Kokią dainą dabar klausai?

Atsakyti
Sekti temą
Toliau apsipatenkinęs nuo T2 garso takelio:

Citavimas
0

Šita versija man geriau skamba negu iš Bossanovos.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Kažkas atgavo formą.

The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0

Iš naujausio juodųjų angelų (viena geriausių grupių su vienu blogiausių pavadinimų) albumo.
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Iš naujausio juodųjų angelų (viena geriausių grupių su vienu blogiausių pavadinimų) albumo.

Aš esu pagalvojęs, ar nežinau kažkokio vidinio ir gilaus jumoro ar čia tiesiog šūdiniausias grupės pavadinimas pasauly, bet tingėjau aiškintis kaip yra iš tikrųjų. Kažką lyg girdėjau kad nuo Velvet Underground gabalo kilo.
Gary Lineker.
Citavimas
0

22 metai, Karlai.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Aš esu pagalvojęs, ar nežinau kažkokio vidinio ir gilaus jumoro ar čia tiesiog šūdiniausias grupės pavadinimas pasauly, bet tingėjau aiškintis kaip yra iš tikrųjų. Kažką lyg girdėjau kad nuo Velvet Underground gabalo kilo.

Kaži ar patiems ne gėda pasigirti kokioj grupėj groja, jei net man būna nejauku rekomenduoti kitiems vien dėl pavadinimo.

Beje, rugsėjį tamstos darys turą po Europą, tai neaplenks ir Skandinavijos, tai manau čia must hear dalykas. O vyšnia ant torto bus lapkritį, kada į Europą atskrenda The War on Drugs. Ta proga, naujausias jų įrašas:
embeded-image
Citavimas
0
Gary Lineker.
Citavimas
0
Gary Lineker.
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Kaži ar patiems ne gėda pasigirti kokioj grupėj groja, jei net man būna nejauku rekomenduoti kitiems vien dėl pavadinimo.

Beje, rugsėjį tamstos darys turą po Europą, tai neaplenks ir Skandinavijos, tai manau čia must hear dalykas.

Nupirkau bilietus ir pakviečiau moterą į koncertą (motera nežinojo, kas tie Black Angels). Žvilgsnis buvo toks maždaug „ar tau viskas gerai?“. Klausiau kokia pirma mintis buvo išgirdus tą pavadinimą, tai sakė, kad nevykus Guns'n'Roses tribute band arba šiaip kokia popsinio metalo grupė, 30 metų grojanti tuo pačiu šūdinu stilium.

Man tai asociacijos kyla su kaimo baikerių klubu arba su komunistuojančių negrų pusiau teroristine organizacija, tipo Black Panthers Party.

Gal ir geras pavadinimas, jei priverčia galvot apie jį 😁
Gary Lineker.
Citavimas
0
Country yra mano nauja liubov. Ir ironiškai, ir ne.

Citavimas
0
Grouper yra liuks.
Citavimas
0

Savaitė iki naujo The National albumo, maloniai kviečiame visus į hype traukinį.
Citavimas
0
Gary Lineker.
Citavimas
0
Galvoju varyt į Benjamin Clementine koncertą Vilniuje, youtubinu jo negirdėtas dainas, tai net nustebau kad su Gorillaz bendrą gabalą turi:

Citavimas
0
embeded-imageembeded-imageembeded-image
Citavimas
0
Kažkaip gėda prisipažint, bet tik paskutiniu metu pradedu atrast, koks massive yra Eltonas Johnas ir kokio gėrio gabalų pas jį repertuare pilna.

Citavimas
0
👏 šitas video priminė problemą, kuri seniai man neduoda ramybės: kodėl pas visus pop starus backing vokalai yra negrės? Tai yra akivaizdus rasizmas, tik nesu tikras ar tai labiau baltaodžių diskriminacija ar juodaodžių išnaudojimas ir pažeminimas. Taip pat labai skaudu, kad tokį darbą dirba tik moterys.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Gary Lineker.
Citavimas
0

Nauji įrašai