Europos U-21 čempionatas

Atsakyti
Sekti temą
Antras smūgis geras, bet tai.. Už tokį goalkeepingą Donnarumma yra vertinamas? Šitam čempionate jis atrodo visiškai meh.
Citavimas
0
Jo ir šikna per stora kaip profesionalui. Būdamas 25 pradės darytis panašus į savo agentą, arba geriausiu atveju į Robinsoną.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Antras smūgis geras, bet tai.. Už tokį goalkeepingą Donnarumma yra vertinamas? Šitam čempionate jis atrodo visiškai meh.Kaip tik man antras smūgis labiausiai traukiamas atrodė. Kol jis sugalvojo, kad šokt reikia, jau kamuolys praktiškai ties linija buvo 😂 . Pirmas ir trečias iš labai arti, išpildymas tiesiog tobulas, ten jau traukt sunku. Bet šiaip tai sutinku, kažkoks sėdęs Gigio. Tikrai geresnio žaidimo norėtųsi tikėtis iš vyrų rinktinės dublerio.

Šiaip, aišku, prieš tokius ispanų monstrus italai laikėsi visai neblogai iki Bernardeschi įvarčio. Bet po to sugriuvo 10vs11. Reikia pripažint, kad visgi Serie A vidutiniokų klubų lygis netempia to, kurį demonstruoja ispanai iš geriausių La Ligos klubų. Vakar tik Bernardeschi ir Caldara gerą įspūdį paliko, dar Petagna neblogai už kamuolių kabinosi. Visi kiti labai blankiai.

Finalas irgi aiškus daugmaž, sakyčiau. Bent pagal tai, ką vokiečiai rodė prieš italus ar anglus ir kaip žaidžia ispanai, tai lygių skirtumas akivaizdus atrodo ir tam mače.
Citavimas
0
Čia virai taip reklamavo ir pinigus statė už italus, bet nieko mandro jie taip ir neparodė. Different league lyginant su ispanais, kaip ir visi kiti. Tie patys vokiečiai turi įdomesnių žaidėjų.

Tiesa iš ispanų different league tik 2 žaidėjai, bet ir tų užtenka kol kas.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Puikus pirmas kelinys, nusipelne ivarcio vokieciai. O dar koks grazuolis krito. Ziuresim ar ispanai prisitaikys prie volieciu presingo, nes dabar nulis ispanisko zaidimo..
Citavimas
0
Drausmingi vokiečiai visiškai supančiojo ispanus, net pagal possesioną pirmauja. Įvartis tai 😄
Citavimas
0
Nusprendė ispanai teisėjo pagalbos paprašyti, pirmos dvi kortelės taip išdaivintos. Nekalbant apie Delofeu mėginame išpešti pendelį..
Citavimas
0
Deulofeu vienas tų mistinių žaidėjų, apie kuriuos visiškai nieko neina pasakyt. Nesuprantu visiškai ką jis visuomet daro. lyg ir bando, lyg ir neblogai, bet galų gale gaunasi prastai.
Citavimas
0
Tai kad visa Ispanijos rinktinė šiandien be galo prastai - atrodė, kad po valandos žymos net ir noro nebedaug liko, nervų buvo daugiau.
Citavimas
0

Nauji įrašai