EURO2016: 1/2 Prancūzija - Vokietija

Atsakyti
Sekti temą
ramzis Rašė:

Vakar vokiečiai pirmam kėliny prancūzus suvalgė kaip ne to paties lygio komandą.
Suprasčiau, jei prancūzai būtų sudėlioję taktiką autobusui ir tvarkingai gynęsi. Bet Deschampsas tokiam scenarijui sudėties neleido, o bendras vaizdas aikštėj tiesiog akis badė.Tiesiog wow 😂

Per pirmą kėlinį, kurį vokiečiai taip dominavo, jie turėjo vieną progą. VIENĄ. Net prancūzai turėjo daugiau, jeigu skaitysim kad Giroud pabėgimas buvo proga.

Koks skirtumas kas ką planavo, kas kam ruošėsi, kokius žaidėjus išleido, galima tiesiog pažiūrėti į vaizdą aikštėje. Vokiečiai po puikios prancūzų pradžios atsigavo, perėmė kontrolę ir ją laikė iki pat pirmo kėlinio pabaigos. Galima būti Meškoniu ir kamuolio kontrolę prilyginti dominavimui, bet kai tu sukuri net mažiau negu tavo varžovai, tai gal ačiū, pasakų apie dominavimą mums nereikia. Umtiti su Koscielny turėjo ant tiek lengvas rungtynes, kad turbūt dar papildomai galėjo 90 minučių sulošt ir vis tiek liktų su clean sheetu.
Citavimas
0
Vokiečiai - klaikios klaidos gynyboj; klaikus saugų žaidimas (ne tik Schweini), absoliučiai bedantis puolimas (ne tik Muller). Pasirinkta taktika, kurios apogėjum tapo beprsmiški nuolatiniai aukšti perdavimai į baudos aikštelę arba skersavimai (kai Mario Gomez Gomez nežaidė).
Kokios dar gali būti pretenzijos italų teisėjui, fortūnai ar aklai prancūzų sėkmei?
Kaip mano ispanai nespėjo pertvarkyti rinktinės, taip to nesugebėjo padaryt ir vokiečiai. JIems dar pasisekė, kad italus praėjo, nes tada jau tektų kalbėt apie fiasko.
Citavimas
0

Nauji įrašai