Nostalgija

Atsakyti
Sekti temą
Man Hierro irgi labiausiai prie širdies buvo. Aišku Redondo, Raulis, Salgado, Ikeras, Morientesas ir kt. buvo stabai. Taip pat reikia pažymėti Solari, buvo superinis žaidėjas, nesuvokiu kaip jis nebuvo laikomas superstaru, labiausiai nuvertintas ano metu Realistas. Turiu pasakyti, kad to meto Madridistos buvo mėgstamesni nei dabar. Iš Barcos visai patiko Kluivertas.
Citavimas
0
Cosmodisk gera minti uzmete. va, kluivertas ir olandijos rinktine. 2000m. pusfinalis. mistika, kaip sitaip nesugebeti imusti bent vieno penalcio. 😐 o skaudziausia tai, kad megstamiausios komandos nesusitiko finale 😔
Citavimas
0
Geriausiai pamenu sita Kluiverto sou:

http://www.youtube.com/watch?v=OCefyAWXZLI

Tada Kluivertas kartu su Rauliu buvo megstamiausi. 😁
embeded-image
Citavimas
0
Man bjauriausi realistai tai Mijatovicius ir Panucci iš 1998 finalo:

embeded-image

😟


Iš Barcos - Rivaldo be konkurencijos.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Pedja kaip ir 98 m. finalas embeded-image
Citavimas
0
Kisius Rašė:

visiskai pasirasau po gipsy zodziais. jokie ronaldai ir messiai neatstos tavo isvardintu 😔 kaip mum realistam stabukai buvo ir bus >>> Raul, Morientes, Casillas.Man pirma pavardė šaunanti į galvą iš morengų tai Hierro 😉 Paskui jau Raul'iai, Casillas ir t.t.

Na man pirma pavardė šaunanti iš tuo metinių morengų Redondo 😉 Labiausiai nevirškinau Guti. Tiesa negaliu net pasakyti kuo jis vargšas nusidėjo taip, bet tokia šiokia tokia antipatija ir iki šių dienų išliko.
Citavimas
0
Kaip tik siandien norejau pamineti Redondo 😉

legendary 😲

Citavimas
0

Nauji įrašai