WC 2014: 1/8. Vokietija - Alžyras

Atsakyti
Sekti temą
fun43 Rašė:


Neueris turėjo daug progų klounadai, bet neišnaudojo kolkas...jei pries prancuzus taip lakstys, tai isnaudos
Citavimas
0
Mulleris zaidzia be apsaugu?
Citavimas
0
Kažkaip negražiai mes čia apie tą ramadaną svaičiojom 😰
Torture never stops
Citavimas
0
Pagarba Alžyrui. Jau grupės etape įrodė, kad verti žaisti playoffus. Tačiau manau, kad Vokietija nuo antrųjų varžybų labiausiai kovoja pati su savimi. Komanda jau 3 varžybas iš eilės pilnai boikotuoja pirmą kėlinį. Visiškai nežaidžia jame. Ir vėl nėra optimalios sudėties, krašto gynėjai savo pozicijoje žaidžia blogai. Priekyje pilnai nepasiteisina starto sudėtis. Kaip paminėjo Magpie, iš Lahmo vidurio saugas iš vis niekinis ir tai yra jau visą sezoną. Suktis ratu aplink savo ašį nėra argumentas. Jis yra geriausias ten kur visą gyvenimą žaidė. Tikiuosi Fiureriui "daeis". Niūrios nuotaikos realiai ir didelė baimė laukiant Prancūzų.
Citavimas
0
Nelabai suprantu, kodėl Low neleidžia krašte žaist Groskreutz. 😟
The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Citavimas
0
Neuer man vakar netyčiom priminė Stankovičiaus raketą prieš Schalke04 😂
embeded-image
Citavimas
0
Neuer iš vis yra kažkas fantastiško. Tokio užtikrinto kaip jis žaidė vakar - seniai nemačiau. Daug kam atrodo juokingi jo tokie išbeginėjimai, tačiau jis tai gali ir puikiai griauna visas grėsmes. Nematau šiuo metu geresnio už jį vartininko pasaulyje. Jeigu kas žinote, galite pasidalint 😉
Citavimas
0
Grillz Rašė:

Neuer iš vis yra kažkas fantastiško. Tokio užtikrinto kaip jis žaidė vakar - seniai nemačiau. Daug kam atrodo juokingi jo tokie išbeginėjimai, tačiau jis tai gali ir puikiai griauna visas grėsmes. Nematau šiuo metu geresnio už jį vartininko pasaulyje. Jeigu kas žinote, galite pasidalint 😉DDG, Chelsea-Atletico belgas su sunkia pavarde
Citavimas
0
Sykį tai vos neprisižaidė, kai su kamuoliu esančiam puolėjui už nugaros liko. Bet jeigu gynėjų darbą tenka vartininkui dirbt, tai jau čia ne vartininko, o gynėjų problema.
Citavimas
0
Grillz Rašė:

Neuer iš vis yra kažkas fantastiško. Tokio užtikrinto kaip jis žaidė vakar - seniai nemačiau. Daug kam atrodo juokingi jo tokie išbeginėjimai, tačiau jis tai gali ir puikiai griauna visas grėsmes. Nematau šiuo metu geresnio už jį vartininko pasaulyje. Jeigu kas žinote, galite pasidalint 😉Jeigu Alzyro puolejai butu kiek gudresni, butu palike Neueri juokdario vietoj. Per daug daznai ant beprotystes ribos zaidzia.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
grokis Rašė:

Neuer man vakar netyčiom priminė Stankovičiaus raketą prieš Schalke04 😂


dar rate apkalbejom, kad Neuer gali ir prasileist toki kaip pries Inter
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Neueris pradeda darytis panašus į Bartezą.
Tačiau prieš žemesnio meistriškumo komandas labai gerai turėti vartininką kuris gali žaisti paskutiniu gynėju. Kiti žaidėjai labiau puolimu gali rūpintis
Citavimas
0
SaLLweR Rašė:

Mulleris toks diveris, kad net suklupo baudinį mušdamas. 😂 😂 😂


Tai kad ten greiciau buvo namu darbai.. atitraukti varzovu demesi, atsistotojes iskart kirto ir Kroos megino permesti, bet per zema padave...
Vos ne patikėjau
Kroosas pasakė, kad visgi tai buvo namų darbai. Anyway, per daug gudriai jie čia sumastė, iš amerikiečių galėtų pasimokint.
Citavimas
0
hjulito1 Rašė:

Kroosas pasakė, kad visgi tai buvo namų darbai. Anyway, per daug gudriai jie čia sumastė, iš amerikiečių galėtų pasimokint.Ten net sakyt nieko nereikia, Mulleris taip nenaturaliai griuvo, kaip musu teatro aktoriai vaidina serialuose. Nelabai galva isnesa, kaip kazkas ziuredamas TV su pakartojimu galimybe sugeba pagalvot, kad ten netycia paslydo.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0

Nauji įrašai