2011 Copa America

Atsakyti
Sekti temą
Sveikinimai Urugvajaus fanams 😉 Ši komanda geriau žaidė finale. Paragvajiečiai nuvylė, taip ir nesugebėję įmušti įvarčio. Tikiuosi visi šiemetiniai pusfinalininkai pasitemps, išlaikys lygį ir visi pateks į pasaulio čempionatą. Venesuela vienintelė dar nežaidė pasaulio čempionate, Peru senokai nežaidė 😁
embeded-image
Citavimas
0
Mant1sz Rašė:

SParagvajiečiai nuvylė, taip ir nesugebėję įmušti įvarčio.Paragvajus įrodė, kad neįmušus nė vieno įvarčio įmanoma tapti finalininku. Su Villar pagalba.
Ir, žinoma, Papais. Papai, o ne koks nors žaidėjas tapo įsimintiniausiu Paragvajaus rinktinės simboliu. Nesąmonė, bet logiška.
Citavimas
0
Pasibaigė 24 dienos aršiausių ir labiausiai įtemptų kovų TheSportCity.Net Fantasy menedžerių istorijoje. Iki paskutinio turo nebuvo aišku kas užims pirmas tris vietas. Pati kova buvo daug įdomesnė nei pats Copa America turnyras, kuriame nugalėjo Urugvajus.

Tai va, pirmas tris vietas Copa America 2011 Fantasy menedžeryje užėmė:
1 Mystogan "No Limit" 678
2 Jaskivisius "Goda" 664
3 LeoMessi "La Pulga" 663

TheSportCity.Net sveikina nugalėtojus, tikslūs prizai bus paskelbti vėliau.

Kartu su Fantasy menedžeriu pasibaigė Copa America Virtualių lažybų sezonas. Pirmas tris vietas užėmė:

1 matumbiukas 22843.49
2 Pliusas 18787.73
3 zeugmas 17151.00

TheSportCity.Net sveikina nugalėtojus, kreditai bus pervesti artimiausiu metu.

Per ateinančias 30 dienų mes startuosim Premier Lygos rudens sezono Fantasy menedžerį, po to eis EuroBasket ir Čempionų Lyga. Tai pat bus naujas menedžerio žaidimas - Fantasy Lygos. Tikimės Jus visus pamatyti naujame sezone. Kviečiam sudalyvauti Antrojoje Menedžerio apklausoje, po kurioje galima išreikši nuomone dėl turgaus uždarymo laikų ir atsarginių žaidėjų apribojimus.
embeded-image
Citavimas
0
Kadangi šis turnyras labiausiai įsiminė Argentinos ir Brazilijos fiasko bei Papais, tai dar papiktnaudžiausiu įmesdamas nepelnytai nepastebėtas Peru rinktinės gerbėjas:
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai