WC 2018: bendra diskusija

Atsakyti
Sekti temą
reyu Rašė:

Kaip jum Robio Viljemso pasirodymas?

Buvo labiau exciting nei visa Griezmanno vasaros saga.
embeded-image
Citavimas
0
Sveiki, ar eurofootball turi fantasy lyga mc fifa2018 fantay programelei? Jei taip gali kaip nors numest kontaktus/? 😉
Citavimas
0
Apibendrinant paskutines kelias dienas: futbola siandien moka zaisti visi beigi aiksteje zaidzia zaidejai, o ne pavardes.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
embeded-image
😭
Arsene Wenger asked me to have a trial with Arsenal when I was 17. I turned it down. Zlatan doesn't do auditions. Zlatan Ibrahimovic
Citavimas
0
petrofanas Rašė:

embeded-image
😭

Pas mane irgi liūdna.. 13 pts 😭
Citavimas
0
Aštuntfinaliam kuriam kiekvienom rungtynėm po temą ar viską į bendrą?
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

aštuntfinaliam kuriam kiekvienom rungtynėm po temą ar viską į bendrą?

Atskira. Čia ir taip aišku. Aš galiu pakurt, jei kažkas tingi.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Gal ne visai į temą, bet kur Vilniuj dabar normaliai pažiūrėt futbolą? Visos vietos atrodo nepasiruošusios, šudini maži ekranai, kai kurie net elementaraus HD neišspaudžia.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
FIFA puslapy nerandu graziai pateiktu statsu kiekvieno zaidejo, kaip kad budavo anksciau tiek distance covered, tiek max. speed kiekvienu rungtyniu. Nera?
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

FIFA puslapy nerandu graziai pateiktu statsu kiekvieno zaidejo, kaip kad budavo anksciau tiek distance covered, tiek max. speed kiekvienu rungtyniu. Nera?

Negadink mano klausimo savo niekam neidomia statistika 😠
Citavimas
0
Wat Wat Rašė:

Gal ne visai į temą, bet kur Vilniuj dabar normaliai pažiūrėt futbolą? Visos vietos atrodo nepasiruošusios, šudini maži ekranai, kai kurie net elementaraus HD neišspaudžia.

Prie Balto tilto jei ekranai prioritetas. 😂
embeded-image
Citavimas
0
Wat Wat Rašė:

Neseniai ir aš su tokia dilema buvau susidūręs, kai reikėjo 20-čiai vokiečių kažkokią vietą rezervuot. Crazy Bull, Du Karaliai per projektorius leidžia, bet pirmajame - nudrožta ir in general šūdina erasmusiška atmosfera, o antrajame pokeristai šalia beldžia. Stars & Legends? Prie Baltojo tilto? Šimo baras?
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

aštuntfinaliam kuriam kiekvienom rungtynėm po temą ar viską į bendrą?

Atskira. Čia ir taip aišku. Aš galiu pakurt, jei kažkas tingi.
tai kur temos? urugvajus portugalija jau aptarinejamos
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Vizualiai prierašas 1/8 man atrodo blogai, bet nieko geriau nesugalvoju. Pilnas žodis dar blogiau.
Citavimas
0
Top16 gali rašyt. bet geriau nerašyt taip
Citavimas
0
Man irgi 1/8 nei į tvorą, nei į mietą. RO16?
Citavimas
0
Phect Rašė:

Man irgi 1/8 nei į tvorą, nei į mietą. RO16?

Aš perskaitau kaip ROI 6 😐

Siūlykit variantus, pasiliksim ties mažiausiai blogu. Phect ir kiti adminai, galit paeditint kurią nors porą su savo variantais, gal atrasit kažką.
Citavimas
0
Duokit Andriui nuspręst, jam labiausiai rūpėt turėtų.
Citavimas
0
Last 16 variantas
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Round of 16. Gana aišku ir geriau nei sutrumpintas RO16.
Citavimas
0

Nauji įrašai