Forumas

Atsakyti
Sekti temą
Laba diena. Ka cia su forumu padaret? Dar viena kita idomesne tema ar posta paskaitynedavau, bet cia jau virs visko. Tiek metu chebros kaupta unikalu futbolo diskusiju archyva sugebejote sup**ti per viena diena. Genijai. Maza tam rankas numusti, jei cia savavaliskai buvo viskas
Citavimas
0
EnD rašė: Laba diena. Ka cia su forumu padaret? Dar viena kita idomesne tema ar posta paskaitynedavau, bet cia jau virs visko. Tiek metu chebros kaupta unikalu futbolo diskusiju archyva sugebejote sup**ti per viena diena. Genijai. Maza tam rankas numusti, jei cia savavaliskai buvo viskas
Prašome eurofootball.lt/forum/ , visa struktūra ir informacija likus tose temose kuriose ir buvo.

Neskaityti pranešimai nuo šiol vienoje nuorodoje eurofootball.lt/forum/unread/
Citavimas
0
aBil rašė: Kaip išjungti pranešimus apie naujus postus emailu?
Nuėmiau visas prenumeratas, jei pasikartos gavimas duokite žinoti.
Citavimas
0
QwR rašė: Nei vienos temos nepasidares sekti, taciau viestiek uzspaminat mano emaila su useless laiskas. aciu 😁
Nuimtos visos prenumeratos.
Citavimas
0
O kaip su asmeninių žinučių siuntimu?
Citavimas
0
fifarulez rašė: O kaip su asmeninių žinučių siuntimu?
Paleidus Live versiją su visai kitais kiekiais ir lankomumais, atsirado didelių ir kai kur neapskaičiuotų vietų, tai automatiškai ir užduočių padaugėjo taisymui, tai dabar laukiame kada vėl galės programuotojas atsilaisvinti kelioms valandoms ir iš eilės tvarkyti išlindusias klaidas, importuoti kai kuriuos trūkstamus duomenis, optimizuoti kai kurias vietas.
Citavimas
0
O ir velgi klausimelis, ar paleidus nereikia pries tai istestuoti viska?
Verkei cia, kad laiko neturi ir bla bla bla, tai gal reikejo palikt kaip yra, issitestuot kai atsiras laiko, padaryt kazkokius anonsus i sena foruma, atsiklaust visu nuomones ir tik tada paleist?
Citavimas
0
Ezzy rašė: O ir velgi klausimelis, ar paleidus nereikia pries tai istestuoti viska?
Verkei cia, kad laiko neturi ir bla bla bla, tai gal reikejo palikt kaip yra, issitestuot kai atsiras laiko, padaryt kazkokius anonsus i sena foruma, atsiklaust visu nuomones ir tik tada paleist?
Buvo klausiama, buvo teiraujamasi, ne tik šioje temoje - atsakymui beveik nulinė reakcija.

Pasiteirauk prezidentės ir premjero kodėl visi valstybiniai milijoniniai projektai neištestuojami prieš paleidžiant ir savaitėmis neveikia. Viena yra dirbti su testiniais duomenimis ir be apkrovų, kita yra žiūrėti kaip sistema elgiasi ir daryti pakeitimus/pritaikymus. Dauguma po paleidimo net nežiūri kas vyksta ir kodėl vyksta ir kur galėtų vykti geriau.
Citavimas
0
"Pasiteirauk prezidentės ir premjero kodėl visi valstybiniai milijoniniai projektai neištestuojami prieš paleidžiant ir savaitėmis neveikia."

Ta prasme, čia yra forumo administratoriaus argumentas kalbant su paprastu forumo nariu? Oho, net aš Lukašenkos laikas šitaip nešaudavau, nors aistrų pasitaikydavo oi oi kiek...
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Jei vėl susidarė įspūdis, kad kreipiames asmeniskai tai klystate, kadangi tai bendrine retorine fraze, kuria vel visi lituanistai interpretuoja kas kaip nori ir priima asmeniskai.
Po sio atsakymo vel galite tai daryti ir dar karta isvadinti visais tais zodziais kuriais subrende ir issilavine asmenys jau nebekalba.
Citavimas
0
Malonu, is forumo padaret cirka, ir dar zinutes trinat
Citavimas
0
gedlius rašė: Malonu, is forumo padaret cirka, ir dar zinutes trinat
Padarėme moderniausią sporto forumą Lietuvoje, pritaikyta visoms platformoms ir naršymo įrenginiams, bei idealiai perkėlėme visą buvusią informaciją iš senos sugriuvusios sistemos, kurios dienos buvo suskaičiuotos.
Citavimas
0
Sveikinu. Dabar beliko grazinti senus vartotojus. Dabar forumo turinio lygis kraupus.
Citavimas
2
O gal galime tiesiog palikti tuos visus atnaujinimus ir kitus niuansus bei tiesiog sugrįžti prie futbolo, ko čia ir susirenkam? 😁
Citavimas
2
O kur dingo asmenines zinutes?
Citavimas
0
Ar cia tik man yra taip, kad i puslapi galima ieiti tik karta? Ta prasme pasijungi pc, uzeini i puslapi, viskas ok. Nueini kitur ir jau cia grizt neina. Meta visokias klaidas ir neuzkrauna puslapio. Viskas vyksta nuo sito atnaujinimo.
Citavimas
0
consuela rašė: Ar cia tik man yra taip, kad i puslapi galima ieiti tik karta? Ta prasme pasijungi pc, uzeini i puslapi, viskas ok. Nueini kitur ir jau cia grizt neina. Meta visokias klaidas ir neuzkrauna puslapio. Viskas vyksta nuo sito atnaujinimo.
Galite atsiųsti ekrano nuotrauka info eta eurofoogball.lt, dekui
Citavimas
0

Nauji įrašai