Ginklai

Atsakyti
Sekti temą
zebediejus Rašė:

Ne trofėjus, o radinys
Po restauracijos virs eksponatu


Tai kaip suprantu ta sagtis nebus kaip asmeninis eksponatas? Kažkur bus viešai eksponuojama?
Last time spurs won the league,Wilshere's grandpa was still at school!
Citavimas
0
Vokiškos sagtys - ne retenybė.
Iki 1943 metų jos buvo štampuojamos iš aliuminio (po to šis deficitinis metalas jau ėjo tik Liuftvafei).
aliuminis puikiai išsilaiko žemėje ir nepasiduoda korozijai kaip geležis ar koks varis. Tad karo laikų sagčių randama palyginti nemažai ir neblogai išsilaikiusių
Citavimas
0
Mano jau papasakotos istorijos apie vokiečių kareivėlius tęsinys.
Gautos ekspertizės išvados, kad tai 4 karių palaidojimai, vienas 17 - 20 metų, kiti 20 - 30 metų.
O juokingiausia, kad surašydami radinius tą dieną užrašėme "petnešų sagtys". Prokuroras, blogai perskaitė ir vietoj "S", parašė "D"... ir visuose oficialiuose dokumentuose atsirado... "petnešų dagtys" 😂 😂 😂
Dabar lūžtame - bjaurybės hitlerininkai turėjo sprogstamąsias šleikas

embeded-image

Ir dar vienas gana makabriška, bet teisiniu požiūriu turbūt, tinkama frazė atsisakant kelti bylą dėl nužudymo (juk šiaip ar taip - 4 lavonėliai, nesvarbu, kad pusės amžiaus senumo): "Gyvybės atėmimas karo veiksmų metu priskiriamas teisėtam gyvybės atėmimui"
Va taip vat.
Citavimas
0
embeded-image

eilinis BBC šedevras. Filmas apie projektą, kai 8 mūsų laikų vyrukai -savanoriai tampa... romėnų armijos legionieriais.
Ginkluotė, šarvai, taktika, apsirengimas, stovyklos įrengimas, patruliavimas, galų gale - Romos laikų maistas ir netgi laužo įkūrimas (kuriam, beje, pirmą dieną sugaišo... 4 valandas 😉 )
Verta pažiūrėti. 😉
http://dokkino.ru/2830-shkala-vremeni-b ... ldaty.html

P.S. Beje, pirmą kartą sužinojau... kaip Romos kariai valydavosi užpakalį (galvodavau, kad kaip arabai - akmenukais)
Citavimas
0
Javier Zanetti
"I still remember my first day at Inter. I arrived with a plastic bag with my boots inside and I crossed the crowdof fans who were asking who I was. That's where it all started.
Citavimas
0
Galėtų geriau Lietuvoje pabazuot F-22, arba F-35. Teko apie juos nemažai skaityt... tikri XXI amžiaus wunderwafės 😈
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Būtų gražu, bet labai jau nepraktiška IMO. Mano menkom žiniom F-15 techniniais rodikliais jei nelenkia, tai bent jau nenusileidžia nei SU-27 nei MIG-29(berods greitesnis vos vos), o rezultatai(kill ratio) rodo F-15 pilotų geresnį parengtumą. Aišku priklausomai nuo to kiek stiprus bus šitas Rusijos pabruzdėjimas, regionas gali sulaukt išskirtinio NATO dėmesio, o tada jau Zokniuose galim visko pamatyt 🤠
Javier Zanetti
"I still remember my first day at Inter. I arrived with a plastic bag with my boots inside and I crossed the crowdof fans who were asking who I was. That's where it all started.
Citavimas
0
Mr.Lazy Rašė:

Būtų gražu, bet labai jau nepraktiška IMO. Mano menkom žiniom F-15 techniniais rodikliais jei nelenkia, tai bent jau nenusileidžia nei SU-27 nei MIG-29(berods greitesnis vos vos), o rezultatai(kill ratio) rodo F-15 pilotų geresnį parengtumą. Aišku priklausomai nuo to kiek stiprus bus šitas Rusijos pabruzdėjimas, regionas gali sulaukt išskirtinio NATO dėmesio, o tada jau Zokniuose galim visko pamatyt 🤠na, apie aprašymus, tai daug ko galima pripaistyti. Norėčiau pamatyti, kaip artimame mūšyje F-15 daro "kobrą".
Citavimas
0
O kam šiais laikais, kai šaudoma raketomis, reikia "kobrų"?
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

o kam šiais laikais, kai šaudoma raketomis, reikia "kobrų"?jokios raketos oro mūšyje neatlaiko tokių perkrovų kaip lėktuvai, atliekantys pilotažines figūras oro mūšyje. Nuo raketų, priklausomai kokia raketos valdymo sistema, yra daugybė "otvodkių" (nežinau kaip tiksliai lietuviškai vadinasi) Taigi pilotas, gavęs informaciją apie jį paleistą raketą, į orą paleidžia daugybę įvairių apsaugos priemonių (šiluminių ar judesio - priklausomai nuo raketos valdymo galvutės), kurios raketas "nutraukia" į save.
Citavimas
0
Ech, smagu, kad ir Lietuvoje atsiranda susidomėjimas husarais.
Šiandien turėjau malonumą išklausyti paskaitą apie juos, pavartyti lietuvišką knygą apie sparnuotuosius husarus, pasigrožėti, kaip "Husaria" klubo nariai dirba su kardais... ir netgi pačiam apturėti malonumo pamojuoti sportiniu kardu (kas gi duos Zebediejui tikrą kovinę šoblę)
embeded-image
Citavimas
0
Va, zebediejus, zmogus metu turi ir vis spaguojasi kaip padukes. energija per krastus liejasi.
paklauskit ar geria jis Monsteri ar Red Balls? tikrai ne... 😁
embeded-image
We'll Never Die
Citavimas
0
Jis kasdien išgeria 10 puodelių kavos, surūko pakelį "Winstono" (bet jau balto, nebe raudono) ir pasilepina/papiktnaudžiauja alumi 😁
Citavimas
0

Nauji įrašai