EURO2016: Ką palaikysit? Ko nepalaikysit?

Atsakyti
Sekti temą
Aš tradiciškai už Anglus bei palaikysiu Prancūzus, Italus šiek tiek ir visus underdogus.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Anglija, Islandija, Švedija.

Išankstinių antipatijų prieš nieką neturiu, bet iš patirties žinau, kad čempionatuose labai greit dėl vienų ar kitų priežasčių prieš ispanus pradedu sirgt.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Pirmasis susipažinimas su futbolu, pirmasis čempionatas 1998, pirmoji meilė - Nyderlandai. Nors ir pyplys buvau, bet gerai atsimenu rungtynes su Jugoslavija, Brazilija ir ta pačia Kroatija. Taip pat, kad tame čempionate žaidė Marokas ir Norvegija ar kad Italija po 11m. krito prieš Prancūziją, taip pat finale rezultatu negalinčiu patikėti Barthezu 😁.
Nyderlandų nėra, taigi lieka tik antrasis pasirinkimas tokiuose čempionatuose - vienareikšmiškai Kroatija. Iš didžiųjų futbolo valsybių simpatijos - Prancūzijai. Simpatijos ir palinkėjimas kuo toliau nueiti - Ukrainai ir Lenkijai.

A grupė: Palaikysiu Prancūziją, kitos rinktinės susižavėjimo nekelia, bet Rumunija gali nustebinti.
B grupė: Pati nemėgstamiausia grupė, gal tik Slovakija mažiausiai nemėgstami iš jų visų 🙄 .
C grupė: Tikiu, kad išeis iš jos trys komandos, tame tarpe bus ir Ukraina, ir Lenkija.
D grupė: Mirtininkų grupė - čempionato perlas. Linkiu, kad Kroatija (skaitau vienais iš favoritų) ir Turkija - juodasis čempionato arkliukas eitų toliau.
E grupė: Favoritų neturiu, bet nemėgstu tiek Italijos, tiek ir Airijos. Įdomu, kaip gi atrodys Belgija su savo žvaigždėmis.
F grupė: Vėl gi nemėgstama Portugalija, čia simpatijos Austrijai ir Vengrijai.
Citavimas
0
Belgai ir francūzai. 😉
The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Citavimas
0
Palaikysiu Anglus ir visus šiauriečius. Nepalaikysiu ruskių.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Nuo vaikystės palaikau Vokiečius ir sirgsiu už juos, o šiaip bus labai įdomu stebėti Belgus, Islandus. Labai tikiu Prancūzų šansais šiemet eiti toli, laukia labai įdomus champas 😉
Citavimas
0
Pamažu ir dėsningai oasiekiau tokią stadiją, kai EC/WC beveik nebekelia jokių emocijų. Vienintelis fachtas, kuris retkarčiais privers prisėst prie žydrojo ekrano, yra paskutinė (turbūt) proga pamatyt Ibrą su geltona maike.
Man, kaip ir jam, čia tikriausiai bus paskutinis turnyras.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Prancūzus ir lenkus + šiaip underdogus 😉
Citavimas
0
Tradiciškai (jau tuziną metų) palaikysiu Ispaniją, o šiaip sirgsiu ir už Belgiją, ir už Angliją . Antipatija tai senokai turiu Vokietijai 😉
Citavimas
0
Nu ką. Man liko tik Velsas, kurio sudėty žaidžia kokį pusmetį Portsmouthe praleidęs puolėjas-wingeris David Cotterill dabar pliekiantis Birminghame.
Lassana Diara iškrito, o Wilsono, atrodo, Airijai neprisireikė.
Lai.
Citavimas
0
Už: Anglija, Islandija, Lenkija, Ukraina (jau kaip ir standartas)
Prieš: Albanija, Rumunija, Ispanija.
Spurs.
Citavimas
0
Palaikysiu Angliją ir Airiją. Ir Airija laimės čempionatą! 😂 😄 🤠
Seniau būčiau sakęs, kad nepalaikysiu Vokietijos, bet praeitam pasaulio čempionate gražiai žaidė ir pelnytai laimėjo, o Argentinos čia nėra, tai sakyčiau nepalaikysiu tų, kurie nuobodžiai žais - vieni iš kandidatų, jau ko gero dabar galim nujausti - ispanai.
"Štai šitą dailią tvarką, visų tą pačią, nei kas iš dievų, nei kas iš žmonių sukūrė, bet buvo ji amžinai, ir yra, ir bus - amžinai gyva ugnis, pagal saiką įsižiebianti ir pagal saiką užgęstanti", - Herakleitas.
Citavimas
0
Vieno geriausiu siuo metu pasauly trenerio, bei be abejones megstamiausio trenerio siame forume citata: (tikiuosi cia ne fake 😜 )
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai