"Off-topic'as"

Atsakyti
Sekti temą
Tango Rašė:


O, kad temose kartais nukrypstama į lankas, tai natūralu.
magnoem, juk pvz. negali keli žmonės susiėję į vieną vietą visą laiką kalbėti tik apie tą patį. Natūralu, kad jie prie progos aptars ir kitus reikalus. Net rimčiausiose debatų laidose, kur tarkim yra viena laidos tema, net ir ten į offtopicus nuklystama.
Tai natūralu ir neišvengiama.

Tai va.Taip, tai natūralu ir absoliučiai neišvengiama, bet, kaip minėjo ir Baltas Wilkas, vis dėlto viskam yra ribos..

Tango Rašė:


beje, dar vienas pastebėjimas. Magnoem rašo, kad naujiems nariams pamačius offtopica yra sudėtinga įsilieti į diskusiją.

Manyčiau taip: kas nori ir kas tikrai gali - visada įsilies į forumą. Čia atvira bendruomenė. Ir tokiems tikrai nebus baisu nei offtopicas, nei temų gausa, nei "griežti moderatoriai", nei "bjaurybės Barcelona fanai, kurie taip skriaudžia vargšus Real gerbėjus" (čia ne Tau, Gonzalez, ir ne dar keliems protingiems Real fanams).

O to įrodymas yra nuolat atsirandantys nauji nariai forume.
Kažkada vienas Real gerbėjas pasakė, kad dėl Barcelona fanų sumažėjo realistų. Totali nesąmonė.

Forumas - yra diskusija. Čia gali reikšti savo pozicijas, bet turi mokėti savo nuomonę ir apginti. Kas nemoka ir išskysta - tas neišgyvena.
O galų gale, kaip aš sakau, jei žmogus mato, kad yra kažkokia diskusija ir jis jaučia, kad negali pateikti savo nuomonės ir jos apginti, tai gali toje diskusijoje nedalyvauti. Forume yra pilna diskusijų kitomis temomis. Jose galima dalyvaut ir bandyt gint savo nuomonę. Nepasisekė vienoje temoje, pasiseks kitoje. Už tai per galvą niekas neduoda.

Pvz., kad ir tas pats vilmis. Jis forume ėmė lankytis vėliau, nei aš. Nu ir ką? Ir irgi su daug kuo ginčijosi, ir pjovėsi, ir kapojosi, ir nutylėdavo (retai). Bet dėl to žmogus forumo nepaliko.Na čia ne visai sutikčiau. Be abejo, įsiliet niekas nedraudžia, bet noro tai irgi neprideda. Kaip vilmis minėjo, jei kalba nukrypsta nuo Raulio įvarčio iki asmeninių pomėgių/reikalų ar pan., tai akivaizdu kad trečiam asmeniui sumažėja interesas pasireikšt toje temoje.

"Kas nemoka ir išskysta - tas neišgyvena" tai sakyčiau toks radikalokas požiūris, čia gi ne koks karo laukas. Ir kaip sakai, "jei žmogus negali pateikti savo nuomonės gali nedalyvauti", tai būtent tame ir problema, kad jis gali nedalyvauti.

Ne visi galbūt sugeba taip grįst savo nuomonę kaip kai kurie forumo senbuviai, bet gi už tai nereiktų jų eliminuoti pagal Darwino teoriją kad išlieka stipriausi 😁

Tiesiog mano mintis tokia kad reiktų pasistenkt sudaryt sąlygas pasireikšt kuo daugiau žmonių.

rae Rašė:

Tenka pripažint, kad nedažnai tenka apsilankyt forume

taigi geriausia nieko nekeisti ir palikti taip kaip yra 😉

Ką tuo norėjai pasakyt? Jei tai kad man nelabai rūpi tai klysti.

Del Juve Rašė:

Per daug offtopico negerai, visiskai nenueiti i sona diskutuojant neimanoma, taciau kaip viena is variantu offtopico mazinimui matome leidima iki tam tikro apibrezto lygio, t.y. komentaru skaiciaus temoje, arba sakykim kaip pavyzdys- iki vieno puslapio, viskas kas uz- trinama, o nariui galbut duodamas ispejimas. Kitas variantas, tiesiog moderatoriu didesnis demesys ir kai pastebi didesni offtopica perspeja jei nepadeda, gali duoti geltona kortele.Cia tik kelios is galimybiu, noretume, kad pateiktumet daugiau savo pasiulymu. Apskritai tai beabejo isismarkaves offtopicas nera gerai, nes temos kuriamos nebereikalo.Na dėl kažkokių ribojimų veiksmingumo ir įgyvendinimo tai aš abejoju, kaip jau sakiau čia yra daugiau įsisamonimo klausimas - kol nesupras patys, tol niekas iš esmės nepasikeis. Čia kaip sakykim gaudyt mėtančius saldainių popierėlius, vieną kartą gal pagausi, bet kitą kai nusisuksi vis tiek numes 😉 Aišku iš kitos pusės visiškai palaidos balos tai irgi nereikia, manyčiau reiktų į kažkokius rėmus per daug neįsipaišant palikt spręst moderatoriams savo nuožiūra pagal situaciją.

Beje, kol kas kaip ir skurdokai nuomonių, kaip supratau daugiausiai pasireiškė tik tie kurie daugiausiai off-topina, o plačiau tai išvis tik Tango pasisakė. Norėtųs daugiau nuomonių ir pozicijų, gal tikrai dauguma galvojat kad čia nieko tokio?
Citavimas
0
Šeip offtopico neišvengsi, pokalbiai nukrypsta į šalį, dėsi įspėjimą, nebeliks narių. Vat gaila, kad negalima sužymėti komentarų ir prilipdyti prie kitos temos.

Mano nuomone OT būtų galima sumažinti jeigu patys nariai pasistengtų ne offtopinti. Asmeniškumus visus galėtų išsiaiškinti per PM, o jei jau knieti atsakyti į klausimą, kuris visiškai ne į temą, reikia nepamiršti: ,,susilaikymas - dorybė" 😄
embeded-image
Citavimas
0
Magnoem Rašė:

Ne visi galbūt sugeba taip grįst savo nuomonę kaip kai kurie forumo senbuviai, bet gi už tai nereiktų jų eliminuoti pagal Darwino teoriją kad išlieka stipriausi 😁

Tiesiog mano mintis tokia kad reiktų pasistenkt sudaryt sąlygas pasireikšt kuo daugiau žmonių.Matai, niekas jų neeliminuoja. Niekas nesako "ei tu, čia nerašyk, arba to nedaryk". Tiesiog bebendraujant su žmonėm pasijaučia, kas jis per vienas - ar jis komunikabilus ar ne, ar geba mintis dėstyt ar tiesiog nuo pirmų sakinių ima pliurpti nesąmones.
Sakyčiau vyresni forumo nariai +20 metų geba savo nuomones apginti, tačiau kaip pastebėtina, forumo aplinka neišgąsdina ir gerokai jaunesnių lankytojų (kaip pvz. aivydas). Va ėmė ir nejučia pritapo vaikinukas, nors prieš tai šposus ganėtinai kvailus krėtė.

Manau su forumo senbuvių offtopicu šiaip taip susitvarkysim patys. Ar ne? Aš irgi raginčiau daugiau žmonių pasisakyti.

Ir beje, ar galima įvesti tokį apribojimą, kad kol vartotojas neparašo tarkim 300 komentarų, jis negali kurti temos? Tiesiog tikrai pasitaikė atveju, kai pirmas pasitaikęs ateina, nepažiūri kokios temos yra, sukuria panašią - na ir prasideda. Kad ir ta tema apie libbbdukus Bendrame skyriuje. Mes ten patys ėmėm kvailiot ir juoktis, nes tikrai absurdiškai atrodo, kai ateina naujas vartotojas ir pirmas dalykas ką jis padaro - sukuria 3 temas panašias į tas, kurios jau yra, ir ten parašo po sakinį.
Taip, beje, forumas irgi užsiteršia: senesnių, tačiau kartais vistik reikalingų temų tenka ilgai ieškoti.

O šiaip, aš prisipažįstu, mėgstu pašnekėt apie bet ką ir bet kur. Po diskusijos kartais tikrai nesmagiai jaučiuosi, kai pamatau, kiek pridiskutuota ne į temą. Kita vertus, tai tikrai ne iš piktos valios 😉

Taigi ieškokim sprendimo visi.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
VandenBorre Rašė:

Šeip offtopico neišvengsi, pokalbiai nukrypsta į šalį, dėsi įspėjimą, nebeliks narių. Vat gaila, kad negalima sužymėti komentarų ir prilipdyti prie kitos temos.

Mano nuomone OT būtų galima sumažinti jeigu patys nariai pasistengtų ne offtopinti. Asmeniškumus visus galėtų išsiaiškinti per PM, o jei jau knieti atsakyti į klausimą, kuris visiškai ne į temą, reikia nepamiršti: ,,susilaikymas - dorybė" 😄matai, reikalas tame, kad kartais apie asmeniškumus diskutuoja daugiau nei 2 forumiečiai, o tada joks PM nepadės 😉

Jo, ta minti gera - komentarų iškirpimas iš vienos temos ir jų įklijavimas į kažkokias kitas temas, labai palengvintų offtopico valymą.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Seip tai offtopico neisvengsi ir tie nukrypimai daznai tampa net idomesni nei pirmine diskusija. Geriausias budas manau but atkirpt offtopica nuo pagrindines temos ir mest i laisva kampa, kad ten testusi diskusija. Cia aisku turetu moderatoriai pasistengti 😁
Citavimas
0
Visiskai pritariu 🙄, off-topicas dalykas neisvengiamas, kad ir kaip noretum, galetum aisku ji sumazint, bet ne visiskai panaikint. Kartais jis sukelia diskusijai tik idomumo dar. 😉
Citavimas
0
vilmis Rašė:


Manau kad vėl rizikuoju būti apšauktas provokacijom, asmeniškumais ir t.t. 😁, bet Tango prisimink jūsų, barsukų, diskusijas su Real gerbėjais. Kiek kartų su zebediejumi sudirbote kai kuriuos jų gerbėjus, katrie nemokėjo taip diskutuoti, ginti savo nuomonės, ar perdaug nervinosi. Išsišaipėte visaip ir t,t, Nemoralizuoju, tačiau manau, kad po to žmogus praranda norą bendrauti ir atsiranda visokios neapykantos...Tam, gerbiamasis, Barcelonos subforume ir buvo sukurtas "Tautos balsas", kuris kai kam juoką sukėlė.
Labiausiai rūpėjo barsukų nuomonė, tačiau neabejojau, kad ten pasisakys ir kiti, neutralūs, forumiečiai. Taip ir įvyko. Nuomonės buvo beveik į vienus vartus, apart, aišku, kai kurių realistų.
Ir, beje, jei pastebėjai Real subforume mes nesišaipom iš pačių realistų. Taip, mes pašiepiam jų skelbiamą informaciją ir pačią komandą. Tačiau ten nesikeikiam, niekada nepasakėm "f** Real fans", nors vienas realistas mūsų adresu mestelėjo tokią frazę, niekada isteriškai neklykiam "duokit žiurkių nuodų", kaip klykė viena isterijos apimta mergaitė ir pan.
Pagrindinis dalykas, kuo realistai mus kaltina, yra tai, kad "mes kartojamės". Nu ir kas? O tai jei jų komanda klaidas kartoja, kodėl negalim mes pasikartot?

O tai, kad Real forume paprašoma jo gerbėjo pateikti informacijos šaltinį arba paklausiama, ar jis tikrai tiki tuo, ką pats rašo - sakyčiau tai nieko baisaus. Apskritai, netgi, skatintina.

Wuf, tai jei realistas išsakė kažkokią nuomonę, tai stilium barsukas jau turi patylėt ir negali nieko sakyt, ką jis apie tai mąsto😟 Never. Jamais.
Galimybė diskutuoti apie tą sostinės komandą tai ne realistų privilegija, tai - viso forumo teisė.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Magnoem Rašė:

Ką tuo norėjai pasakyt? Jei tai kad man nelabai rūpi tai klysti.

Magnoem Rašė:

Tiesiog mano mintis tokia kad reiktų pasistenkt sudaryt sąlygas pasireikšt kuo daugiau žmonių.

Tai ka tu dabar pasiulei - iki siol visada tai buvo leidziama - reikstis gali visi. Stai kodel as siulau nieko nekeisti, nes pakeitus greiceusei bus tik blogeu.
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai