EURO 2008: C grupė

Atsakyti
Sekti temą

Olandijos nacionalinės rinktinės treneris Marco van Basten paskelbė 30 žaidėjų sąrašą, kurie gali žaisti birželio 7 dieną prasidėsiančiose Europos pirmenybėse.

Tačiau gegužės 28 dieną olandas turės paskelbti jau 23 žaidėjus, kurie keliaus į turnyrą Austrijoje ir Šveicarijoje.

Po praėjusį mėnesį vykusių draugiškų varžybų su Austriją į sudėtį sugrįžo „Liverpool“ puolėjas Dirk Kuyt, bei Madrido „Real“ duetas - Arjen Robben ir Ruud van Nistelrooy, kurie gydėsi traumas.

Olandai Europos čempionatą pradės birželio 9 dieną rungtynėmis su italais, taip pat jų grupėje dar yra Prancūzijos ir Rumunijos rinktinės.

Olandijos rinktinės žaidėjų sąrašas:

Vartininkai: Sander Boschker („Twente“), Edwin van der Sar („Manchester United“), Maarten Stekelenburg (Amsterdamo „Ajax“), Henk Timmer („Feyenoord“).

Gynėjai: Wilfred Bouma („Aston Villa“), Tim de Cler („Feyenoord“), Urby Emanuelson, John Heitinga (abu Amsterdamo „Ajax“), Kew Jaliens („AZ Alkmaar“), Joris Mathijsen („Hamburg SV“), Mario Melchiot („Wigan Athletic“), Andre Ooijer („Blackburn Rovers“).

Saugai: Ibrahim Afellay (Eidhoveno „PSV“), Giovanni van Bronckhorst („Feyenoord“), Orlando Engelaar („Twente“), Nigel de Jong („Hamburg SV“), Denny Landzaat („Feyenoord“), Hedwiges Maduro („Valencia“), Clarence Seedorf („AC Milan“), Wesley Sneijder (Madrido „Real“), Rafael van der Vaart („Hamburg SV“), Demy de Zeeuw („AZ Alkmaar“).

Puolėjai: Ryan Babel („Liverpool“), Klaas-Jan Huntelaar (Amsterdamo „Ajax“), Danny Koevermans (Eidhoveno „PSV“), Dirk Kuyt („Liverpool“), Ruud van Nistelrooy (Madrido „Real“), Robin van Persie („Arsenal“), Arjen Robben (Madrido „Real“), Jan Vennegoor of Hesselink (Glazgo „Celtic“)

embeded-image
Citavimas
0
O cia bet kaip gali but. 😄 Is esmes tai labai nenustebintu jei mano italai uzimtu ar 1 ar 4 vieta grupej. Tokiose situacijose buna visko.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Zundapp Rašė:

Norėčiau tikėt, kad favoritai - olandai, bet nesu toks drąsus, ypač žinant, kad prie Olandijos vairo - van Bastenas... Sakyčiau, kad pirmą paims italai, o antrą, tikiuosi - olandai. Aišku, jeigu Marko eilinį sykį nesusipyks su Nistelrojum ir vėl užsodins, kaip 2006 žaidžiant su portugalais. Ir šiaip, gaila, kad nevažiuos Seedorf'as. Džiaugiuosi, kad po Euro 2008 olandams jau vadovaus kitas treneris.
Be abejo, įdomiausia grupė visam čempionate. Visos komandos daugiau nei vidutiniokės.

Ei ei.. Nepamirškit "Les Bleus" 😈 Šiaip čia komandas galima išrikiuoti visiems, kam kokios prie širdies, tačiau mano nuomone pagrindiniai favoritai šioje grupėje Italai ir Prancūzai, paskui tik Olandai ir Rumunai, nors viskas gali pakryptine ta linkme. Žiūrėsim. Rumunų irgi taip iš karto neenurašau, nors jie grupės autsaideriai, bet staigmenų gali juk būti..
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Grupė stipriausia iš visų, čia ir taip aišku. Nors ir kaip prancuzų nemėgčiau dėl kai kurių dalykų, bet mano simpatijos vistik krypsta jiems, tai ir norėčiau, kad jie pirmi būtų 😉
Citavimas
0
Ojojojjjjjj
kokia grupe 😲 😲
rumunai aisku paskutini.

toliau prognozuot neimanoma as noriu Olandu ir Prancuzu
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
Teoriškai turėčiau sirgt už Prancūzus, bet, kad laba jau negražų futbolą jie lošia. Tikiuosi Rumunai nustebins 😁 Atrankoj Olandams šiek tiek įkrėtė, gal ir čia staigmeną pateiks.
Citavimas
0
Nu per atranką prancūzai tikrai ne blogiau už italus atrodė.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Vat čia sunku ką prognozuoti, nebent Rumunijos paskutinę vietą 😄 Šiaip aš asmeniškai norėčiau, kad nugalėtų grupėje Olandai. 😉
MARADONA GOOD, PELE BETTER, GEORGE BEST, PHIL JONES
Citavimas
0
Samir Rašė:

Nu per atranką prancūzai tikrai ne blogiau už italus atrodė.

Būtent. Ir dabar gana neprastą komandą surinko. Aš laikyčiau juos didesniais favoritais nei Italus. Sunku išvis prognozuot šitą grupę. Italai, prancūzai, kažkaip sunkiai be jū įsivaizduojami tolimesni turnyro etapai, tačiau atėjo manau ir kitų rinktinių metas, ypač norėčiau, kad toliau nukeliautų olandai. Skyčiau šitos komandos ir kovos dėl patekimo į kitą etapą, tačiau kažkaip nesinori nuvertinti ir Rumunų, manau, kad ir jie dar gali pasispradyt. Mano prognoze šitos grupės po grupių etapo:

1. Prancūzija
2. Olandija
3. Italija
4. Ruminija
Forca Real Madrid C.F.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Zundapp Rašė:

Nežinau, prancūzai man atrodo slabnai. Pusė starto žaidėjų - pencininkai, Domenechas irgi įdomus žmogus su įdomiais sprendimais. Italai pakolkas atrodo daug galingiau. Manau, jie tikrai ims pirmą vietą(na nebent jiems sutrukdys olandai 😁 ). Rumunai nebloga komanda, bet iš tokios grupės tikrai neištemps. Per žemas lygis. Čia finalinis turnyras, ne atranka, visi stengsis maksimaliai. Pas olandus sudėtis, ypač kalbant apie saugus(nors kaip velniškai gaila, kad nebus Seedorfo) ir puolėjus, tikrai įspūdinga. Jei tik van Bastenas eilinį kartą visko nesugadins, rumunai neturės jokių šansų, o "Les Bleus" teks nusivilti..

Aš abejoju ar tie kaip tu sakai "pencininkai užims pusę starto.. O ir tie pencininkai kai kurie neblogai atrodo šį sezoną.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Gecai, įmesk Prancūzų sudėtėlę 😉
embeded-image
Citavimas
0
Ironijus Rašė:

Gecai, įmesk Prancūzų sudėtėlę 😉

Pritariu. Bandziau sugooglint Prancuzu rinktines ankstesnes rungtyniu sudetis ir parodyti kokie ten jau pencininkai zaidzia bet neisejo. Butu gerai jei ir numestum geresni tinklapiuka kuriame galima rasti buvusias ir artejancias rungtyniu apzvalgas (statistiskai , t.y. komandu sudetis ir matcho statistika). Iskarto dekingas .
Citavimas
0
Paieškokit atrasit, aš šiek tiek tyngiu 😄 Žaidėjų sąrašas, tačiau jis dar gali ir tikiu, kad keisis.

Goalkeepers: Grégory Coupet
Sébastien Frey
Mickaël Landreau

Defenders: Eric Abidal
Jean-Alain Boumsong
François Clerc
Julien Escudé
Patrice Evra
William Gallas
Gaël Givet
Philippe Mexès
Bacary Sagna
Willy Sagnol
Sébastien Squillaci
Lilian Thuram

Midfielders: Hatem Ben Arfa
Abou Diaby
Alou Diarra
Lassana Diarra
Claude Makelele
Florent Malouda
Rio Antonio Mavuba
Samir Nasri
Franck Ribéry
Jérôme Rothen
Jérémy Toulalan
Patrick Vieira

Forwards: Nicolas Anelka
Karim Benzema
Djibril Cissé
Sidney Govou
Thierry Henry
Frédéric Piquionne
Louis Saha
David Trezeguet
Sylvain Wiltord
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Aišku, kad keisis. Tu čia vos ne keturiasdešimt žaidėjų surašei, kai į čempionatą važiuoja berods 23. Į pasirengimo stovyklas dažniausiai keletu žaidėjų daugiau treneriai vežasi, bet tai ne šitiek.
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Aišku, kad keisis. Tu čia vos ne keturiasdešimt žaidėjų surašei, kai į čempionatą važiuoja berods 23. Į pasirengimo stovyklas dažniausiai keletu žaidėjų daugiau treneriai vežasi, bet tai ne šitiek.

Čia sąrašas kurie pretenduoja į pasiruošimą.. Ir tai ne visas.. Kažko neskelbiama, arba aš nerandu, bet dabar bandysiu kapstyt 😄
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Zundapp Rašė:

Štai N.Kesmino sudaryta "Optimali Prancūzijos sudėtis"(iš žurnalo SPO):
1. G. Coupet
2. W. Sagnol
3. L. Thuram
4. W. Gallas
5. E. Abidal
6. P. Vieira
7. C. Makelele
8. F. Ribery
9. F. Malouda
10. N. Anelka
11. T. Henry

Aišku, jo spelionės tai dar ne viskas, bet, manau, sudėtis radikaliai nuo šitos nesiskirs. Pusė pencininkų, greit pavargs prieš mobilų Olandijos puolimą. Man įdomu, ką jie žada statyt prieš Robeną...

O aš sakyčiau, kad Vieira gali būti ir paliktas ant suolo, net ir žinant Domenechą. Šis sezonas jam prastokas, o kuo jį keisti tikrai yra - Toulalan, Diarra ir t.t. Taip pat, beveik neabejoju, kad Benzema pasireikšti gaus daugiau nei Anelka.
Citavimas
0
Zundapp Rašė:

Štai N.Kesmino sudaryta "Optimali Prancūzijos sudėtis"(iš žurnalo SPO):
1. G. Coupet
2. W. Sagnol
3. L. Thuram
4. W. Gallas
5. E. Abidal
6. P. Vieira
7. C. Makelele
8. F. Ribery
9. F. Malouda
10. N. Anelka
11. T. Henry

Aišku, jo spelionės tai dar ne viskas, bet, manau, sudėtis radikaliai nuo šitos nesiskirs. Pusė pencininkų, greit pavargs prieš mobilų Olandijos puolimą. Man įdomu, ką jie žada statyt prieš Robeną...

😂 😂 Oi kokie galingieji tie tavo Olandai 😂 Aš dėl jų mažiausiai pergyvenu, labiau bijau Italų. O dėl tavo Robenno, jis negeresnis nei Prancūzų žaidėjai. Dar. Man įdomu, ką jie žada statyti prieš Ribery, Benzema? Aš iš šitų asmeniškai daugiausiai tikiuos "Les Bleus" komandoje. Toliau nevardinsiu.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Ai dar, pusė pencininkų sakai, Coupet taip metuose, bet jis patikimas ir net labai. Sagnol kiek žinau neblogos formos.. Thuram, jis net nežais manau starte 🙄 Vieira aš jo ir nelabai noriu starte, taigi pakeisti galės koks jaunesnis ir ne ką prastesnis žaidėjas. Makelele taip pat neblogoj formoj. Anelka, Henry? 😂 Bet kada, bet kuris, iš bet kur gali iššaut. Gali būti visas rungtynes savo šešėlyje, bet iššauti gali, bet kada. Be to Anelka nenorėčiau matyt starte, vietoj jo tikiuos Benzema, o jo sugebėjimus manau žinai? Jei ne permesk keletą Lyon`o rungtynių 😉 Henry, taip Barcoje sezonas nesėkmingas, tačiau tikiu, kad jis už savo šalį žais taip pat kaip moka ir gali 😁
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Pataisykit jei klystu, bet ar Sagnol'io sezonas Bayern'e nebuvo prastokas ? Nemanot, kad Sagna gali starte žaist ? 😁
Citavimas
0
Sleimas Rašė:

Pataisykit jei klystu, bet ar Sagnol'io sezonas Bayern'e nebuvo prastokas ? Nemanot, kad Sagna gali starte žaist ? 😁

Aš kiek girdėjau, tai neblogas lyg ir buvo 🙄 Šiaip taip pat norėčiau išgirsti nuomonę, o labiausiai iš Bayern fanų kurie žaidėjų žaidimą, bei formą žino geriausiai.. Dėl Sagna, na nežinau gal ir nieko 😁
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai