Auksiniai koldūnai 2012

Atsakyti
Sekti temą
Furis po kiekvienu metu rinkimu.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Dejau.

Vėl antras eksperto rinkimuose? :]
Aš tai bent turiu paguodą ir galiu išsitraukt iš spintelės seną eksperto statulėlę beigi nupūst dulkes.

Po 5 balsus abiem
embeded-image
Citavimas
0
Dėkoju balsavusiems 😉 😁
Citavimas
0
12064 bandymai, 9 metai pastangu... pagaliau pavyko parasyti metu posta. 😄 Esu giliai sujaudintas, tikrai nesitikejau tokio svarbaus apdovanojimo, ypac simet , kai buvo parasyta tiek daug nuostabiu postu. Visi apdovanojimose pamineti postai, buvo nemaziau verti laimet nei as. Dekoju visiem balsavusiem, dekoju eurofootball.lt forumui uz galimybe kurti postus. Zinoma dydziausias aciu Chelsea FC uz ikvepima, ypatingai pazymint Davida Luiza, Fernando Torreso, John Obi Mikel, Raul Meireles, be ju svaraus indelio, Chelsea niekad nebutu atsidurisi tokioje situacijoje, kuri butu ikvepus mane laimejusiam metu postui. Zinoma aciu Romanui Abramoviciui, kuris tikejo, kad isleisti 50 mln ant Torreso ir atleidinet trenerius kas 5 menesius yra gera ideja. Kiek atsimenu pagrindines idejos metu postui atejo i galva, ziurint Evertono pergale 2-0 pries Chelsea, gerent snapso buteli su kolegom is forumo. Tai skiriu padeka Evertono futbolo klubui, uz tai, kad isryskino Chelsea midtable savybes, ir snapso buteliui, uz tai kad islaisvino proto ir leido pamatyti kuniga ant cukraus kalno. Dar karta Aciu! 👏
embeded-image

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Citavimas
0
Nu nafyg... kai kas mane į "Metų praradimo" nominacijas traukė 😂 Vy šo, blyn, bzdureli? 😕
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Kai ~40 postų per dieną sumažėja iki ~1-2 postų, tai šioks toks praradimas, bet ar į gerą tai forumui, ar į blogą, nesiimsiu spręsti. 😁
embeded-image
Citavimas
0
Tango Rašė:

Nu nafyg... kai kas mane į "Metų praradimo" nominacijas traukė 😂 Vy šo, blyn, bzdureli? 😕

gal tai buvo nuominuota į gerojo praradimo? Kaip ir Vadą nominavo😟 🙄
Citavimas
0
Baltas Wilkas Rašė:

gal tai buvo nuominuota į gerojo praradimo? Kaip ir Vadą nominavo😟 🙄

Aš tai Vado dingimą iš forumo lyginu su Romanovo dingimu iš Lietuvos futbolo... 😇
embeded-image
Citavimas
0
Matai, čia yra 2 medalio pusės... Sėdėtų sau forume, pasigynčytų kiek su barsukais ir ramu, - mes gi tai žinom koks anas yr... O dabar, neturi ką veikt tai kuria visokius skambius straipsnių pavadinimus ir visą svietą juokina...
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Kai ~40 postų per dieną sumažėja iki ~1-2 postų, tai šioks toks praradimas, bet ar į gerą tai forumui, ar į blogą, nesiimsiu spręsti. 😁

Goh... kažkaip nepagalvojau apie forumą, galvoju apie tai ar geriau man, ar blogiau.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0

Nauji įrašai