WC 2018: B grupė

Atsakyti
Sekti temą
Bet tai kai Portugalai viską susigadino paskutinėm minutėm. Dabar lieka antri ir žais su Urugvajum, negana to patekus toliau lauks ( ko gero) Prancūzija-Argentina/Nigerija. Kai likę pirmi būtų žaidę su Rusais ir vėliau Kroatai- Danai ( vėl ko gero) Žinant kaip Kroatai čiokina metai iš metų tokiose rungtynėse, čia geresnio kelio pusfinalio link tiesiog nesugalvotum. Abydna tyrėtų būt.
Citavimas
0
Galvojau pamatysiu Suarez vs Ramos. Na nieko, dabar Suarez vs Pepe belieka.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Geriau nerašysiu ką galvoju apie tokias rankas, nesinori per čempionatą būti be forumo.
embeded-image
Citavimas
0
Ranka 😂 😂 ypač kažkaip matosi ne europiečiai teisėjai dar didesnį šou rengia
Citavimas
0
Europos čempionai ir tituluočiausia šio amžiaus rinktinė nesugebėjo apsižaist Irano ir Maroko 😉 😉
Citavimas
0
Pntmstr Rašė:

Europos čempionai ir tituluočiausia šio amžiaus rinktinė nesugebėjo apsižaist Irano ir Maroko 😉 😉


Prastai ir nuobodžiai, bet darbas padarytas, baigėsi gerai ir dabar jau niekam nerūpi, juo labiau turint galvoje, koks tolimesnis kelias čempionate

O Marokas ko gero geriausia šitos grupės komanda buvo 😂
embeded-image
Citavimas
0
Yra šansų, kad De Gea pamatys suoliuką?
embeded-image
Citavimas
0
Kukli nuojauta sako, kad Hierro nieko nedarys, nors keitimų dėl underperforminimo starte reiktų ne vieno IMO
embeded-image
Citavimas
0
Man tai Thiago/Koke pozicija šalia Busquetso kelia klausimų, vis dar nematau duodamos naudos. Leisčiau kažką panašaus į sudėtį vs Iraną.

Žiūrėdamas į Iniestą prieš portugalus galvojau, kad veteranui jau laikas prisėst ant suolo, bet vakar vėl skraidė taip, kad tenka patylėt 😂
Citavimas
0
Nežinau iš kur jie žino kas ką svarsto, bet jau ryte nujaučiau, kad pasirodys tokie straipsniai:

[quote="AS.com"]Hierro considering dropping De Gea for Kepa, and playing Nacho in central midfield in the last 16

embeded-image
Citavimas
0
O tai čia De Gea reguliariai suorganizuoja bulitus į savo vartus? Ramosas/Pique viskas tvarkoj?
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

O tai čia De Gea reguliariai suorganizuoja bulitus į savo vartus? Ramosas/Pique viskas tvarkoj?Tų draugelių nėra kuo pakeist
Citavimas
0
Idiotai turi geriausia pasaulio vartininka, o kazka svarsto 😂

Bet Ispanu fanai, ir spauda tikrai neisnesa pagal prota savo futbolo lygio, ten amzinai kokiu nesamoniu prisigalvoja, visokiu lover'iu susimasto, koks Casillas galejo n klaidu savo laiku padaryti ir butu dzin visiems 😎 Hyper spaudima DDG jaucia, o tai, kad vieniems hyper griezti Ispanai, o kitiems, savo lover'iams hyper atlaidus, tai irgi nieko gero neduoda.

Aisku ir DDG nesiseka, vis kokia nesamone prasileidzia: pries Argentina draugiskose, pries Sveicarija draugiskose, tada iskart vs Portugalija, atrodo kaip ne tas pats De Gea, kuris traukia United ir is 6 EPL komandos super saves'ais padaro 2 EPL komanda 😎

Bet svarstymai bet kokiu atveju juokingi 😎 Abejoju, kad Kepa jau taip lengvai atlaikytu spaudima 🙄
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Mokyti ir mokyti tą Tommy. Atkreipkit dėmesį į po 12min. pasikeitusį man-markingą Carvalho atžvilgiu:

embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Viskas labai ok, kombinacijos vyksta, pozicinį puikiai palaiko Guerreiro, Adrien, Soares ir Carvalho.Tai kad tokiu atveju tamstos išsakyta mintis truputį pro šalį, kadangi remiantis gifu(streamable'u?) Carvalho nuo 12min apskritai kamuolio beveik nelietė. 🙄
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Viskas labai ok, kombinacijos vyksta, pozicinį puikiai palaiko Guerreiro, Adrien, Soares ir Carvalho.Tai kad tokiu atveju tamstos išsakyta mintis truputį pro šalį, kadangi remiantis gifu(streamable'u?) Carvalho nuo 12min apskritai kamuolio beveik nelietė. 🙄

Kai traukiau tuos keturis tai kažkaip dėl rungtynių pradžios William man ir įstrigo, buvo labai influential. Paskui nesunku suprasti kodėl pačiam pasirodė, kad anas vaikšto nosį nukabinęs. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad antrame kėlinyje jau ir asmeninė priežiūra nebelabai padėjo prieš jį, bossino kaip reikiant (nors vieną ar du loose balls irgi numetė).

Tos lygiosios prieš visus gamtos dėsnius buvo.
embeded-image
Citavimas
0
Nukreipsiu temą, kadangi šeštadienis jau poryt. Tai va, nedrąsiai spaudoje pasklaido naujienos, jog Gimenezas bus pasiruošęs rungtynėms prieš Portugaliją, o tuo metu kai gavo traumą, buvo spėjama, jog čempionatui ate. Tad čia toks liūdnesnis, nes su Coatesu gynybos vidury jau papildomi šansai.

Kas dėl portugalų, tai po Irano rungtynių vienuolikėje būtina palikti Adrieną:
[tweet]twitter.com/OptaJoao/status/1011340619871027202[/tweet]

Gynybos linija aišku ta pati, tik turint omeny, jog Pepe galinėsis su Suarezu ir Cavani, tai nenustebčiau Santosą tokį pamatęs:
embeded-image

Na o šiaip tai norėčiau kažką tokio pamatyti:
---------------------------------Rui Patricio------------------------------------
----Cedric------------Pepe---------------Fonte------------Guerreiro---
----------------------Adrien------------------------William------------------
-----------------------------------Moutinho-----------------------------------
---Bernardo----------------------------------------------------Guedes----
-------------------------------------Ronaldo-----------------------------------

Nors Bernardo truputį tragiškas, bet Quaresma nestabilios psichikos, tai pastarąjį geriau leisti kaip impact sub. Guedes kiek geriau atrodė už Andre Silvą, o Joao Mario pasodinčiau prie teliko ir liepčiau non stopu žiūrėti į bendrapachodkio Sterlingo žaidimą. Nu ir tada aišku kaip ir EC statyti žaidimą ant gynybos bei kontrų, nes su tokiais vidurio gynėjais geriau aukštai nelipti. Vidurys už Urugvajaus geresnis, tad užsiėmus visas linijas teisingai ir atkirtus Suarezą su Cavaniu būtų galima pamatyti tobulai nešvaraus pobūdžio varžybas su daug klampaus futbolo ir vienu kitu smūgiu į vartus (noriu priminti, jog šito posto egzpertas su ispanais tą patį prognozavo 😂 ). 🤠
embeded-image
Citavimas
0
Pats kiek kitokių minčių turiu.

Pirmiausia nemanau, jog yra realių galimybių išvysti 4-2-3-1. Manau, kad ir toliau važiuosim ant 4-4-2. Pasikėliau dokumentus ir pamačiau, kad prieš dešimtmetį Moutinho biškutėl pažaidęs dešiniu saugu. Pabandyčiau palošti tą asimetrišką 442 kur vienas kraštas dėl possessiono, o kitas dėl width ir greičio. Su Bernardo mano kantrybė nėra tokia geležinė, o ir žiūrėti į surūgusį ir skėsčiojantį CR7 man nesinori. Leisčiau Ronaldo draugelį Quaresma, sukryžiočiau pirštus tikėdamasis, kad vėl pradės linksma nata. Toks įspūdis susidaro, kad bent jau kėliniui koncentraciją išlaikyti jis sugeba, tik žinoma reikia nepaveluoti su keitimu.

Dėl Andre Silva ir Joao Mario esam sutarę.
embeded-image
Citavimas
0
Jeigu Urugvajus statys 4-3-1-2 kaip kad darė prieš rusus (ar, kaip dabar matau, pvz draugiškose prieš čekus), tokiu atveju būtų logiška su judriais krašto žaidėjais Silva ir Guedesu mėginti apytuščius flangus šukuoti ir mėtyti balionus ant Ronaldo. O jeigu Urugvajus vis tik liks prie įprastinio 4-4-2 tada tokiam portugalų išsidėstyme Suarezas through ballus ar apskritai kamuolį matys kaip savo dantis.
embeded-image
Citavimas
0
Nu tu čia ir platesnę diskusiją užvedei.

Suprantu, jog rėmeisi transfermarkt rašydamas tą 4-3-1-2, bet oficialus FIFA puslapis pateikia 3-5-2. Šį čempionatą atidžiai seku transfermarkt, livescore, soccerway ir fifa.com pateikiamus išsidėstymus, bandau suprasti kurie tiksliausiai pateikia, nes nuomonės dažnai skiriasi kardinaliai. Visiškai teisūs visada nebūna nei vieni, galiausiai pozicijos yra dažnai skonio reikalas. Bet kadangi 4321 ir 352 šiaip jau gan ryškus skirtumas tai manau atskiro mano komentaro reikėjo. Rusų rungtynes mačiau ir bent jau man, Laxalt pozicija Coates atžvilgiu atrodė kaip wingbacko todėl norėčiau sakyti, kad 352 buvo. Čia tik dėl to, jog aiškiai sutartume apie ką kalbame.

Dabar kas liečia rungtynes su čekais matau, jog ten 4-4-2 (pagal transfermarkt). Laxalt ten LB tai diskusijos dėl niuansų turbūt neverta kelti. Man atrodo, kad šitos diskusijos svarbiausia vieta yra Laxalt vs Caceres pasirinkimas. Jei žaidžia vėlesnis tai manau reikia exposinti ir leisti Quaresma (kuris už Bernardo kur kas labiau direct), jei žaidžia Laxalt galbūt Bernardo ir protingiau.

Toliau jau biški kapitoną akivaizdu dėstysiu, bet jeigu protokolus visi teikia vienu metu ir treniruočių švedų šnipai neseka tai man kiltų klausimas kodėl Laxalt žaistų jei jis neįtikino prieš čekus? Kažkaip man kvepia, kad Tabarez neužtektų kiaušinių.
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai