Linksma!

Atsakyti
Sekti temą

"Štai šitą dailią tvarką, visų tą pačią, nei kas iš dievų, nei kas iš žmonių sukūrė, bet buvo ji amžinai, ir yra, ir bus - amžinai gyva ugnis, pagal saiką įsižiebianti ir pagal saiką užgęstanti", - Herakleitas.
Citavimas
0
Diego Costa.
Citavimas
0
Ricky Gervais naujas standupas jau Netflixe, jeigu kas naudojat*. Biški keičiasi Rickio dinamika ir daug kalba apie esamas problemas (vietoj susikurtų, kaip dažnai būdavo anksčiau), dėl to toks biški jautresnis ir ramesnis gali pasirodyti, bet man vis tiek labai patiko. Apie šunų roles ir social media dalykus tai žvengeu kokę valandą.

* jeigu kas nenaudojot, tai nežinau kokių būdu, bet vėl gavau mėnesinį free trial. Tikrai esu naudojęs Netflix kai tik pasirodė Lietuvoje, tada nutraukiau narystę, nes neberadau įdomaus turinio. Vakar po metų (ar daugiau) pabandžiau logintis - accounto nerasta - užsireginau iš naujo, naudojau tą patį emailą, tuos pačius duomenis, parašė welcome back (kas indikuoja, kad aš čia jau buvau), bet free trialą vis tiek gavau 😂
Citavimas
0
Jo, čia kiek žinau globaliai prašo duoti antrą šansą ir suteikia dar vieną free trialą. Kol nemokamai, tol faina, kol mokamai, tol ne faina, kadangi Lietuvoje nėra prieinama prie daug turinio, o už ribotą turinį mokėti 12eu 😕

Beje, tam pačiam Netflixe žiūrėjau Neal Brennan pasirodymą kur pavadinime trejetas, tai pačio nuostabai visai patiko. Kadangi jau senokai nuo geriausių Burro ir Louis CK laikų nesijuokiau susirietęs, tai per šito žmogaus standupą bent buvo prunkštelėjimų, kas šiaip jau visai gerai. Pats stand up'as kiek neįprastas, nes yra nemažai sunkesnių vietų apie depresiją ir pnš., bet kai juokaujama, tai labai neblogai tas daroma.

embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
Victoria Concordia Crescit
Citavimas
0
Kažkada jau buvau minėjęs, kad su draugu turime tokį hobį kolekcionuot asmenų nuotraukas iš teismo, įkalinimo įstaigų, areštinių ir pan. su futbolo atributika. Yra klubų, kurie tokių nuotraukų skaičiumi sviesmečiais lenkia kitus. Šiandien dar vienas egzempliorius į katalogą. Tiesa, marškinėliai regbio, ne futbolo:

embeded-image
Citavimas
0
Tamstai ir tamstos draugui naujas laimikis incoming ,nes Giedrėnui kaip tik iki gyvos galvos gręsia sėst, tai foto su Chelsea arba Stumbro treningu inevitable.
embeded-image
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Iki gyvos galvos? Kolega, gal nenuteiskit taip iškart nekalto žmogaus 😇 gi onkologine liga serga vis dėlto
embeded-image
Citavimas
0
velnes Rašė:

Tamstai ir tamstos draugui naujas laimikis incoming ,nes Giedrėnui kaip tik iki gyvos galvos gręsia sėst, tai foto su Chelsea arba Stumbro treningu inevitable.

Čia senos fotkės šitos, matytos jau 😁 vasariška pareigūnų apranga irgi išduoda, kad ne dabartinio sulaikymo metu darytos.
Citavimas
0
Citavimas
0
Gaminam skanaujem.
Citavimas
0
Phect Rašė:

Kažkada jau buvau minėjęs, kad su draugu turime tokį hobį kolekcionuot asmenų nuotraukas iš teismo, įkalinimo įstaigų, areštinių ir pan. su futbolo atributika. Yra klubų, kurie tokių nuotraukų skaičiumi sviesmečiais lenkia kitus. Šiandien dar vienas egzempliorius į katalogą. Tiesa, marškinėliai regbio, ne futbolo:

embeded-image

Net įdomu pasidarė, kurie tie klubai ant šito labiausiai pasižymėję?
Citavimas
0

Nauji įrašai