EURO 2008: D grupė

Atsakyti
Sekti temą
[quote="football-news.lt"]G. Hiddink paskelbė Rusijos rinktinės žaidėjų sąrašą

Rusijos nacionalinės rinktinės treneris Guus Hiddink paskelbė 25 kandidatų, kurie pretenduoja atstovauti savo nacionalinei rinktinei Europos čempionate, kuris vyks Austrijoje ir Šveicarijoje, pavardes.

Olandas į rinktinę sugrąžino veteraną Sergei Semak, kuris paskutinį kartą vilkėjo nacionalinės rinktinės marškinėlius tik 2006 metų gegužės mėnesį draugiškose rungtynėse su Ispanija. Sergei Rusijos rinktinei yra atstovavęs 43 ,per kuriuos sugebėjo įmušti 4 įvarčius.

G. Hiddink į rinktinę taip pat pakvietė du naujus veidus, tai saugus Alexander Pavlenko ir Oleg Ivanov, kurie atitinkamai žaidžia Maskvos „Spartak“ ir Samaros „Krylya Sovetov“ klubuose.

Rusijos rinktinė Europos pirmenybes pradės birželio 10 dieną rungtynėmis su ispanais. Taip pat jų grupėje dar žaidžia Graikijos ir Švedijos nacionalinės komandos.

Rusijos rinktinės žaidėjų sąrašas:

Vartininkai: Igor Akinfeyev (Maskvos „CSKA“), Vladimir Gabulov („Amkar“), Vyacheslav Malafeyev (Sankt Peterburgo „Zenit“)

Gynėjai: Alexander Anyukov (Sankt Peterburgo „Zenit“), Alexei Berezutsy (Maskvos „CSKA“), Vasily Berezursky (Maskvos „CSKA“), Sergei Ignashevich (Maskvos „CSKA“), Denis Kolodin (Maskvos „Dinamo“), Renat Yanbayev (Maskvos „Lokomotiv“).

Saugai: Diniyar Bilyaletdinov (Maskvos „Lokomotiv“), Dmitry Torbinsky (Maskvos „Lokomotiv“), Vladimir Bystrov (Maskvos „Spartak“), Alexander Pavlenko (Maskvos „Spartak“), Yury Zhirkov (Maskvos „CSKA“), Konstantin Zyryanov (Sankt Peterburgo „Zenit“), Roman Shirokov (Sankt Peterburgo „Zenit“), Igor Semshov (Maskvos „Dinamo“), Oleg Ivanov (Samaros „Krylya Sovetov“), Sergei Semak (Kazanės „Rubin“).

Puolėjai: Roman Adamov („FC Moscow“), Roman Pavlyuchenko (Maskvos „Spartak“), Pavel Pogrebnyak (Sankt Peterburgo „Zenit“), Andrei Arshavin (Sankt Peterburgo „Zenit“), Dmitry Sychev (Maskvos „Lokomotiv“), Ivan Saenko („Nurnberg“).

Citavimas
0
Švedijos rinktinės sudėtyje Europos čempionatui - ir H.Larssonas

Antradienį vyriausiojo rinktinės trenerio Larso Lagerbacko paskelbtame galutiniame 23-ių Švedijos futbolininkų, vyksiančių į Europos čempionatą, sąraše netikėtai atsidūrė ir veterano Henriko Larssono pavardė.

Buvęs Glazgo "Celtic", "Barcelona" ir "Man Utd" klubų puolėjas tarptautinių varžybų karjerą antrą kartą baigė po 2006 metų pasaulio čempionato, tačiau persigalvojo ir sutiko rungtyniauti. Pirmąkart jis buvo pasitraukęs 2002-aisiais.

Šį sezoną gimtosios šalies "Helsingborg" ekipai atstovaujantis H.Larssonas per 11 mačų pelnė 6 įvarčius.

"Žaidžiant futbolą man vėl grįžo apetitas siekti kažko daugiau. Juk tai taip smagu. Malonumas",- kalbėjo žaidėjas, pridūręs, jog norėtų ginti Švedijos rinktinės garbę dar ir po Senojo žemyno pirmenybių.

Švedai Europos čempionate žais D grupėje kartu su Rusija, Ispanija ir Graikija.

Švedijos rinktinės sudėtis:

Vartininkai: Andreas Isaksson ("Manchester City"), Rami Shaaban ("Hammarby"), Johan Wiland ("Elfsborg").

Gynėjai: Olof Mellberg (Birmingemo "Aston Villa"), Petter Hansson ("Stade Rennes"), Mikael Nilsson (Atėnų "Panathinaikos"), Niclas Alexandersson ("IFK Goteborg"), Andreas Granqvist ("Helsingborg"), Daniel Majstorovic ("FC Basel"), Fredrik Stoor (Trondheimo "Rosenborg"), Mikael Dorsin (Klužo CFR).

Saugai: Tobias Linderoth (Stambulo "Galatasaray"), Daniel Andersson ("Malmo"), Anders Svensson ("Elfsborg"), Kim Kallstrom ("Lyon"), Christian Wilhelmsson (La Korunijos "Deportivo"), Fredrik Ljungberg (Londono "West Ham"), Sebastian Larsson ("Birmingham City").

Puolėjai: Zlatan Ibrahimovic (Milano "Inter"), Johan Elmander ("Toulouse"), Marcus Allback ("FC Copenhagen"), Markus Rosenberg (Brėmeno "Werder"), Henrik Larsson ("Helsingborg").

Pagal www.eurofootball.lt
Forca Real Madrid C.F.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Antra pagal įdomuma grupė, bent man asmeniškai ir čia ją dar labiau sudomino grįžtantis pas Švedus Henke 😁 Įdomu kokioje formoje bus aukščiausiame lygije 😋 Šiaip ar taip sėkmės Švedams 😉
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
As prognozuociau, kad is cia iseis ispanai ir graikai. Svedam bijau, kad nebutu ta situacija, kai "seniai JAU nebesugeba, jaunimas DAR ne". O is rusu net nezinia ko laukti.

Jei kas leistu nulemti man? Ispanai ir svedai.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Axl Rašė:

As prognozuociau, kad is cia iseis ispanai ir graikai. Svedam bijau, kad nebutu ta situacija, kai "seniai JAU nebesugeba, jaunimas DAR ne". O is rusu net nezinia ko laukti.

Jei kas leistu nulemti man? Ispanai ir svedai.

😉 pasirinkimas.
Ir šiaip, ispanai pagaliau galėtų tapti čempionais. Sirgsiu būtent už juos 😉
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Pati įdomiausia grupė man. Palaikysiu Ispanus, sėkmės linkėsiu švedams 😉 FURIA ROJA! 😈
Citavimas
0
Zundapp Rašė:

Įdomu, kad dar kažkas prabalsavo už rusus. Mano manymu, jie šios grupės patrankų mėsa - paskutinė vieta jiems jau rezervuota... Išeis ispanai ir švedai. Dėl graikų, tai atsitiktinumai taip dažnai nenutinka.

Perdrąsiai pasakyta manau 🙄
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Zundapp Rašė:

Įdomu, kad dar kažkas prabalsavo už rusus. Mano manymu, jie šios grupės patrankų mėsa - paskutinė vieta jiems jau rezervuota... Išeis ispanai ir švedai. Dėl graikų, tai atsitiktinumai taip dažnai nenutinka.

Pažiūrėk temą "Už ką sirgsite per EČ" ir suvesi, kas galėjo už rusus prabalsuoti.
Beje, pritariu gecui, per stipriai pasakyta dėl rusų. Pastarieji gali nukalt bet ką ir bet kada.

Viena iš tų rinktinių, kurie gali būti tvirtu favoritų siaubu.
Citavimas
0
Zundapp Rašė:

"kietai" cia pasakei.
Paimkim praeita EURO 2004: vienintele komanda, kuri nugalejo Graikus, buvo Rusija. Nuo tu laiku daug kas pasikeite: vietoj trenerio Yartsevo atejo neblogas treneris Hiddinkas. Man atrodo, nereikia sakyti, kokie yra jo pasekimai su komandom, kurios niekada nebuvo tarp futbolo grandu.

Vartininkai
manau cia statys pirmuoju numeriu Malafejeva. Paziurek, kokius nesveikus kamuolius jis trauke UEFA CUP turnyre. 100% progos 😲

Gynejai
broliai Berezutskiai, bet kokiu atveju; Aniukov; Ignashevic

Saugai
Bystrov, Bilyaletdinov, Zyrianov, Torbinskij

puolimas

Pogrebniak (10 ivarciu UEFA CUP); vietoj Arshavino, kuris praleis du matcius del diskvalifikacijos (cia tai didelis praradimas) zais Pavliucenko.

cia mano matymas 11 zmoniu, kurie galetu zaisti starte ir tikrai kovoti del antros vietos su graikais ir svedais.
svedai - "sena" komanda, cia Rusai gali imt greiciu. Graikai - komanda, pries kuria imanoma laimeti (tas pats praeitas champas).
Mano prognozes: Rusai pralaimi Ispanams 1 ivarciu skirtumu; pries Graikus laimi (netgi be Arshavino) 2 ivarciu skirtumu; pries Svedus laimi 1 ivarciu skirtumu. ir su 6 taskais antri eina i kita etapa
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
As irgi galvoju, kad su Hiddinku rusam i kita etapa bilietas jau yra. Svedai ir graikai turi prastesnius zaidejus, o ka jau bekalbet apie treneri..
embeded-image
Citavimas
0
Be abejo, sirgsiu už ispanus visą čempionatą, kaip ir nuo senų laikų. Tikiuosi, kad jie [pagaliau] laimės EC, nors, kaip visada, surenka labai stiprią komandą, kaip ir olandai, tačiau nieko doro ir įsimintinaus nenuveikia. Labai gaila, kad nebus Raul`io, čia veiki tik kvaili senio principai, kad jo neimti į rinktinę. Nesakau, kad jį reikia imti už senus nuopelnus, tačiau visi gali pripažinti, kad šį sezoną, jis tarp ispanų puolėju nusileidžia tik Torresui, kuris aptūrėjo super fantastišką sezoną.

Antrą vietą, norėčiau, kad grupėje iškovotų Rusija. Jiems tai padaryti bus labai sunku, tačiau tikrai įmanoma. Tiek graikai, tiek švedai yra įveikiamos komandos, o kad žaidėjų Rusija turi tai visi žinome puikiai.

Kas rikiuosis po to, tai nelabai svarbu, bet mano manymu po grupės etapo viskas bus susiklostė taip:

1. Ispanija
2. Rusija
3. Graikija
4. Švedija
Forca Real Madrid C.F.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Pamiršai Villa paminėt, tas irgi neblogą sezoną apturėjo, kai tik žaidžia tai ir muša įvarčius, o šeip tai traumų irgi neišvengė
Citavimas
0
EnD Rašė:

Pamiršai Villa paminėt, tas irgi neblogą sezoną apturėjo, kai tik žaidžia tai ir muša įvarčius, o šeip tai traumų irgi neišvengė

Taip, aptūrėjo neblogą sezoną, tačiau, mano nuomonė, kad Raul buvo naudingesnis ir traumų netūrėjo.
Forca Real Madrid C.F.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
cibon Rašė:

Taip, aptūrėjo neblogą sezoną, tačiau, mano nuomonė, kad Raul buvo naudingesnis ir traumų netūrėjo.

Mano nuomonė tapati, bet deja, niekas mūsų neišgirs 😭

Po čempionato koks ten beateis treneris, labai norėčiau, kad Raulį įtrauktu į sudėtį pagaliau. Bent jau paskutiniam pasaulio čempe spėtu pažaist 😭
Citavimas
0
EnD Rašė:

Mano nuomonė tapati, bet deja, niekas mūsų neišgirs 😭

Po čempionato koks ten beateis treneris, labai norėčiau, kad Raulį įtrauktu į sudėtį pagaliau. Bent jau paskutiniam pasaulio čempe spėtu pažaist 😭

Būtų gerai, tačiau neaišku kaip Rauliui klostysis kitas sezonas. Gal bus nesėkmingas, gal bus dar sekmingesnis, sunku pasakyt, tačiau, kol dar yra vilties, tikiuosi, kad Raulis žais.
Forca Real Madrid C.F.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Nu va, svarbiausia tai, kad jis nebaigtu karjeros rinktinėje, o toliau viskas nuo trenerio ir pačio Raulio rodomų rezultatų priklausys.. Metų jau nemažai, bet visgi, šis jo sezonas buvo geriausias per paskutini penkmetį
Citavimas
0
Aš palaikau jūsų mintis, tačiau pamirštat vieną dalyką: sakot jam sezonas buvo sėkmingesnis, t.t. ir t.t.. Viskas tai yra tiesa, tačiau juk ne vien nuo sezono rezultatų priklauso žaidėjo ėmimas į rinktinę ar ne.

Matyt Aragonesas galvoja, kad ispanams ir taip pakaks puolėjų, o šiemet daug stipresnę paraišką žaisti rinktinėje pateikė Danielis Guiza.
Citavimas
0
Sergio García, paskutinis žaidėjas pakviestas į rinktinę vietoje Bojano. Na ką jau padarysi, tokie jau to senio sprendimai 😠
Citavimas
0
Paul Rašė:

As irgi galvoju, kad su Hiddinku rusam i kita etapa bilietas jau yra. Svedai ir graikai turi prastesnius zaidejus, o ka jau bekalbet apie treneri..

Per kurį galą švedų žaidėjai prastesni už rusų?
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Per kurį galą švedų žaidėjai prastesni už rusų?

Jo, pagal mane butent rusu zaidejai silpniausi is visu sioje grupeje ir ju aiskus koziris yra treneris.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0

Nauji įrašai