Frazės

Atsakyti
Sekti temą
Nixas Rašė:

Atrodo net Žydai prieš Vokiečius geriau laikės... 😂

"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Edit: yra jau. Jeigu buciau gejus, tu butum pirmasis, i kuri ziureciau. 😇

tokia biski is awkward serijos
embeded-image
Citavimas
0
mmedahl Rašė:

Lamelos tai tikrai nesinorėtų paleist, vis tik tiek vilčių į jį dėta, ir nėra jokių garantijų, kad antram sezone jis netaps lyderiu..

Citavimas
0
Veikiausiai trolis, bet vistiek.. 😂
cirkonis Rašė:

Uefa su varliagalviu Platini galvojo, kad savo korumpuotais FFP apsaugos "istorinius" klubus, kad jie vieni konkuruotu ir toliau, bet City tiesiogine to zodzio prasme pazemino ir pasityciojo is Uefa nevykeliu. Uefa negali nieko daryti kito zemyno klubui. New Yorkas gali prisikviesti geru zaideju ir jie jiems mokes algas, o jeigu City prireiks, jie is New Yorko issinuomos ta zaideja ir City viskas gausis for free. Platini su savo korumpuotais FFP padetas i pavesi. Sveikinimai Khaldoonui al Mubarakui 😉

embeded-image
Citavimas
0
Cia dipsis su eiliniu savo accountu
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

cia dipsis su eiliniu savo accountu

Jo, užblokuotas jau. Pažiūrėsim kada atsibos naujus emailus kurti.
embeded-image
Citavimas
0
WUOLiA Rašė:

Ir man ydomu kur jūs buvot užpraeitą sezoną kai Torresas buvo rezultatyviausias su 24 įvarčiais? Šikna suraukę buvot, o dabar kai nesiseka tai vėl purvais drabstot? Tipinis lietuvių mentalitetas.

this guy 😉
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

Ir man ydomu kur jūs buvot užpraeitą sezoną kai Torresas buvo rezultatyviausias su 24 įvarčiais? Šikna suraukę buvot, o dabar kai nesiseka tai vėl purvais drabstot? Tipinis lietuvių mentalitetas.

this guy 😉
Ir ką tu tuo norėjai pasakyt?
Citavimas
0
WUOLiA Rašė:

this guy 😉
Ir ką tu tuo norėjai pasakyt?
kad tu bukas. o tu?
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Davai pagrįsk savo tokį pareiškimą. nebukiau.
Citavimas
0
WUOLiA Rašė:

Davai pagrįsk savo tokį pareiškimą. nebukiau.

ne
Citavimas
0
Gerai pradejai 😉
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Bėje dėl to evertono - mano žiniom valencia pasiryžusi atiduot banega su guardado abu kartu už 10-14 mln

Mano žiniom tai jie abu reikalingi Evertonui kaip delfinui barzdaskutė. Jau nekalbant apie faktą, kad tokių pinigų neturi.
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

Sterlingas nė kiek neketina tobulėjimo apsukų mažint (nors Januzajus vis vien geresnis ko gero 🤠 ).

o lenteliu nepateiksi? 🙄

😂 😂 😂
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Furis Rašė:

O skirtumas tarp trecio ir ketvirto CB komandoje, minuciu atzvilgiu, yra milziniskas

Pateiksi lenteles?

embeded-image

Vienintele, kuria radau
ir vėl lentelės. apsisisiojau nuo to veido
Citavimas
0
Cia Wengeras?
embeded-image
Citavimas
0
Galinar Rašė:

Cia Wengeras?

Not sure if joking or going full retard.
Citavimas
0
velnes Rašė:

ir vėl lentelės. apsisisiojau nuo to veido

velnes Rašė:

Apsimyžčiau iš juoko, jeigu paeitų nusipirkt jai.

velnes Rašė:

senatvė. Aš apsimyžęs laukiu

Tokiam amžiuj ir taip nelaikyt. 😲
The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Citavimas
0
Putkinas butthurtina
embeded-image
Citavimas
0
hjulito1 Rašė:

ambicjos šį sezoną kur kas aukštesnės, kai praėjusį sezoną komanda liko 11 vietoj, tai praėjusį tik viena vieta žemiau CL spoto.

dulkina smegenis
Citavimas
0

Nauji įrašai