EURO 2008: C grupė

Atsakyti
Sekti temą
Samir Rašė:

plet plet Mutu tikiuos prades vel uostit po to neimusto penelcio. Tik per ji italija neeliminuota. 😠

Pažiūrėk iš teigiamos pusės - čigonų šansai aplošti ketvirtfinalyje apelsinus būtų mažesni nei makaronų.
Tai kad jau šimtą kartų geriau apelsinai negu makaronai. 😕
Citavimas
0
Samir Rašė:

Pažiūrėk iš teigiamos pusės - čigonų šansai aplošti ketvirtfinalyje apelsinus būtų mažesni nei makaronų.

Samir vis dar piktas ant visų EČ komandų dėl to, kad Anglija nepateko. Yes? No?
embeded-image
Citavimas
0
Nesukant i vata reikia prisiminti WC 02, tada visi kalbejo, kad prancuzu zaidimas nesiklijuoja, komanda nesusizaidus ir jai labai nesiseka.

Dominykas treniravo dvi prancuzu rinktines - 06 WC rinktine buvo su geriausiu paskutiniu metu Zidanu. Na nezinau, kiek ten buvo Dominyko nuoplenu, kad iki finalo nuejo, bet kad Zizu nuopelnas didesnis buvo - faktas.

Si rinktine buvo tai nei sis nei tas. Jau ko ko, bet futbolininku tai Prancuzija turi geru ir zaisti jie moka. Paziurejus i EC statistika ir zaidima, to tikrai nepasakysi. Jauni zaidejai sumaisyti su patyrusiais, kaip ir logiska, bet, man atrode, kad komanda treniravosi trijose skirtingose stovyklose - susizaidimo nulis ir cia neperdedant. Apie minti - ka daryti puolime as is viso nemanau, kad buvo kalbama persirengimo kambaryje apie tokius dalykus. Apie ka buvo snekama, sunku pasakyti, aisku, jei is viso buvo snekama.

Noras padiskutuot su teisejais irgi kazkaip nebudingai iskilo i pirmaplani vaidmeni. Gynyba nesustyguota, nors zaideju tam tikrai yra. Apie saugu darba irgi sunkiai ka galiu pasakyt ypac kuriancius. Siaip jau, ka kure prancuzai, ta dare individualiai, kaip komanda jie yra/buvo tik atskiru individu grupe - taigi, netgi sunku ja ir komanda pavadint.

Nu ir Henrius paseno 😕 Sakes...
Citavimas
0
Samir Rašė:

plet plet Mutu tikiuos prades vel uostit po to neimusto penelcio. Tik per ji italija neeliminuota. 😠

Kad neisvaizduoju uz kuriuos reiks sirgti. 😕 Man rods apelsinai gal kazkiek geriau uz spagecius. :/

O teigiama puse nebent ta, kad db jau viskai 100% bus galima atsiduoti VDs ir RVN palaikimui, bent iki finalo. 😁
embeded-image

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Citavimas
0
Confitemini Rašė:

Kad neisvaizduoju uz kuriuos reiks sirgti. 😕 Man rods apelsinai gal kazkiek geriau uz spagecius. :/

Bet Italijos rinktinėj nėra nei vieno žaidėjo iš Arsenalo ir Liverpoolio.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Ir aciu Wengerui 😉
Citavimas
0
Bet kaip Van Basten sugėdino Domenechą...

Tas triznius dar prieš rungtynes kliedėjo, kad olandai pergalę rumunams atiduos. O olandai, išleidę atsarginę sudėtį vis tiek perėmė aikštės vidurį, visiškai supančiojo Mutu su kitais taboro draugais, o antram kėliny, gavę pyzdako nuo Van Basteno, suaktyvino žaidimą ir sukalė du įvarčius. O triznius Domenechas, kai tik nuo jo sprendimų, o ne nuo kalbų priklausė, ar prancūzai eis toliau, visiškai apsigėdino...
Citavimas
0
Samir Rašė:

Tai tik rieskia kad ilgiau ispanai zais cempionata, maziau visokie torresai ir fabregasai pailseja griz i arse i pooli. 😁
embeded-image

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Citavimas
0
Mongolas Rašė:

Samir vis dar piktas ant visų EČ komandų dėl to, kad Anglija nepateko. Yes? No?
gal jau baik nusisneket?
Citavimas
0
Vakar susitiko dvi geriausius puolėjus į čempionata nusivežusios žaidėjos, bent jau taip svaigo ir tų ir tų fanai. Italų puolėjai išvis neimušė, ir spėju neįmuš, o Prancūzų Henry įmušė. Juokas dabar net ima kaip Axl pries čempionatą gynė čia Italų puolėjus 😄
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

vakar susitiko dvi geriausius puolėjus į čempionata nusivežusios žaidėjos, bent jau taip svaigo ir tų ir tų fanai. Italų puolėjai išvis neimušė, ir spėju neįmuš, o Prancūzų Henry įmušė. Juokas dabar net ima kaip Axl pries čempionatą gynė čia Italų puolėjus 😄

Ką prieš čempionatą? 😕 Aš ir dabar sakau, kad italų puolėjai vieni geriausių čempionate.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Aij gal baik, Toni vienintelis kiek daugiau kažką padaro, bet ta nuotrauką kur zebediejus įdėjo atspindi jo žaidimą, o kas dar kažką parodė iš italų puolėjų, kaip ir niekas, turbūt šveicarų puolėjai geresni buvo
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

aij gal baik, Toni vienintelis kiek daugiau kažką padaro, bet ta nuotrauką kur zebediejus įdėjo atspindi jo žaidimą, o kas dar kažką parodė iš italų puolėjų, kaip ir niekas, turbūt šveicarų puolėjai geresni buvo

Pats tu baik. Tas pats Toni jei Miunchene mažiau bratwurstu su alum valgytų ir nebūtų pametęs laimingojo keturlapio dobilo, vakar galėjo bent 4 įmušt. O antras puolėjas jei kaskart vis kitas leidžiamas, tai ko norėt.

Už šveicarus tai tik Yakinas mušė, kuris irgi net ne puolėjas.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Axl Rašė:

aij gal baik, Toni vienintelis kiek daugiau kažką padaro, bet ta nuotrauką kur zebediejus įdėjo atspindi jo žaidimą, o kas dar kažką parodė iš italų puolėjų, kaip ir niekas, turbūt šveicarų puolėjai geresni buvo

Pats tu baik. Tas pats Toni jei Miunchene mažiau bratwurstu su alum valgytų ir nebūtų pametęs laimingojo keturlapio dobilo, vakar galėjo bent 4 įmušt. O antras puolėjas jei kaskart vis kitas leidžiamas, tai ko norėt.

nu o prie ko čia kažkoks alus su bratswurstais? 😕
galėjo bet neįmušė, Adebayoras, galėjo anam sezone įmušt 40 įvarčių, bet neįmušė. Būtų tie Italų puolėjai tokie įspudingi kaip tu sakai, nebūtų nei Olandams tiek pralaimėje, būtų ir tuos pačius rumunus nugaleje, ir vakarykščiam mače įmušę. O kas dabar, vienas uždirbtas baudinys.
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

nu o prie ko čia kažkoks alus su bratswurstais? 😕
galėjo bet neįmušė, Adebayoras, galėjo anam sezone įmušt 40 įvarčių, bet neįmušė. Būtų tie Italų puolėjai tokie įspudingi kaip tu sakai, nebūtų nei Olandams tiek pralaimėje, būtų ir tuos pačius rumunus nugaleje, ir vakarykščiam mače įmušę. O kas dabar, vienas uždirbtas baudinys.

O prie to, kad Toni dažnai nespėja prie kamuolio -> žaidžia Vokietijoj -> valgo dešras su alum -> priaugęs svorio. Čia aišku juoko forma, bet kad yra sulėtėjęs tai faktas.

Be to, nemašyk "puolėjų" su "puolimu". Puolėjams progas dar reikia sukurti. Puolimas pas italus nėra geras, bet pažiūrėk pas tuos pačius super atakuojančius olandus irgi, daugiau įvarčių mušė atakuojantys saugai, o ne puolėjai.

Ką aš noriu pasakyt, tai, kad italų puolėjai individualiai lenkia daugumą savo kolegų čempionate.
Citavimas
0
Axl Rašė:

Ką aš noriu pasakyt, tai, kad italų puolėjai individualiai lenkia daugumą savo kolegų čempionate.

nu gal klubiniuose turnyruose ir lenkia, bet čia man asmeniškai jie nieko neįrodė.
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

nu gal klubiniuose turnyruose ir lenkia, bet čia man asmeniškai jie nieko neįrodė.

Taip, čia tu teisus. Neįrodė.
Citavimas
0
Axl Rašė:

Taip, čia tu teisus. Neįrodė.

Ironija ar rimtai?
Citavimas
0
Tai jei būt įrodę per tas 3 paskutines rungtynes, gi čia nepriekaištautum 😈
Citavimas
0
Baltas Wilkas Rašė:

tai jei būt įrodę per tas 3 paskutines rungtynes, gi čia nepriekaištautum 😈

nu matai aš žinau kad neįrodė, bet gal Axl skirtingai atroo, ir jis čia pašiepiančiai sako.
Citavimas
0

Nauji įrašai