Pasaulio Čempionatas - 2014 Ispanija

Atsakyti
Sekti temą
Ta klaida, kai nepersivarėm aikštės, tai tikrai daug kainavo, ten vos ne esminis lužis įvyko, nes po to sekė dvi sekmingos prancūzų atakos. Jankį irgi reikėjo laikyt iki galo, net ir kai gavo 4 baudą. Nes Darjušas neapsigynė ir vsio, o mes nebeužpuolėm. O šiaip 4 vieta su tokia komanda, tai super. Galima tik paplot vyram 👏 👏
JV tai fantastika šiam čempe 👏 👏 Šiandien darė ką norėjo, svarbiausia ir pradėjo protingai atmetinėt kamuolį, kai uždvigubina gynybą, kas seniau tiesiog varydavo į neviltį, kai lauždavo prieš 3 varžovus. kamoulius irgi tvarkingai renka, geriausias LT žaidėjas šiam čempe. Seibutis irgi atlaikė milžinišką spaudimą, per draugiškas grybaudavo dažnai, bet čempe atlošė puikia 😉 i. Ir juškė 👏 👏 vertas aplodismentų, varė, kaip 13 žaidėjas, bet sakyčiau pelnytai penkete pradėdavo rungtynes, Vasią ryškiai paliko užnugaryje, ir kitais metai važiuos turėdas, tikrai ryškesnį pliusą, nei vasia. Turi jis ir raumenų, ir tokio sveiko naglumo, abiejų Vasia neturi. Daugiau kažką sunku išsskirt, dar gal nuvylė D-mo ir Kuzia, ir vasia aišku. Kiti daug maž nenustebino, žaidė, kaip ir tikėjausi.
embeded-image
Citavimas
0
Kad per savo tas kelias minutes motiejunas susigyne visiskai normaliai, pradzioj ir ten blokeli israse kai is vidutinio mete, ir pries maziukus pastovejo, puikiai atsimenant kokia nesamone huertelis ten uzsisukes imete, ir veliau diaw zingsnius isprovokavo, vienintele beda kad ten pradzioj uzsiaute su savo nesamonem puolime ir prarado pasitikejima kazlausko. Motiejuno puolimo arsenalas tai net is tikruju nepalyginsi su valanciuno, nors anas irgi jau zymiai patobulejes nuo praitu metu, bet norint kad butent zaidima poste isnaudot motiejuno, tai jis kartu su valanciunu aikstej negali but, turi but palikta vietos ten, bet turbut per didele prabanga ilgai zaist be valanciuno mums yra, kai jam sekasi. O darjusas tai buvo prasciausias pasirinkimas gynybai pries diaw, nezinia kam ten ta jankuna su prazangom taupe, pratesimui? 🙄 Mintis turbut tokia, kad paulius zinos, kad turi 4 ir nesusigins agresyviai ant prazangos ribos, bijodamas issibauduot, nu ale vistiek uz darka geriau butu buve manau.
Citavimas
0
Tokią optimistišla Serbų pradžia buvo, o dabar JAV spurtuoja 15:0 ir 22:15 laimi. 😠
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai