WC 2018: B grupė

Atsakyti
Sekti temą
Portugalija
Ispanija
Marokas
Iranas
Citavimas
0
Ar yra manančių, kad Portugalija gali neišeiti iš savo grupės?
Citavimas
0
dainiusz Rašė:

Sunku taip manyti matant grupės oponentus, bet jeigu reikėtų prognozuoti, tai spėčiau kad jie gan anksti važiuos namo ir ispanai turėtų juos pervažiuoti. Labai jau veteraniška ir ant popieriaus skystai atrodanti sudėtis.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Sunku taip manyti matant grupės oponentus, bet jeigu reikėtų prognozuoti, tai spėčiau kad jie gan anksti važiuos namo ir ispanai turėtų juos pervažiuoti. Labai jau veteraniška ir ant popieriaus skystai atrodanti sudėtis.
Guerreiro, Joao Mario, Bernardo Silva ir pagaliau su puolėjo Andre Silva. Visi šiti jauni visai.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Bet realiai Portugalijai ir nėra iš ko rinktis. Aišku, truputį nustebino kai kurių žaidėjų neįtraukimas į sąrašą, bet galbūt ta patirtis jiems padės žengti kuo toliau, o galbūt vėl pro Marytės plauką visur pralys. 😂 😂
Kas liečia ispanus tai turbūt ant popieriaus pati pajėgiausia rinktinė ir B grupėje neturės jokių problemų.
Citavimas
0
Man Marokas išvis atrodo toks juodas arkliukas, daug potencialo turi, kažkaip tikiu jog gali portugalam įkalt jie 😄
Citavimas
0
theGerkka Rašė:

Man Marokas išvis atrodo toks juodas arkliukas, daug potencialo turi, kažkaip tikiu jog gali portugalam įkalt jie 😄

kodėl taip manai?
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Aš tai manau, kad Belgija bus čempionato juodasis arkliukas.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
theGerkka Rašė:

Sudėtis nėra labai prastesnė už portugalų, o žinant portugalus jog prieš tokias komandas kaip Austrai \ Islandai \ Vengrai tragiškai žaidžia galima laukt staigmenos.
Citavimas
0
Oj pasigailėsit tokio nuvertinimo. Man šis squadas kaip tik atrodo optimalus jaunystės ir patirties balansas. Vienintelė vieta kur jaučiamas short stackas yra CB.

Nu ir dar tas dalykas, kad komandos su Cristiano niekad nechoke'ina.
embeded-image
Citavimas
0
Echh, prastas sezonas Anglijoje, Moratai kainavo vietą Rusijoje.
O šiaip džiugu, kad beveik visi yra iš La Liga čempionato.
Citavimas
0

Spain squad for 2018 World Cup:

Goalkeepers: David de Gea, Pepe Reina, Kepa Arrizabalaga

Defenders: Dani Carvajal, Alvaro Odriozola, Gerard Piqué, Sergio Ramos, Nacho, Cesar Azpilicueta, Jordi Alba, Nacho Monreal

Midfielders: Sergio Busquets, Saul, Koke, Thiago Alcantara, Andres Iniesta, David Silva

Forwards: Isco, Sergio Asensio, Lucas Vazquez, Iago Aspas, Rodrigo, Diego Costa

Ant popieriaus tai čia man stipriausia čempionato sudėtis, į pavėsį dedanti ir brazilus su prancūzais. Pagal bukmekerius yra 5 favoritai laimėti WC, bet ispanai man atrodo realiausi kandidatai. Visose grandyse pilna čia-ir-dabar kokybės bei šalia jaunesni žaidėjai su savo energija. Daug kas kvestionuoja Monrealį vietoj Alonso, bet Alba jau ir taip atakuojantis LB, o Alonso keturių gynėjų linijoje turbūt per daug rizikingas variantas pasirodė.
Citavimas
0
reyu Rašė:

O tai 2014 neišėjimas iš grupės čia nesiskaito kaip choke'inimas? 😂

Pats palaikysiu portugalus šitoj grupėj, tikrai sutinku su tavo kita komentaro dalim, bet 'niekada nechoke'ina' tai nebent vokiečiai 😐
Citavimas
0
DarkEye Rašė:

Sorry, tokius dalykus blokuoja atmintis 😐
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Sorry, tokius dalykus blokuoja atmintis 😐

Na ir dar Euro 2016 išėjimas kaip trečia komanda irgi priskirčiau choke'inimui.
Citavimas
0
theGerkka Rašė:

Na ir dar Euro 2016 išėjimas kaip trečia komanda irgi priskirčiau choke'inimui.

Nu aš tai tuom neapsiribočiau, po to sekusį turnyro laimėjimą dar priskirčiau chokeinimui.
embeded-image
Citavimas
0
Tik dabar pamačiau, kad Nani nepaėmė į čempionatą.

Nedaug žaidė praeitam sezone, komandoj ir taip nemažai veteranų, tai argumentus matyt galima, bet vis tiek kažkaip "palytėjo" šita "naujiena". 😔

Nu ir auksinio įvarčio įmušikas 2016 nepaimtas irgi.
embeded-image
Citavimas
0
Furis Rašė:

Portugalija prie Santoso labai taktiškai lanksti ir gan subalansuota komanda ir puikiai prisiderina prie oponentų, tad nenustebčiau jeigu ispanams būtų paruoštas labai klampus žaidimas ir rungtynės būtų reto nuobodumo su neįtikėtinu 0 - 0.

O bet tačiau, jeigu viskas vyktų pagal tai kaip spėjama ir Portugalija užimtų antrą vietą grupėje, o Urugvajus pirmąją ir abi susitiktų atkrintamosiose, tai hype'as pamatyti psichinius Suarezą su Cavani prieš Pepe kyla berašant tekstą.
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Portugalija prie Santoso labai taktiškai lanksti ir gan subalansuota komanda ir puikiai prisiderina prie oponentų, tad nenustebčiau jeigu ispanams būtų paruoštas labai klampus žaidimas ir rungtynės būtų reto nuobodumo su neįtikėtinu 0 - 0.

This this this. 👏

Pacituosiu ką vakar pats rašiau kolegoms: Kuo toliau, tuo man Santosas vis labiau patinka. Visad pirmiausiai atsižvelgia į varžovus, o tik tada byrką deda ant stalo. Belgai išleido labai pavojingą ir atakuojančią sudetį, o Santos metė 6 saugus. Ir EC stiliumi clean sheetas.
embeded-image
Citavimas
0
Nesusilaikysiu ir dėsiu vieną iš savo mėgstamiausių bokalinių ekspertizių:

"Geras treneris nesitaiko prie varžovų. Tegul varžovai taikosi prie mūsų, o ne mes prie jų. Be proactive, not reactive if you wanna be a winner. Tai ką vyrai, dar po vieną ir keptos duonos?"

Šiaip jau esu tiek išminties sukaupęs, kad galėčiau knygą išleist. Būtų geras vadovėlis pradedantiesiems treneriams. Paprasta, aišku, parašyta suprantama kalba ir paimta iš liaudies sveiko proto lobyno.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0

Nauji įrašai