WC 2018: bendra diskusija

Atsakyti
Sekti temą
Kadangi Pasaulio čempionato finale turi būti bent vienas Intero žaidėjas, tai anglams pusfinalyje jokių šansų.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Belgija-Anglija būtų visiškas EPL all-star geimas 😁 Jeigu Fellaini ir Chadli išlaikytų savo pozicijas starte, tai EPL žaidėjų turėtume berods 20 iš 22.


Chadli iš championshipo 🤓 anglų net antra lyga yra good enough WC pusfinaliui 😎
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Chadli iš championshipo 🤓 anglų net antra lyga yra good enough WC pusfinaliui 😎Smagu pasijuokti iš savo egzpertinės įžvalgos, kad Martinez buvo durnas imdamas 215-minučių-EPL-is-good-enough-for-WC Chadli. Bet čia ir skirtumas, kai kaip bokalinis ekspertas matau tik skaičius pasauliniame internet tinkle, o Martinezas jį matė treniruotėse. Pilnai pasveikęs Chadli atrodo gali duoti naudos ir pirmos lentelės pusės klubams. Kažkur mačiau, kad turi 17mln release clause - daugoka, bet jeigu neturi kažkokių chroninių problemų kojose, spėju bus ne vienas norintis surizikuoti.
Citavimas
0
Citavimas
0
Furis Rašė:

Yes? No?

[tweet]twitter.com/Hashtag_Bora...atus/1016773528123854848[/tweet]


TV kompanijos piestu stotųsi prieš šitą, kaip buvo ir su VAR. Papildomą brangų eterio laiką užimtų 😁
Citavimas
0
Yes, tik vargu ar tai labai paveiktų autoriaus minimą time wastingą, jei ne poguliukas ant žolės, tai vis tiek matysim kamuolio smaukimą prie kampinio vėliavėlės kur žaidėjas atsiveria kokius du opononetus ir juos bando nulaikyti, kad šie neatimtų kamuolio.
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Yes, tik vargu ar tai labai paveiktų autoriaus minimą time wastingą, jei ne poguliukas ant žolės, tai vis tiek matysim kamuolio smaukimą prie kampinio vėliavėlės kur žaidėjas atsiveria kokius du opononetus ir juos bando nulaikyti, kad šie neatimtų kamuolio.Nu bet čia bent toks žaidybinis time-wastingas, skirtingai nei poguliukas ant žolės.
Citavimas
0
O kaip skaičiuojamas pridėtas laikas?
Keitimas ir kortelė turi tam tikrą fiksuotą laiko tarpą, kuris būna pridedamas, o kol Neymaras voliojasi, nuimamas realus laikas, ar kaip čia yra pagal popierių?

Nes čia sprendimas paprastas - stabdyt laiką, kol kamuolys nežaidime ir viskas. Tik gali būt po 10 min pridėta 😁
Citavimas
0
Ko labiausiai nemegstu futbole, tai tos perspaustos trydos kai kas nors pasiseka, pvz. Kesminas sove tryda 15min.lt kaip ten sauniai Belgai dirba 🤓 Anglai sove trydos kokia kaip jiems sporto psichologe padejo nueiti iki pusfinalio 🤓 nors turbut ir kokie Vokieciai turejo sporto psichologu 😂 Islandu gk tryda kaip jis Messi PK isanalizavo 🤓 nors butu praleides, tai tyletu tyliai kamputy 😎

Cia turbut zmogaus esme, kad kai kazkas pasiseka, tai kas daugiau uodega pakels jeigu ne pats 😁 o jeigu nepasiseka, tai n pasiteisinimu 😎 kaip pvz. Belgiskos trydos, kad Prancuzai zaide antifutbola 😂

Please no tryda 😁
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
👏 tai kad tavo trydos irgi nemažai apie protingiausią ispanų futbolą 😂
Citavimas
0
Phect Rašė:

:up: tai kad tavo trydos irgi nemažai apie protingiausią ispanų futbolą 😂


cia tai tiesa 😇 nebutinai protingiausias yra pergalingas, juk viskas atsiremia i zaidejus ir kaip jie isnaudojami 😉
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

cia tai tiesa 😇


Tai, kad tiesa (su kuo nesutinku) nereiškia, kad netryda.
The_Red_Army Rašė:

Anglai sove trydos kokia kaip jiems sporto psichologe padejo nueiti iki pusfinalio 🤓 nors turbut ir kokie Vokieciai turejo sporto psichologu 😂


Ar tai, kad Vokiečiai irgi turėjo sporto (galimai) psichologą automatiškai paneigia teiginį, jog toks psichologas padėjo anglams?

The_Red_Army Rašė:

Islandu gk tryda kaip jis Messi PK isanalizavo 🤓 nors butu praleides, tai tyletu tyliai kamputy 😎


Jei būtų neatlaikęs to PK, ar tai paneigtų faktą, kad Messi PK mušimo patternai buvo analizuojami?

viskas atsiremia i zaidejus ir kaip jie isnaudojami 😉


Ane?

o jeigu nepasiseka, tai n pasiteisinimu 😎 kaip pvz. Belgiskos trydos, kad Prancuzai zaide antifutbola 😂


😂 😂 su tavim žiauriai sunku diskutuot, nes daug pripilstai, bet tuo pačiu sau ir kojas persišauni, nes vienas sakinys labai dažnai kitam prieštarauja.
Citavimas
0
Šventą darbą dirbi, Phect. Per velnes plotą kojas nuplausiu.
embeded-image
Citavimas
0
Phect, esme kad viskas itakoja, bet daug kas, kas hyper sureiksminama turi plius minus 10% itaka, plius minus reiskia, kad itaka gali buti ir teigiama ir neigiama, tad ir koks sporto psichologas gali ir i gera ir i bloga iseiti komandai, i bloga nes visgi tai pasalinis zmogus nesuvokiantis sporto vidaus, as tos nuomones, kad treneris turi atlikti sporto psichologo funkcija, tarkim Jasikevicius geriausias sporto psichologas, nes nors leksika turbut panasi is lupu iseina kaip eilinio tupo trenerio, bet ta leksika visuomet turi prasme.
Tiesiog dabar esti trendas, kad duokim visom komandom po sporto psichologa ir busim ir mes aukstam lygy...

Viska reikia isnaudoti, kas gali duoti naudos, bet reikia suprasti kad daug kas lemia tik 1/20-taja ir kad esme vis tiek ne ten, tad nereikia 1 is 20 kartu pasisekus uzskaityti to kaip tendencijos. Anglai tiek visokio sport science daro, kad galva neisnesa, bet is 90% to gali tik mokslinius straipsnius rasyti ir tik koks 10% realiai atsispindi ir pasitarnauja futbole. Bet kai pasitarnauja tai aisku kad del sport science 😂 nes jie gi geriausi sitoj srity sporte, kas faktas.

Man idomiau kodel nesutinki, kad Ispanijoj futbolas protingiausias, negi manai, kad spirk ir bek futbolas protingas, kuris yra daugely saliu?

Ispanu futbolo nereiketu suvesti su tiki taka ar beprasmiais perdavimais, nes siaip visuomoj beprasmiai pasai neieina i Ispaniska futbola, tik kad FCB ar Ispanijos rinktines futbolas suformuoja tokia visuomenes nuomone. Bet cia ju taktika, o ne realus atspindys futbolo.

Esu jaunimo lygmeny Ispanijoje mates komanda, kuri buvo realus dabartines Suduvos atspindys, cia pries 5 metus kai Suduva dar tokia nebuvo. Visi auksti, visi stiprus, sutverti gintis, buvo rungtynes kai ta komanda liko 8vs10 ir varzovai ne tik kad nesugebejo comeback'inti, bet gavo dar +2 ivarcius po standartu. Ispanijoj daug laisves, nors dauguma rimtu organizaciju renkasi possession futbola, nes naturalus ego neleidzia kitaip, bet yra tokiu kur visiskai direct stilium zaidzia ir pan.

Fule Ispanijoj geriausia del konkurencija + hyper taktika, daugumoj kitu saliu yra tik konkurencija, o silpniausiose salyse nera ir konkurencijos. P.s. taktika turiu placiaja prasme, kad nesuvestumet kad vien taktine schema tai jau taktika.

Belgijos fulej tarkim yra geru dalyku, jie pvz. Turi velesnio brendimo rinktine, kad neprarasti zaideju is tos kartos, kuriem sunku konkuruoti, nes gime 10-12 menesiais, cia puiku...bet daug dalyku yra naturalus, kaip kad pas mus yra krepsinyje, kur nors manau truksta tvarkos ir logikos, bet who cares..., kasmet po talenta ir taip atsiranda, rinktines jaunimo cempuose zaidzia stabiliai, turi gana gera konkurencija, mato lygi BC Zalgiris, rinktines pavidalu.

Kad mastytumete savo galva parasysiu, kad salies algu dydis daugiau futbola itakoja rinktines pajeguma, nei ju sistemos ar strategijos, nes jeigu ne dideles algos Belgijoj ir tos afrikieciu, marokieciu bendruomenes, tai Lukaku, Fellaini ir etc. proteviai gal Sveicarijoj gyventu. Dabar jie gimsta Belgijoj, padidina konkurencija Belgu jaunimo futbole, kas padeda ir tiems Belgams, kuriu proteviai grynai is Belgijos ir voulia Belgijoj yra futbolas auksto lygio, rinktine dabar ir dar eile metu pretendente i titula.

Kai kas taip tiesmukai sako pradekim ir mes zaisti 3-4-3 su daug possession ir bus kaip Belgijoj po 10 metu, tame tiesos mazai, nes geram futbolui reikia geru zaideju, kad tureti gerus zaidejus reikia konkurencijos, kad tureti konkurencija reikia, kad klubu akademijose butu sistema, kuri uztikrintu ta konkurencija...aisku kai kazkurioj saly sitie dalykai naturaliai issisprendzia, nes sportas nr. 1 saly, tai tada isstoji ir pasisakai, kad genialu sprendima priemei su 3-4-3 taktika, kas dar buvo visiska kopija nuo Ajax'o greiciausiai...

Nors as stumiu ant klubu, bet musu futbolui siai dienai reikia Pergaliu, kad ir kaip jos butu pasiektos, tai to palinkesiu tiek Suduvai, tiek kitiems LT klubams Europoj.

Zodziu as nenusisneku, bet kad mane suprasti reikia arba buti manimi arba is labai toli viska pasakoti 😁 sita posta per tel parasiau 😁
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Zodziu as nenusisneku, bet kad mane suprasti reikia arba buti manimi arba is labai toli viska pasakoti 😁


Perskaičiau viską, pabandžiau net taip dėmesingai, ir visgi labiausiai tai pritariu šitam sakiniui. Visiškas Škėmos minčių srautas.
Citavimas
0
Jeigu The_Red_Army tu tikrovei taip dėstai mintis, kai raśtu, tai Dieve padėk.

Mano deaugiškas patarimas būtų kaskart tokią litaniją priraśius nepostint. Pasitrauk nuo pc, grįžk po 10min ir perskaityk. Pamatysi, daug apkeisi ir kiti supras labiau.

Tada ištaisyk skyrybos klaidas, kurios labai apsunkina kai kurių minćių supratimą, įsijunk LTU klaviatūrą ir vuolia.

P.S. Śitą postą raśiau per tel. 😁
Citavimas
0
Zinau, kad berastis 😁

Siaip ne visada ir postinu, bet biski uzveikia, kai futbole daug dalyku nutinka del naturaliu procesu ar net atsitiktinai, o dauguma mato ka nori matyti 😠
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Phect, esme kad viskas itakoja, bet daug kas, kas hyper sureiksminama turi plius minus 10% itaka, plius minus reiskia, kad itaka gali buti ir teigiama ir neigiama, tad ir koks sporto psichologas gali ir i gera ir i bloga iseiti komandai, i bloga nes visgi tai pasalinis zmogus nesuvokiantis sporto vidaus, as tos nuomones, kad treneris turi atlikti sporto psichologo funkcija, tarkim Jasikevicius geriausias sporto psichologas, nes nors leksika turbut panasi is lupu iseina kaip eilinio tupo trenerio, bet ta leksika visuomet turi prasme.
Tiesiog dabar esti trendas, kad duokim visom komandom po sporto psichologa ir busim ir mes aukstam lygy...


😁 😁 😁
Po šitos pastraipos, iš kurios visiškai aišku, kad tu absoliučiai nesuvoki, kas yra psichologas ir kokios jo funkcijos, buvo labai sunku toliau viską skaityt. Bet perskaičiau. Stengiausi tai daryt dėmesingai.

Ir galų gale reikia pritart Scientistui ir postą apibūdint šiuo paveiksliuku.

embeded-image

Tiesiog pasirink vieną mintį, kurią nori išplėtoti, nes šitas tekstas paprastam žmogui yra nelabai suvokiamas.

The_Red_Army Rašė:

zinau, kad berastis 😁

Siaip ne visada ir postinu, bet biski uzveikia, kai futbole daug dalyku nutinka del naturaliu procesu ar net atsitiktinai, o dauguma mato ka nori matyti 😠


Čia man atrodo tiesiog tu susikuri vėjo malūną ir kyli su juo į kovą. Kad ir su ta pačia sporto psichologų tema. Tiesiog buvo pasakyta, kad tai komandai padėjo, kad žaidėjų mental state buvo labai geras (ir tai matėsi) ir pan. Argumentą, kad psichologas atvilko anglus į pusfinalį, tu pats susigavojai ir puolei jį paneiginėt.
Citavimas
0
Suvokiu kas yra sporto psichologas, butent del to ir manau, kad tai pasalinis zmogus, kurio itaka neprognozuojama 😎 Esu susipazines tiek su sporto psichologais, tiek ju testais, mates praktini darba zodziu 😎 net kazkada pats galvojau baigti magistra sios srities 😂
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Ir dar drįsta žmonės inkšt dėl to, kad lietuvių kalbos egzas “nesamoningas”, nes vertina ne tiek vertina pačios kalbos teorines žinias, kiek minčių dėstymą. 1 metai intensyvių pamokų pas mano lietuvių mokytoją ir Red army grįžtų suprantamas žmogus.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0

Nauji įrašai