Ne į temą

Atsakyti
Sekti temą
Čia gi tie patys, kurie rašė "Jeigu Messi nori tapti vienu geriausių visų laikų žaidėju..."

Praktiškai Kasčiūnas, tik su entuziazmu.
Citavimas
0
2018-07-17 po 19 valandos mašinoj buvau pasijungęs M-1 ir ėjo kažkokia lada kur šiuolaikinėmis jaunimo temomis kalbėjo du bičeliai. Niekaip nerandu internete nei kokia ten laida buvo nei kas tie žmonės kurie kalbėjo. Galit padėti surast ?
Citavimas
0
ForGoal Rašė:

2018-07-17 po 19 valandos mašinoj buvau pasijungęs M-1 ir ėjo kažkokia lada kur šiuolaikinėmis jaunimo temomis kalbėjo du bičeliai. Niekaip nerandu internete nei kokia ten laida buvo nei kas tie žmonės kurie kalbėjo. Galit padėti surast ?

Pagal tavo data tai nebent cia
http://www.m-1.fm/laidos/cia_mano_muzika
Citavimas
0
@Protect
Šiandien gavau pirmą siuntą iš inbeuty shopo. Pirkau lakme plaukų balzamą ir šampūną, o pristatatė vos per porą dienų. Kiek patikrinau, pas juos žiauriai geros kainos inbeauty.lt/lakme
Citavimas
0
Vakar buvo keista matyti kai į fkvilnius.lt/ varžybas su FK Atmosfera atvarė solidaus amžiaus Atmosferos žaidėjas su nauju Porche ir antram kėlinyje žengė į aikštę...tikrai galvojau, kad fiksins, bet buvo švaru...
Citavimas
0
Kas supranta apie interjero paslaugas ? Būtų įdomiau padirbėti su apie sportą besidominčiu žmogumi. nieko komerciško, nuosavas namas
Citavimas
0
futbolodede rašė: Kas supranta apie interjero paslaugas ? Būtų įdomiau padirbėti su apie sportą besidominčiu žmogumi. nieko komerciško, nuosavas namas
Įdomu būtų išgirsti kokie planai su futbolu interjere?
Citavimas
0

Nauji įrašai