Frazės

Atsakyti
Sekti temą

Tai gal pradek uz reala bajelint?manau jis dar vienas uzsislaptines Spursu gerbejas 🤓


Prajuokino 😉
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Man Ager Rašė:

Yra pasauly durnesnių užsiėmimų, negu spėliot burtus?


Yra - pragyvent gyvenimą nedarant nieko durno.

Jei pragyvent gyvenimą nedarant nieko durno yra durniau nei spėliot burtus, tuomet pragyvent gyvenimą nedarant nieko durno yra savo ruožtu durna. Which means, pragyvent gyvenimą nedarant nieko durno yra neįmanoma, nes jei pragyvensi gyvenimą nedarydamas nieko durno, tai bus savaiminis durno darymas.

O neįmanomas durnas dalykas už įmanomą durną dalyką (burtų spėliojimą) durnesnis būt negali.

Čia šiaip, loginė spraga. No need to thank.
Citavimas
0
Phect Rašė:

Skendo upėje mano mylimas Moto X, vidus veikia, ekranas neberodo. Tvarkyti jau beprasmiška, teko atsisveikinti su ašaromis.


😭 😭 😭 R.I.P.
Furio Motorola beveik tokia pat garsi, kaip ir Michael Cox „The Mixer“, kurią kiek girdėjau lyg skaitė.
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Treneriui tai įsivaizduoju Dievo dovana turėt tokį žaidėją savo komandoj.


Nes tepa buterbrodus ir daro kavą?
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0


Nu, kas gali but baisiau, nei zinia, kad klubas nusitaikes i tavo zaideja, kurio niekuo gyvu nenori parduot, perka kazka kita. Tikrai panasu, kad po tokiu naujienu Liverpoolis prides i kelnes ir atiduos Coutinho. Gal net kaina nuleis iki kokiu 50 milijonu.


embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
^

rubikas Rašė:

Prieš valandą pasirodė informacijos (gali būti, kad tai Barcos bandymas pajudinti derybas dėl Coutinho):Nu, kas gali but baisiau, nei zinia, kad klubas nusitaikes i tavo zaideja, kurio niekuo gyvu nenori parduot, perka kazka kita. Tikrai panasu, kad po tokiu naujienu Liverpoolis prides i kelnes ir atiduos Coutinho. Gal net kaina nuleis iki kokiu 50 milijonu.

fixed
Citavimas
0
Evizu Rašė:

Gal vis dėl to Mourinho ir geras treneris 🙄 Taip kaip šį sezoną Fellaini niekas taip gerai neišnaudojo nuo evertoninio Moeyso laikų.Yra teke matyt ne vienas rungtynes kur Fellaini buvo isnaudojamas aiksteje rimtesniu dedziu
embeded-image
Citavimas
0
Red_Army Rašė:

Teisejai kaip koks seimas, kur buna tik pataisos, pataisos, pataisos.....negi sunku iskart gerai padaryti 😟

embeded-image
Citavimas
0
Pasižymiu rinkimams

57kryziu Rašė:

Sitos varzybos galejo baigtis ir 7:3 Realo naudai. Ziauriai ziauriai pasiseke PSG, kad gavo tik 1:3. Jokiu sansu jie neturi praeit toliau. Taip kad nesvaikit su savo taktikom. Realas kaip vilku gauja, uzpjaus visus kas pasipainios po kojom. Kaip reta motyvuoti, kaip reta patyre, ir kaip reta pasiruose irodyti, kad visokios aferistu kontoreles kaip Barcelona, bus papjautos iki finalo pries Pepa, jeigu pseudo burtai nesuves pusfinalyje.

Citavimas
0
👏 briliantinis emocijų traukinukas nuo pradžios iki pabaigos. Grand finalui dar ir reptilianų sąmokslas įtrauktas. 10/10 👏
Citavimas
0
Phect Rašė:

:up: briliantinis emocijų traukinukas nuo pradžios iki pabaigos. Grand finalui dar ir reptilianų sąmokslas įtrauktas. 10/10 👏Tą patį norėjau sakyti. Pseudo burtai buvo vyšnia ant torto.
Citavimas
0
yodawg Rašė:

Taip pat arenoje galima pamatyti įspūdingą gamtos reiškinį - didžiausią ikiteisminių striukių koncentraciją vienoje vietoje.😉
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Nba tema, analitinio mąstymo, kaip termino, analizė. 😁
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Stiprus ROI6 išpuolė

Phect Rašė:

Būtent dėl šito aš absoliučiai nesupratau to verkšlenimo United sube dėl naujo Fellaini kontrakto. Kiekviena šluota turi savo paskirtį.reyu Rašė:

Gerai, kad nieko forume nerašiau. Dabar protingesnis atrodau.

Citavimas
0

Nauji įrašai