WC 2018: B grupė

Atsakyti
Sekti temą
Scientist Rašė:

bet tai koks man tragiškas Joao Mario atrodo. apskritai, saugų linija taip lengvai apibėgama

Taip, Joao Mario tragiškas, dar pusė komandos irgi, ypatingai Guerreiro. Koks Adrian praverstų bei kas nors į kairį kraštą, kad pagelbėtų minėtam jaunuoliui gintis.
Man Joao Mario kiek aš jį išvis esu matęs visada atrodo kažkoks beprasmiškas žaidėjas, kurio vienintelis pliusas nebent, kad daug bėgioja. Toks kaip ir Ramiresas, tik truputį mažiau energingas.

Šiandien jis daugiau krašte gavo žaisti, tai dar visai suprantama kodėl taip liūdnai žiūrėjosi, nes šiaip jis kaip ir vidurio saugas, nors ir ne pats talentingiausias.

Anyway, viduryje smegduobė, tai čia truputį treneriuko fail'as, kad Neveso nepakvietė. Kitose būtų įdomu pamatyti Adrieną vietoje Moutinho ir truputį už Mario geresnį Fernandesą. Nu ir dar smalsu kaip atrodytų Silva vietoj Guedeso nuo rungtynių pradžios.
embeded-image
Citavimas
0
RaMa Rašė:

bet tai koks man tragiškas Joao Mario atrodo. apskritai, saugų linija taip lengvai apibėgama

bet ar tikrai ne geriau už Fernandesą, nes anas prieš ispanus visiškai suvalgytas buvo.
edit: bent taip po trijų alaus atrodė

J.Mario man apskritai ir klubiniam futbole mistika, kažkoks joks žaidėjas. Nežinau, kodėl Santosas Andre Silva nepasitiki, atrodytų gal kiek solidesnis pasirinkimas sauguose būtų.

Andre Silva puolėjas.
embeded-image
Citavimas
0
Furis Rašė:

Pepe (madridista)

Kaip buvau pasiilgęs

Nežinau nežinau, pakartojime akivaizdžiai matosi, kad buvo kontaktas.
Citavimas
0
Kiek jau šitam čempionate buvo tokiu lempiniu įvarčiu ?
Citavimas
0
Šiandienos interneto nugalėtojas 😂
[tweet]twitter.com/FootballClic...atus/1009512099515719681[/tweet]
Citavimas
0
Andre Silva, Adrien ir Quaresma vietoj Guedes, Moutinho ir Bernardo Silva.
embeded-image
Citavimas
0
Tipinis Quaresmos įvartis, bet atrodo vis tiek nuostabiai. 😲
embeded-image
Citavimas
0
Viskas labai ok, kombinacijos vyksta, pozicinį puikiai palaiko Guerreiro, Adrien, Soares ir Carvalho. Gaila tų dviejų pasidarytų Adrieno ir Guerreiro standartų, bet šiaip skaitau solidžiai.

Ai, tik Andre Silva iškrenta iš konteksto. Nu ir Joao Mario be prasmės.

Antram kėlinį reikia tuos du sodinti ir pagauti Iraną ant kontrų.
embeded-image
Citavimas
0
Man tai Carvalho liūdnai atrodo, bėgioja sau ristele, nesistengia atsidengti, įbėgti į plotą, truputį poziciškai kitiems maišosi, nu tiesiog kažkur išplaukęs mintimis. Tik gaila pastarojo nelabai yra kuo keisti.

EDIT: Nu ok, antrą gerai pradėjo
embeded-image
Citavimas
0
Ispanų gynyba 😕
Torture never stops
Citavimas
0
Begalvis Ramosas + atrodantis, lyg zmonos smurta patiriantis bekiausis Pique = ispanai kitam etape vaziuoja namo 😂
Citavimas
0
Nu tikiuosi portugalai nepasišiukšlins rusus ištratint.
Citavimas
0
VAR gelbsti ispanams tašką.
Torture never stops
Citavimas
0
Bet jau tokią skystą ranką paskyrė. 😂
embeded-image
Citavimas
0
Įdomi pabaiga 😁
Citavimas
0
Tragikomedija su VAR rungtynėse su Iranu 😂 stabdymas po stabdymo ir dar visišką lempinę ranką kaip penalkės vertą epizodą užskaitė.
Citavimas
0
Nesupratau, čia tas balvonas su švilpuku gavo zadaniją sukompromituot VAR, ar kaip čia?
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Nu ir atomazga.. gaila, kad ispanai imuse buciau visom 4 uz irana prasirges..

Go ruski go zodziu bus dabar
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Furis Rašė:

Nu tikiuosi portugalai nepasišiukšlins rusus ištratint.

Matyt tai teks daryti ispanams 😁 Bet buto nestatyčiau po šio vakaro pasirodymo...
Torture never stops
Citavimas
0
Teisėjas jau pirmame kėlinyje paleido rungtynes ir po to tik lypimai ant galvos sekė kiekvieną epizodą. Jeigu kažkas panašaus teisėjaus prieš Urugvajų, tai įsivaizduoju neblogų fejerverkų bus.
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai