EURO 2008

Atsakyti
Sekti temą
hippopotamus Rašė:

prie Pavliučenko dar reikėjo pajamt Toni ir Gomezą.

As ta pati pagalvojau kai Pavlycenko pamaciau. Jei Villa butu tiek progu turejes kiek anas, tai butu si EC pabaiges kaip visu laiku rezultatyviausias EC zaidejas 😂
Citavimas
0
Aleolols Rašė:

prie Pavliučenko dar reikėjo pajamt Toni ir Gomezą.

As ta pati pagalvojau kai Pavlycenko pamaciau. Jei Villa butu tiek progu turejes kiek anas, tai butu si EC pabaiges kaip visu laiku rezultatyviausias EC zaidejas 😂

Jo jo 😂 Kas būtų jeigu būtų 😂
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Sleimas Rašė:

Su Ispanais dar lošė saugu, bet po to perstūmė į gynėjus jį man rodos.

Zhirkov jau ir prieš ispanus žaidė kairiu gynėju. 😉
Citavimas
0
Siaip tai, tiesa sakant, Cempionatas buvo vykes. Viskas prasidejo nuo to, kad Sveicarija su Austrija nebuvo stumdomi, kaip buvo speta. Mirtininku kamera turejo savo oranzini vada, o rusai atrode padare, jau tada, fantastiska dalyka (mano nuomone - fantastiska) ismete svedus. Kaip veliau paaiskejo cia nebuvo viskas. Skonio reikalas, man vienos graziausiu ir itempciausiu rungtyniu cempionate buvo Kroatija - Turkija. Uch, tikras trileris, tos kelios pratesimo pabaigos minutes - is fantastikos srities.

Ir vertinant cempionata dabr net nera abejoniu, kad Ispanija pelnytai svencia. Vokieciai pasikeis vartininka ir jau po dvieju metu vel gales pretenduot i finala.

Futbolo klasika yra olandu susidorojimai su Prancuzija, Italija, Rumunija. Masina kuri minde, buvo pati sumindyta ir del to tikrai gaila. Apmaudu, kad Prancuzija i Cempionata atvaziavo su Domeneshu, kaip atvaziavo, taip ir isvaziavo,na tik pastarasis susizadejo...

Gaila buvo ceku, gaila buvo kroatu, gaila svedu... Bet yra taip kaip yra.

Is visu suzaistu rungtyniu galeciau isskirti kelias, kurios man arciausiai sirdies buvo:
1. Olandija - Italija 👏
2. Cekija - Turkija 😲
3. Olandija - Prancuzija 😕
4. Kroatija - Turkija 😲
5. Rusija - Olandija 😭
Citavimas
0
Aleolols Rašė:

Siaip tai, tiesa sakant, Cempionatas buvo vykes. Viskas prasidejo nuo to, kad Sveicarija su Austrija nebuvo stumdomi, kaip buvo speta. Mirtininku kamera turejo savo oranzini vada, o rusai atrode padare, jau tada, fantastiska dalyka (mano nuomone - fantastiska) ismete svedus. Kaip veliau paaiskejo cia nebuvo viskas. Skonio reikalas, man vienos graziausiu ir itempciausiu rungtyniu cempionate buvo Kroatija - Turkija. Uch, tikras trileris, tos kelios pratesimo pabaigos minutes - is fantastikos srities.

Ir vertinant cempionata dabr net nera abejoniu, kad Ispanija pelnytai svencia. Vokieciai pasikeis vartininka ir jau po dvieju metu vel gales pretenduot i finala.

Futbolo klasika yra olandu susidorojimai su Prancuzija, Italija, Rumunija. Masina kuri minde, buvo pati sumindyta ir del to tikrai gaila. Apmaudu, kad Prancuzija i Cempionata atvaziavo su Domeneshu, kaip atvaziavo, taip ir isvaziavo,na tik pastarasis susizadejo...

Gaila buvo ceku, gaila buvo kroatu, gaila svedu... Bet yra taip kaip yra.

Is visu suzaistu rungtyniu galeciau isskirti kelias, kurios man arciausiai sirdies buvo:
1. Olandija - Italija 👏
2. Cekija - Turkija 😲
3. Olandija - Prancuzija 😕
4. Kroatija - Turkija 😲
5. Rusija - Olandija 😭

Svedai ne tokie jau ir pajegus yra. Dar pries cempionata maciau kaip jie rungtyniavo su Ukraina, tai tada jau nusprendziau kad jiems nera jokiu sansu eiti is grupes. Pergale pries graikus irgi nebuvo kazkokio ispudingo zaidimo padarinys. Ceku nematau uz ka gaileti. Zaide labai negrazu ir itin nuobodu futbola, todel tik geriau cempionatui kad ju neliko. France gavo ko ir nusipelne turedama toki treneri
embeded-image
Citavimas
0
Aš tai bukvaliai skaitau, kad čempionato vinis visgi buvo rungtynės tarp šveicarų it turkų. embeded-image
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Ronaldo87 Rašė:

Svedai ne tokie jau ir pajegus yra. Dar pries cempionata maciau kaip jie rungtyniavo su Ukraina, tai tada jau nusprendziau kad jiems nera jokiu sansu eiti is grupes. Pergale pries graikus irgi nebuvo kazkokio ispudingo zaidimo padarinys. Ceku nematau uz ka gaileti. Zaide labai negrazu ir itin nuobodu futbola, todel tik geriau cempionatui kad ju neliko. France gavo ko ir nusipelne turedama toki treneri

Labai gerai, kad tu nusprendei, viskas cia ok, tu sprendi, o as turiu savo nuomone. 😈
Citavimas
0
Samir Rašė:

Aš tai bukvaliai skaitau, kad čempionato vinis visgi buvo rungtynės tarp šveicarų it turkų. embeded-image

tikrai geras vandensvydis 😉
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

UEFA rinktinė tai sakyčiau savotiška. Who's the f... is Zyryanov? O į puolimą prie Pavliučenko dar reikėjo pajamt Toni ir Gomezą. Būtų visas medienos kombinatas vienoj vietoj 😂

atspėkit, kas kriuksi?
Citavimas
0
As ir pateiksiu savo 5 geriausiu rungtyniu sarasa:

1.Nederland-France 4-1 😕
2.nedrland-Italia 3-0 😕
3.Turkiye-Hrvatska 1-1 😲
4.Turkiye-Cesko 3-2 😂
5.Turkiye-deutschland3-2 😰 staciau uz turkus 😂 😂 😂

nors esu olandu fanas bet del pirmu varzybu buvau nustebes..............
antros varzybos buvo puiki staigmena 😁
Spurs.
Citavimas
0
Tiesiog nuostabu, mclaren. Prabėgti per visas Euro 2008 temas ir jose "patrupinti" bent po vieną komentarą "apie kažką". Svarbu tik būtų "patrupinta".
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0

Nauji įrašai