Kompiuteriniai žaidimai

Atsakyti
Sekti temą
Na aš šiek tiek šeštadienio, visą sekmadienį bei pirmadienį paskyriau Civ6, tai ant King sunkumo gana nesunkiai sutaršiau kompą ir paėmiau savo mėgstamiausią science victory. Tiesa, ilgą laiką atsilikinėjau praktiškai visose srityse, bet kompas nematė kunigo ant cukraus kalno ir lindimas į šikną bei armijos ignoravimas labai pagelbėjo paimant persvarą. O labiausiai tam pagelbėjo turbūt vis tiek šnipai. My oh my, pradžioj buvau auka iš kurios atiminėjo pinigus bei technologijų boostus, bet kai pričiupau keletą kartų ir užkėliau savo pirmojo šnipo lygį iki master spy, prasidėjo visi smagumai: pradžioj pavyko pavogti apie 700 aukso, tada technologijų boostą, po kurio vos pavyko išnešti sveiką kailį, tada pavyko sugriauti kompo space station (va čia ir įsiveržiau), o po to dar ir production districtą, o kai šis jau buvo it žemę pardavęs vyšnia ant torto gavosi meno kūrinių sėkmingos vagystės su kitais šnipais. Visiškai lucky. 😂

Žaidimas labai geras, tik žiauriai užknisa, jog viena daina groja visada tris kartus iš eilės ir jau gerokai įsiėdę yra. Space'as ėjimo nepraleidžia, minėtas atvejis su scrollinimu į viršų erzina, po to šiek nepatogus miesto meniu, score overview, esc mygtukas meta meniu, ne išėjimą iš kokio lango ir pnš. erzinantys dalykai. Bet čia tik gėlelės, šiaip žaidžiasi ypač smagiai. Vakar pradėjau naują kampaniją su romėnais ant emperor lygio. Pradžia buvo labai sunki, iš visų pusių puolė barbarai, šalia tik vienas city-state ir praktiškai vien sniegynai ir dykumos, kažkaip keistai išrandomizintas žemėlapis, bet jau įsivažiavau, susitvarkiau su barbarais, paėmiau city-state, legionas labai padedantis unitas ir mėginsiu veržtis į priekį. Šalia tik anglai, o kadangi pastarieji šiek tiek mėgsta pagalius į ratus kaišioti, tai turbūt mėginsiu pulti anksčiau ar vėliau.
embeded-image
Citavimas
0
Nei vienos iš minėtų problemų pas mane, kažkodėl, nėra, space daro end turn, esc isjungia langus ijungtus ir scrollinimas normalus. Šiaip optionsuose galima nusistatyt kiek žinau.
Nepatinka vienas dalykas - neįmanoma koreguot city state kiekio, kas man labai naudingas dalykas būdavo, nes tikrai dažnai žaisdavau su minimaliu kiekiu city statesų. arba gal aš nemoku koreguot? Taip pat liūdna gyvent be earth mapo... pats mėgstamiausias buvo.
Toks klausimas, kai dabar jau galima statyt harborus ant districtu, ir nebebūtina miestą statyt pacioj pakrantej, kokia nauda ji statyt ten? As, kaip pakrantese megejas isikurt nebematau pliusu, tik minusus, nes rimtesni AI veliau lengviau tave pasieks tiesiog su naval unitais. Housingas? nu nebent.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Kam idomu, nuo 6val per sport1 trasnliuos FIFA17 turnyra 😁
Citavimas
0
Arteja FIFA18 gimimas, tad galvoju isigyti konsole, todel noreciau paklausti eksepertu nuomoniu, kas geriau Xbox one ar PS4?
Turejau xbox 360, tai visai nieko buvo, paprastas valdymas, patogus pultelis. Yra nuomoniu?
embeded-image
Citavimas
0
Jose Rašė:

Arteja FIFA18 gimimas, tad galvoju isigyti konsole, todel noreciau paklausti eksepertu nuomoniu, kas geriau Xbox one ar PS4?
Turejau xbox 360, tai visai nieko buvo, paprastas valdymas, patogus pultelis. Yra nuomoniu?

Jei žaisi tik FIFA, tai iš esmės jokio skirtumo. Jei kažką daugiau - žiūrėk į esamus ir būsimus atitinkamos konsolės exclusive žaidimus. Aš asmeniškai PS4 imčiau.
Citavimas
0
Ps daug populiaresnis, kas reiškia, kad su draugais susitikęs savaitgaliui fifos pažaist, žaisi su ps, ir adaptacija laiko tikrai užtruks, jeigu būsi su xbox one tik žaidęs. pvz Vilnius Žalgiris kai organizavo fifos turnyrą (kurį aš laimėjau 😎 😎 😎 ) jį organizavo ant ps4.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
I viena kasa eina cia, kaip tik radau rinkini, PS4 konsole + Fifa, darau pre-order. Aciu uz nuomones 😁
embeded-image
Citavimas
0
As antra menesi turiu nintendo switch, tai epinis dalykas tiek pasiimt kazkur su savim ar namie zaist prie TV. Ant Switch irgi bus tiek fifa tiek nba.
Victoria Concordia Crescit
Citavimas
0
velnes Rašė:

Ps daug populiaresnis, kas reiškia, kad su draugais susitikęs savaitgaliui fifos pažaist, žaisi su ps,

Keistas argumentas. Juk tu nezinai kiek pas ji draugu su PS ir kiek su Xbox. Pas mane pvz daugiau su Xbox One. Kad PS4 populiaresnis overall tai sutinku, bet kalbant butent apie Fifa, tai cia didelis klausimas.

PS4 vs Xbox One kalbant butent apie FIFA:

1. Xbox pultelis daug geriau pritaikytas fulei lost nei PS4.
2. Xbox FUT yra legends. PS4 nera (galbut bus, bet gandai jau ne pirmi metai sklando o kaip nera taip nera)
3. Xbox zaideju mase yra stipresne nei PS4, kas man yra pliusas Xbox naudai
4. PS4 grafika siek tiek geresne uz Xbox

Taip, i viena kasa, deja Xbox naudai 😁

As 80% ir daugiau zaidziu FIFA, tai ir konsole rinkausi pagal siuos kriterijus. Bet jeigu prie FIFA zadi prisest tik retkarciais, tuomet labiau verta pirkt PS4, del geresnes grafikos apskritai ir, mano nuomone, geresniu exclusive zaidimu.

Draugas nuspirko PS4 + FIFA pernai, greitu metu sake pirks Xbox one + FIFA18. Pas kaimyna yra PS4, sulosiam FIFA gan daznai. Maybe it's just me, bet rankos prie PS4 pultelio niekaip neprilimpa, ir tas zaidimas gaunasi daugiau toks bek ir musk - no fun.
Citavimas
0
Aš irgi brandinu idėją įsigyti konsolę, kad FIFA ir 2K pagrajint galėčiau, tai labai vietoj čia jūsų diskusija ir argumentai 😉
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Gipsy Rašė:

nesamonė. Kodėl?
Citavimas
0
Turiu PS4 PRO. Privalumas nuo paprasto PS4, kad geresni parametrai ir galima 4k raiška žaisti. Ant 4k monitoriaus tikrai gerai žiūrisi žaidimai. Tai rekomenduočiau nepagailėti pinigėlių ir jei jau PS4 imsi, tai pirkti šitą. Kiek pats domėjausi pirkdamas ar Xbox ar PS4 imti, tai jei nori kompo grynai žaidimams tai visi pataria PS4. Xbox privalumas, kad berots skaito Blu-ray diskus jeigu tai tamstai aktualu.

Nežinau, ar panašių problemų būna su Xbox, bet pvz aš ant savo PS4 Pro negaliu normaliai palošti NBA 2k17. Tik įsirašius žaidimą karts nuo karto belošiant išmesdavo tokį errorą. Vėliau tas erroras dar padažnėjo ir žaidimo praktiškai neįmanoma žaisti, kai maximum gali du kėlinius iki erroro sužaisti. Kiek domėjausi šiuo erroru, tai tikrai ne man vienam jį meta, rašoma, kad čia grynai 2k bugas, kurio taip ir nesugebėjo sutvarkyti... pasitaiko berots būtent PRO konsolėms. Aišku bandžiau perrašyti žaidimą ir kitus fokusus - niekas nepadėjo. Kiek skaičiau, tą patį šūdą (error-code-ce-34878-0) kai kuriems ir ant Horizon Zero Down meta. Bet pvz žaidžiant Fifa 17 ar GTA V nei vieno erroro nesulaukiau. Belieka tikėtis, kad 2k neapsišiks su naujausiu NBA ir viską sutvarkys.
Citavimas
0
velnes Rašė:

nesamonė. Kodėl?

1. Tokia nuomone vyrauja reddituose ir panasiuose
2. FIWC etapus ir pagrindinius turnyrus (Fifa interactive world cup) nuolat laimi Xbox atstovai
3. Sakau is praktikos - ant PS4 iki pirmo diviziono einu kaip per sviesta, ir tik auksciausiam divizione tenka pasikapot. Ant Xbox jau antram divizione tenka kapotis, o pirmam tenka kapotis is visu jegu. Kai siaip pasispardyt, zaidziu su kaimyno PS4, kai reikia rimtai pasidauzyt ir iseit su melynem - Xbox.

T-Wolves - siulau tiesiog palost kokiam elektromarkte su abiem konsolem ir spresti grynai pagal pulteli, kuris labiau prie ranku limpa. Sportiniai zaidimai reikalauja daugiau intensyviu pirstu judesiu nei kiti zaidimai, todel cia sakyciau pats svarviausias kriterijus, kad galetum megautis kokybisku zaidimu
Citavimas
0
Na pultelis beabejo Xbox privalumas, tačiau jei pasižiūrėsi youtube graphic comparison, tai PS4 daužo Xboxa į vienus vartus.
Citavimas
0
Tas graphic comparison nu tai...kaip paziuresi. Jeigu grynai pagal skaicius tai taip, PS4 pirmauja. Bet kad vieni vartai tai nepasakyciau, kasdieniam zaidimui didele itaka vargiai ar daro. Bet cia turbut kriteriju klausimas, man (nuo svarbiausio) yra pultelis, draugu konsoles, serveriu stabilumas ir patikimumas, ir tik tada grafika
Citavimas
0

Nauji įrašai