Internetiniai žaidimai

Atsakyti
Sekti temą
Na kadangi temos apie si menedzeri neradau, tai uzvesiu nauja 😁 siaip jis panasus i hattricka,pagrindiniai skirtumai tie, kad zaidejai sitame menedzeryje turi kiekvienas individualu talenta, jiems svarbus beveik visi turimi igudziai, rungtynes galima stebeti gyvai 2D, bei taktikas gali kurti pats komandos valdytojas 😁 daugiau apie si zaidima skaitykite zemiau:

embeded-image
Sokker.org - nemokamas futbolo vadybos žaidimas kiekvienam, norinčiam turėti savo futbolo komandą. Šiame futbolo menedžeryje savo komandos pasirodymą galite stebėti gyvai 2D. Kaip tai atrodo? Pasižiūrėkite šias 2D animuotas futbolo rungtynes!

Užsiregistravę šiame online futbolo žaidime gausite komandą - jūs tapsite pagrindine komandos figūra, kuri spręs, kokius žaidėjus pirkti, kokius parduoti, kuriuos treniruoti, jūs taip pat spręsite kokia taktika komanda žais kiekvienose rungtynėse, kurie žaidėjai pasirodys aikštėje, o kurie liks šildyti suoliuko. Savų taktikų kūrimas yra labai svarbus šiame žaidime: su tinkamai pasirinkta taktika galite pasiekti gerų rezultatų net ir neturėdami savo komandoje didelių žvaigždžių (jūs galite nurodyti kurioje aikštelės vietoje turi būti žaidėjas ir kaip jis turi judėti vykstant rungtynėms)! Jūs taip pat galite tartis su kitais komandų valdytojais dėl draugiškų rungtynių, bei nustatinėti norimas bilietų kainas žiūrovams, o turint pakankamai lėšų, galite plėsti stadioną pagal savo norus.

Šiuo metu užsiregistruoti Sokker.org yra palankus metas, nes reguliarusis sezonas artėja į pabaigą, taigi turėsite laiko apsiprasti su žaidimo aplinka bei taisyklėmis, komandos valdymu, turimais žaidėjais, perskaityti naujokų gidus bei kitą dominančią informaciją ir naują sezoną pradėti nuo „švaraus lapo“ 😁

Šiek tiek įdomių faktų iš žaidimo:
• Šis strateginis futbolo žaidimas šiuo metu turi daugiau nei 60 000 aktyvių vartotojų.
• Paskutinio Sokker pasaulio futbolo čempionato nugalėtoja tapo.. Estija, kuri turi ~480 vartotojų!
• Didžiausia Sokker šalis pagal vartotojų skaičių yra.. Lenkija, su ~16 000 vartotojų (beje Pasaulio čempionato pusfinalyje susitiko būtent Estija ir Lenkija, ir pergalę rezultatu 4:2 šventė Estai).
• Lietuvos vartotojų skaičius šiuo metu yra ~130.
• Didžiausias Lietuvos vyrų futbolo rinktinės pasiekimas - Sokker pasaulio čempionate iškovota Bronza, tiesa tai įvyko jau labai seniai..
• Geriausias Sokker futbolininkas yra lietuvis Rolandas Miasodejevas. Kai jam buvo tik 18 metų, jis buvo parduotas už rekordinę 85 000 163 Lt sumą!

Pradėti žaisti Sokker.org labai paprasta – nereikia nieko siųstis, o jei turite Facebook profilį, registruojantis užtenka tik sugalvoti prisijungimo vardą bei komandos pavadinimą. Taigi jei jus sudomino šis naršyklinis futbolo žaidimas ir nusrpendėte užsiregistruoti, savo komandą gausite trečiame arba ketvirtame Lietuvos divizione. Aukščiausias divizionas kaip ir realybėje yra A Lyga, kurioje kiekvieną sezoną žaidžia 8 geriausios Lietuvos futbolo komandos.

Žemiau galite pažiūrėti keletą video apie šį interneto futbolo žaidimą:

Citavimas
0
FOOTBALLSUPERSTARS

http://footballsuperstars.com/

Shis zaidimas tikrai vertas demesio. pradzioje bus tikrai sunkoka zaisti valdyti ir suprasti shio zaidimo ipatumus. taciau su laiku jus tapsite vis geresni ir geresni. shiame zaidime yra sukurtu daug zmoniu valdomu komandu . yra sukurtos atskiros lygos . taciau pradedantiesiems priklausyti kokiai geresniai komanday yra ziauriai sunkus uzdavinys. shiaip shi zaidima siulau N-18 zmonems. nes labai svarbi butbolo taktika, pagarba savo pozicijai. shiaip shi zaidima knisa butent jauni zaidejai ,nes visi nori buti puolejais . na apie shi zaidima galiu aprashyti daug. idesiu vieno zmogaus valdomos komandos puslapi http://www.fighter-fc.com/

Beja Youtubeje pasiziurekite video irashus surinke footballsuperstars. zaidziu shi zaidima du metus, ir galiu pasakyti man iki shiol yra kur tobuleti. taciau noriu pasakyti , kad sukurti tikrai grazia karjera reikes pinigu , shiais laikais be ju niekur. gero jums zaidimo.
Citavimas
0
Supratom. Superstas ir yra superstas. Nebešiukšlink.
Torture never stops
Citavimas
0
WarLight.net

Užsiregistravau prieš mėnesį po intensyvių draugo raginimų, dabar sunku išbūti dieną neprisijungus. Kažkas sako, kad panašus į "Risk", bet negaliu patvirtinti, nes to nesu žaidęs. Jei patinka strateginiai žaidimai, turėtų užkabinti. Susipažinimui pradėkite nuo Single Player, pereikite bent pirmus du lygius, o tada bandykite 1x1 Multi Player. Jei kas neaišku - klauskite.

Gal kada kokį forumo turnyrą pavyks padaryti.
embeded-image
Citavimas
0
Vadas Rašė:

WarLight.net

Užsiregistravau prieš mėnesį po intensyvių draugo raginimų, dabar sunku išbūti dieną neprisijungus. Kažkas sako, kad panašus į "Risk", bet negaliu patvirtinti, nes to nesu žaidęs. Jei patinka strateginiai žaidimai, turėtų užkabinti. Susipažinimui pradėkite nuo Single Player, pereikite bent pirmus du lygius, o tada bandykite 1x1 Multi Player. Jei kas neaišku - klauskite.

Gal kada kokį forumo turnyrą pavyks padaryti.http://afterwind.com/home/

labai panašus, vizualiai geresnis ir IMO labiau kabinantis.
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai