bet kituose miestuose save pastato vyriausiais treneriais.

Beabejo, kad futbole buna n politiniu sprendimu, balsavimu. Naturalu, kad ir pats Vaskunas masto su ta savo 2000-tuju komanda eiti ir kaip u19 treneris, o veliau gal kaip ir u21 treneris, nes bet kas kitas jo vietoj to paties siektu.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Va kaip tik lff paskelbe, kad bus aptarimas Minsk'o ir Granatkino, tad jeigu kam idomu registruokites.

http://lff.lt/news/2592/aptars-ziemos-j ... -turnyrus/

reyu Rašė:

Nežinau, skaitei tu mano straipsnį po rungtynių su slovakais ar ne, bet jei ten matai nulį kritikos tai laba diena. Džiugu, kad pauleska man duoda platformą (nors nežinau kiek teisės tam turiu), bet jei aš matau, kad šūdas yra šūdas tai aš taip ir pasakau. Pasakiau savo tekste, pasakiau ir į akis gerb. treneriui.Mano zodis "patrollino" apeme tavo kritika 😉 Kas liecia vyru rinktine, tai as laukiu, nesulaukiu rungtyniu Wembley kur parodys padare isvadas Jankauskas ar ne. Nes Islandisku stilium su parengtomis tranzicijomis tikrai galima supancioti Anglus, bet jeigu zais atvirai kaip lig siol, kur didelis demesys atakai ir Vaitkuno jungimuisi i puolima, tai gali buti ir toks pats rezultatas kaip prie Igorio, kas butu ziauriai abydna.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Va kaip tik lff paskelbe, kad bus aptarimas Minsk'o ir Granatkino, tad jeigu kam idomu registruokites.

http://lff.lt/news/2592/aptars-ziemos-j ... -turnyrus/Vėl darbo dieną 10val. ryte. Fantastika.
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Va kaip tik lff paskelbe, kad bus aptarimas Minsk'o ir Granatkino, tad jeigu kam idomu registruokites.

http://lff.lt/news/2592/aptars-ziemos-j ... -turnyrus/Vėl darbo dieną 10val. ryte. Fantastika.

Niekas nenori po darbo dirbti 😂 Siaip as cia irgi matau beda, bet kitavertus iprastai zurnalistai gali ateiti darbo metu, o kas dirba prie futbolo irgi jiems geriau diena, nei vakare, kai daznas turi treniruotes, tai geras turbut visiems vis tiek nebusi.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Kaip jums LFF deal'as su BMW?

Snd praejo aptarimas Minsk'o ir Granatkino, siaip labai abydna, kad nebuvo zurnalistu, kurie labiausiai vaziuoja ant jaunimo rinktiniu. Nes tokie susirinkimai/aptarimai ir daromi, kad nusviesti futbolo visuomene ir kad zurnalistai tiesiai uzduotu nepatogius klausimus treneriu prezentaciju metu. O susirinkimas buvo gana idomus, atrode bus pora valandu, bet uzsitese iki 4h trukmes 😲 Sociai diskusiju buvo 😉
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Vidurį darbo dienos Kaune keturias valandas? Man atrodo, kad čia tyčia toks laikas ir vieta parinkti, kad tų žurnalistų nebūtų 😕

Kad turėtum laiko kažkur sėdėt keturias valandas turi būt arba blogeris/bedarbis, arba Budraitis, kuris vien apie futbolą ir rašo.
Citavimas
0
pauleska Rašė:

Vidurį darbo dienos Kaune keturias valandas? Man atrodo, kad čia tyčia toks laikas ir vieta parinkti, kad tų žurnalistų nebūtų 😕

Kad turėtum laiko kažkur sėdėt keturias valandas turi būt arba blogeris/bedarbis, arba Budraitis, kuris vien apie futbolą ir rašo.


O koks laikas butu tinkamiausias? Gal pavyktu istransliuoti, kad kita karta butu geresnis laikas.

Aisku futbole parinkti visiems patogu laika tikrai komplikuota, nes treneriai dazniausiai turi rungtynes savaitgali, o treniruotes siokiadieniais vakarais 17-18h. Taip jau gaunasi, kad siokiadieniu rytai treneriams yra patogiausi, ir tik tie rytai, kai neturi rytiniu treniruociu.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0

Nauji įrašai