EURO2016: 1/8 Prancūzija - Airija

Atsakyti
Sekti temą
Les Bleus: Lloris - Sagna, Rami, Koscielny, Evra - Matuidi, Kante, Pogba - Griezmann, Giroud, Payet.
Airija: Randolph - Coleman, Duffy, Keogh, Ward - Hendrick, McCarthy, McLean, Brady - Long, Murphy.

Buvo kalbų apie Matuidi palikimą ant suolo, bet jis visgi startuoja. Tikiuosi nuo atkrintamųjų prancūzai pagerins žaidimą. Beje, šiandien pirmas šių komandų susitikimas nuo Henry rankos 2010 metais.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Pradzia nebloga visai 😉
Citavimas
0
👏
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
It's on! geriausias scenarijus, dabar mačas geras nusimato
Citavimas
0
Labai gerai. Be romantiškų preliudijų tiesiai prie reikalo.
Torture never stops
Citavimas
0
Jei prancuzai eina toliau, tai Giroud jau ir ant suolo gales ilsetis, nes zaidzia Miliko, Seferoviciaus, Derdiyoko lygiu
Citavimas
0
Prancūzai nelabai ką padaryt airiams sugeba, liūdnai atrodo
embeded-image
Citavimas
0
Nuo antro kėlinio Martial arba Coman reikia, kad kraštuose atsirastų kažkokio veiksmo daugiau, nes Payet su Griezmann lenda į vidurį, o Evra su Sagna pločio visai neprideda. Giroud visiškai useless žaidėjas ir komanda žymiai geriau be jo atrodytų.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

jei prancuzai eina toliau, tai Giroud jau ir ant suolo gales ilsetis, nes zaidzia Miliko, Seferoviciaus, Derdiyoko lygiu


Rami bei Kante irgi (2 geltonos)
Torture never stops
Citavimas
0
Airiai taip atspardė prancūzams kojas, apdaužė šonkaulius, kad šeimininkai dabar šika į batą ką nors rimtesnio daryti. Ypač Payet, realiai net nebando vienas prieš vieną žaisti.
embeded-image
Citavimas
0
Subyrėjo airiai per porą minučių. Griezmann ir spaudimas antram kėlinyje pasaka 😁 😉
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Po raudonos kortelės tai vieni vartai visiškai. Keista, kad tik su dviem įvarčiais baigė prancūzai, o airių tai gaila buvo. Coman išleidimas į aikštę ir žaidimas 4-2-3-1 pasiteisino, bet airių toks atsitraukimas nuo pat kėlinio pradžios buvo didelė klaida. Giroud keistas sutvėrimas, nes net ir žaisdamas 60min visiškai šūdinai, jis vistiek atliko asistą ir po to Griezmann išvedė, kai tas uždirbo raudoną kortelį 😕 Kitas rungtynes praleis ir nors Gignac įšėjęs buvo gerokai aktyvesnis už Giroud, bet realizacija progų labai neįkvepianti. Juolab, kad 11vs11 jų bus kur kas mažiau.
Įdomu ar DD kitam mačui rinksis 4-2-3-1 ar gryš prie 4-3-3 su Cabaye Kante pozicijoje. Daug kas matyt priklausys ar islandai ar anglai bus sekantis varžovas. Mangala starte jau dabar verčia nerimauti jei teks gintis prie Vardy ar Sturridge.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Pagal meistriškumo lygį, galim sakyti sėkmingai airiai pasirodė čempionate 👏 Iš dalies norėjosi, kad netyčia kokį įmuštų ir išlygintų, bet kita vertus, turbūt būtų po pratęsimo kokį 2:5 pralošę, nes nebepabėgo į pabaigą išvis, o dar žaidėju mažiau.
"Štai šitą dailią tvarką, visų tą pačią, nei kas iš dievų, nei kas iš žmonių sukūrė, bet buvo ji amžinai, ir yra, ir bus - amžinai gyva ugnis, pagal saiką įsižiebianti ir pagal saiką užgęstanti", - Herakleitas.
Citavimas
0
Tai kad tas Gignac išėjimas vargia iką parodo, dešimtyje, plotų daug tai ir paspardė kiek daugiau. ir to neįmušė. Šiaip COmano keitimas tikrai į naudą, bet decision making tai erzinantis jo labai, tiek progų išleist kamuolį anksčiau, tiksliau, labiau į plotą.
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

. Mangala starte jau dabar verčia nerimauti jei teks gintis prie Vardy ar Sturridge.


Aisku, dar daug laiko iki sekancio maco, bet rasoma, kad daugiau sansu starte yra matyt Umtiti nei Mangala
Citavimas
0

Nauji įrašai