EURO2016: 1/4 Lenkija - Portugalija

Atsakyti
Sekti temą
Honza Rašė:

Reikia sukurti peticiją, kad LRT išleistų Meškonį į užtarnautą poilsį į pensiją. 😕Meskonis uzsibookines komentavima dar kokiems 10 cempionatu i prieki
Citavimas
0
Pepe 👏 👏 va kur be priekaištų.
Citavimas
0
Liability keliauja toliau. Bale ir Ronaldo dvikova su Meskonio kalbom apie tai laukiama nesulaukiama
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Opa opa opa. Visiškai nesimėgauju žaidimu, ypač kai jis kaip rytas ir vakaras nuo to, kurį pirmą kartą pamačiau prieš 16 metų, bet vis tiek nuoširdus džiugsmas užplūdo po Quaresmos realizuoto smūgio.
embeded-image
Citavimas
0
Vis dar norėčiau priminti, jog mes su Tommy sergam už portugalus nuo Eusebio laikų. Taip pat, kad Vytautas Šustauskas vis dar be darbo.
embeded-image
Citavimas
0
Ronaldo eterio gavo tiek pat kiek Trumpas Amerikoj 😂. Nors žaidė šūdinai. Šiaip man jo išsišokimai niekad nekliudė, svarbiausia ką žaidėjas parodo aikšėj. Šiandien parodė, kad yra per išdidus paduot ranką pagalbiniams teisėjams 😐. Čia pastebėjau prieš pratesimus ir prieš baudinius, kaip anksčiau buvo nemačiau.
Citavimas
0
embeded-image

žvėris.
Citavimas
0
reyu Rašė:

Vis dar norėčiau priminti, jog mes su Tommy sergam už portugalus nuo Eusebio laikų. Taip pat, kad Vytautas Šustauskas vis dar be darbo.Vieni pirmųjų žingsnių (2006 metai liepos mėnuo) forume rinktinių futbole:
Tommy Rašė:

Man Portugalijos rinktine megstamiausia po Rusijos. Portugalijos rinktine patinka nuo EURO 2000.Toks jaunas ir toks trolis. (madridista)
embeded-image
Citavimas
0
#smagu
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Va dar portugalai ir laimes cempa, taip ir nelaimeje nei vienu rungtyniu per pagrindini laika. 😄
Citavimas
0

Nauji įrašai