EURO 2008: D grupė

Atsakyti
Sekti temą
Tai aišku, kur jau čia Ljungbergui, Ibrahimovičiui, Kallstromui ir Mellbergui lygintis su tokiom mega žvaigždėm kaip Syčiovas, Žirkovas ir koks ten dar Bulykinas 😂
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Rusija bus pirma grupėje.Nė neabejoju.
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Pas mus laisva valstybe, niekas netrukdo man sirgt uz Rusija ir galvoti, kad ims antra vieta grupeje
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
Zundapp Rašė:

Žmonės, nebesvaikit su ta Rusija. Užims ketvirtą, geriausiu atveju - trečią vietą, ir viskas tuo pasibaigs. Neišlaikys jų gynyba. Kas tie Berezuckiai prieš Švedijos ar Ispanijos puolimą? Graikijos F. Geko ir A. Charistėjo irgi nereikėtų nuvertint.

Užsiseivink kur nors tokią "zajafkę". Jei rusai iššaus, tau gali tekti slėptis 😉
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Jo rimtai, kaip Vanga šneka 😂
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
As nesuprantu, kodel Berezuckiai su Ignashevincium negali tokiu zvaigzdziu kaip Gekas ir Charisteas sustabdyt? 😂

O kuo rusai geresni uz svedus (apie graikus isvis net nekalbesiu..)? Palyginkim, desimtabalej sistemoj:

GK: Akinfeevas pries Isakssona. Vienas perspektyviausiu Europos vartinku pries Man. City atsargini.

Isakssonas visdar geras vartininkas, bet su mazai praktikos ir auksciausio lygio jis niekad nebuvo.

Akinfeevas kiek pasiziuriu po traumos vis linkes uzgrybauti, bet jo reakcija niekur nedingo.

Sakyciau 8-7.

DF: Rusai daug gyneju npasieme, todel zais ko gero tik su trim, kurie siaip ar taip visada buvo pagrindiniai. Svedu atveju dar blogiau, jie turi tik tikrai gera centro gyneju pora, o paskaicius ju krasto gynejus kyla klausimas kas jie tokie..

Berezutskiai + Ignashevicius. Visi trys yra tikrai geri gynejai. Visi trys gan mediniai, bet zaidziant ne pries super techniskus puolejus ir saugus visai patikimi. Be to susizaide puikiai, juk atstovauja viena kluba.

Mellbergas ir Hanssonas, kas kiti du? Man neaisku ne tik ka pasirinks treneris, bet ir kas isvis tie zaidejai.. Stooras, Nilssonas, Dorsinas, Granquivistas.. Zvaigzdem nekvepia. Tegul Mellbergas ir labai geras gynejas, bet jis vienas su Hanssono pagalba visu skyliu neuzkaisios.

Geru gyneju trejetas pries geru gyneju pora.. 7-6

MF: Stipri tiek svedu, tiek rusu vieta. Arshavinas - Kallstromas. Linderothas - Bilyaletdinovas. Ljunbergas - Zhirkovas. Wilhelmssonas - Bystrovas. Sioj grandi lygybe. Nei pridesi, nei atimsi. Kas cia kam nusileidzia? Niekas, abieju komandu saugai tikrai labai geri.

8-8

FW:Cia irgi lygu, bet situacija visiskai kitokia. Svedai turi 2 pensininkus, viena issovusi vidutinioka, neissovusi savo komandos lyderi ir superzvaigzde. Jeigu aikstingo charakterio zvaigzdei nesiseks, arba jis gaus kokia raudona, galima bus pasveikint svedus su neveikianciu puolimu.

Rusai tuo tarpu turi 5 lygiavercius neblogus zaidejus. Hiddinkas geriausias savo zaideju savybes isnaudot moka puikiai ir reikiamu momentu gales pasitiket visai 5 futbolininkais. Pogrebniakas si sezona savo klase irode, Pavliuchenko nieko irodinet nereikia, ji ir taip medzioja Realas, Saenko ir Sychiovas puikiai zaidzia kojom.

7.5 - 7.5

Isvada: Komandos lygios, o svedai gynyboj turi dvi dideles skyles, o tokio lygio turnyre jos kainuos.
embeded-image
Citavimas
0
Paul Rašė:

As nesuprantu, kodel Berezuckiai su Ignashevincium negali tokiu zvaigzdziu kaip Gekas ir Charisteas sustabdyt? 😂

O kuo rusai geresni uz svedus (apie graikus isvis net nekalbesiu..)? Palyginkim, desimtabalej sistemoj:

Net nereikia, juk aisku ir taip, kad graiku zaidejai geresni. 😵
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Ilgametis Ispanijos futbolo rinktinės ir šalies čempionės Madrido "Real" komandos puolėjas Raulis neįtrauktas į išplėstinę rinktinės sudėtį, kuri ruošis birželį vyksiančioms Europos pirmenybėms, praneša "Marca". Nacionalinės ekipos treneris Luisas Aragonesas į išplėstinį sąrašą įtraukė puolėjus Fernando Torresą ("FC Liverpool"), Davidą Villą ("Valencia") ir Danielį Gonzalezą ("Mallorca").

Ketvirtuoju puolėju, kuris turėtų prisidėti prie rinktinės, greičiausiai taps "Zaragoza" klubo žaidėjas Sergio Garcia.
Europos čempionate ispanai žais D grupėje su Graikijos, Rusijos ir Švedijos futbolininkais.

delfi.lt
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
Na čia ne jokia ne naujiena.. Kaip ir seniai buvo viskas aišku
Citavimas
0
Manau, kad sužvaigždėję ispanai vėl perdegs ir net nepateks į kitą etapą.

1. Rusija
2. Graikija
3. Švedija
4. Ispanija
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

1. Rusija
2. Graikija
3. Švedija
4. Ispanija

O aš apversčiau tavo šį ketvertuką kita puse 😉
embeded-image
Citavimas
0
Ironijus Rašė:

1. Rusija
2. Graikija
3. Švedija
4. Ispanija

O aš apversčiau tavo šį ketvertuką kita puse 😉

Visko gali būt, bet mano prognozė tokia 😁
Citavimas
0
Noreciau, kad rusai parodytu ka nors siame cempionate, taigi:

1. Ispanija
2. Rusija
3. Graikija
4. Svedija
embeded-image
Citavimas
0
waldoss Rašė:

Noreciau, kad rusai parodytu ka nors siame cempionate, taigi:

1. Ispanija
2. Rusija
3. Graikija
4. Svedija

O kas draudžia tikėtis? Žiūrėk:
2007 EČ vyrų krepšinio čempionatas - 1. Rusija
2007 EČ moterų krepšinio čempionatas - 1. Rusija
2008 Moterų Eurolyga - 1. "Spartak"
2008 Vyrų Eurolyga - 1. CSKA
2008 UEFA taurė - "Zenit"
2008 ledo ritulio PČ - 1. Rusija
2008 EČ - .....😟 kas uždraus tikėtis 😁
Citavimas
0
Man atrodo greičiau Dima Euroviziją laimės, negu Rusija Europos futbolo čempionatą 😂
embeded-image
Citavimas
0
Ironijus Rašė:

Man atrodo greičiau Dima Euroviziją laimės, negu Rusija Europos futbolo čempionatą 😂

nelabai domiuosi Eurovizija, bet tai ką - Bilanas šansų neturi? 😁 Man rodos nieks tokių galimybių rinktinei net negalvoja duoti kaip jam 😁
Citavimas
0
Oi aš tai jau nuo praeito čempionato pasimokiau, kad šansų turi visi. 😉 Juk jei kas būtų pasakę, kad Graikai laimės EČ, jį visi būtų nevispročiu išvadine. 😉
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

nelabai domiuosi Eurovizija, bet tai ką - Bilanas šansų neturi? 😁 Man rodos nieks tokių galimybių rinktinei net negalvoja duoti kaip jam 😁

Tai dėl to ir sakau, kad prie 2008 metų reiks prirašyti nebent Dima 😁 Jam tikrai realesni šansai laimėti negu ruskelių futbolistams.
embeded-image
Citavimas
0
RaMa Rašė:

Oi aš tai jau nuo praeito čempionato pasimokiau, kad šansų turi visi. 😉 Juk jei kas būtų pasakę, kad Graikai laimės EČ, jį visi būtų nevispročiu išvadine. 😉

o jei būtum pastatęs 😁 man rodos kofas buvo 1:300 ar dar didesnis 😁
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

o jei būtum pastatęs 😁 man rodos kofas buvo 1:300 ar dar didesnis 😁

Tai vat, jei buciau. 😂
Citavimas
0

Nauji įrašai