Football Manager

Atsakyti
Sekti temą
Šiandien jau išleista pilna versija, kaina jau 30-31 EUR.

Liaudis matau apmirusi šiuo klausimu. Forumas paseno 😐
Citavimas
0
Galėtumėt jūs visi managerių lošėjai irgi išmirti 😕
embeded-image
Citavimas
0
Apie lipdukus irgi seniai kas berašė 😕
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Jei kas rasit veikianti cracka - nesikuklinkit
embeded-image
Citavimas
0
Evizu Rašė:

Jei kas rasit veikianti cracka - nesikuklinkit


come on mate crackas 2017-ais?
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

Jei kas rasit veikianti cracka - nesikuklinkit


come on mate crackas 2017-ais?

neteisingai isireiskiau su formatu, ar fatkas kad uz video zaidimus pinigu nemoku labiau stebinantis? 😁
embeded-image
Citavimas
0
Prasukau apie pusę sezono ir buvau sacked in the morning. Sunkoka kažkaip su Udinese, ~10 mačų kur pirmas įmušu ir gaunu du-tris atgal.

Bandom vėl.
Citavimas
0
O šiaip kaip pats žaidimas? Ketinu pirkt, tai įdomu ar verta.
Citavimas
0
KrabZmogis Rašė:

O šiaip kaip pats žaidimas? Ketinu pirkt, tai įdomu ar verta.Man tai patinka - naujos rolės saugams, data scientist pozicija klube, kurios pagalba galima apdairiau išvengti traumų, + pirmu bandymu kompas labai negailestingas buvo.
Citavimas
0
Furis Rašė:


Man tai patinka - naujos rolės saugams, data scientist pozicija klube, kurios pagalba galima apdairiau išvengti traumų, + pirmu bandymu kompas labai negailestingas buvo.Man tik sunkiai sekasi orientuotis naujoj scoutingo sistemoj. Čia gal dėl to, kad pasiėmiau treniruot tokius grandus kaip Reggina, kur galiu sau leist turėt net 2 skautus. 🙄
Citavimas
0
Sveiki. Na, ar jau išbandėt kas nauja FM? Kokie Jūsų įspūdžiai? Kaip sekasi sezonus sukti? Pats planuoju pirkt, tai įdomu kokie atsiliepimai. Beja, ar verta pirkt dabar, ar geriau palaukt savaitę iki black friday? Gal esat pastebėję ar pastaraisiai metais būna nuolaidos ant FM tokiu metu? Dėkui. 😁
Citavimas
0
Gal Centron ar kiti lošiantys gali pasidalinti įspūdžiais, kaip sekasi su underdogais kapanotis aukštyn?

Lošiu trečią seivą, pirmus du buvau sacked in the morning, trečiame atrodo bus ta pati lemtis. Visiškai neina jokia taktika. Prieš Interą ar Napoli dar atstovi ant lygių, ateina kokia Sampdoria ir sukala 5:2 ar panašiais rezultatais. Benevento berods neįveikiau nei viename iš seivų. Udinese aišku nėra paslėptas deimantas ir sudėtis ten tikrai nekažką, bet dar niekad nebuvo TAIP blogai. Sudėty 4 puolėjai, nei vieno AMC, 3-4 wingeriai, 6 centro saugai, 6 centro gynėjai ir 4 fullbackai, iš kurių geriausias (Widmer) traumuotas keliems mėnesiams žaidimo pradžioje. Iš šito kratinio bandžiau itališką 3-5-2 su targetmanu/defensive forward priekyje, bandžiau barcelonišką 4-3-3 su deep lying playmakeriu, bandžiau 4-4-2 kur kraštus sudaro dvi fullbackų poros, atitinkamai atakuojantys lošiantys aukščiau. Su visom visiškas pravalas, tiek bandant control, tiek counter, tiek standard būdais.

Biudžetas 4mln eurų, iš pardavimų galima išspausti dar ~3mln, tai padoraus AMC už tokią kainą nepaimsi. Ant nuomos pastoviai stovi N'Koudou iš Spursų, Lookman iš Evertono, kartais Sturaro, bet pirmi du nieko gero neparodo, o Sturaro nepavyko paimti. Dėka affiliate iš Watfordo paėmiau Capoue, kuris dėl kažkokių priežasčių žaidime yra deep lying playmaker, tai pagal statsus yra geriausias mano CM, bet praktikoje vis tiek šūdas.

Jaučiuosi nevykėliu. Anksčiau antrame sezone jau pretenduodavau į Europines vietas, dabar iki antro sezono nesugebu nusigauti neišspirtas. 😂
Citavimas
0
Kolkas dar labai daug nežaidžiau, bet pats žaidimas atrodo neblogas. 3D bent jau pagaliau kažkas panašaus į futbolą. Bugų kažkokių kaip ir nematau. Gal kas pastebėjot? O šiaip man asmeniškai tai kuo sunkiau, tuo įdomiau. Būtų mano valia tai išvis norėčiau, kad dėl kiekvieno titulo reiktų kovot iš paskutinių, net ir surinkus gerą komandą, norisi konkurencijos. Ankstesniais metais būdavo labai jau lengva.
Citavimas
0
Kas girdet del nucrackinto zaidimo? (gal)
embeded-image
Citavimas
0
Aišku, underdogas underdogui nelygu, bet bent jau man tai gerai sekasi. Pirmas sezonas eina link playoffų, tai užtikrintai esu trečioj vietoj, be galimybių pakilt aukščiau ir praktiškai be galimybių krist žemiau. Prieš sezoną prognozavo 11 vietą. Komanda iš pradžių buvo gal su 3-4 geresniais žaidėjais ir turėjo nemažai skylių, plius nebuvo taktikos, kuri pilnai tiktų visiems geriausiems žaidėjams. Be to, pirmą vasarą nelabai žinojau kaip su nauja scoutingo sistema elgtis, tai sugebėjau tik puolėją susisrast naują ir sezoną iš esmės pradėjau su ta komanda, kuria gavau. Žiemą pavyko pora gerų žaidėjų pasipildyt, tai po to išvis viskas gerai buvo. Dar be kita ko kai kurie jauni žaidėjai per žaidybinę praktiką sezono eigoj neblogai pakėlė savo lygį.

Vienu metu apturėjau gal 9 rungtynių winning streaką (įskaitant taurę), kur pastoviai grindindavau rungtynes rezultatais 2-0, 1-0 ar 2-1, o silpnesni varžovai per rungtynes nepadarydavo daugiau 5-6 smūgių į vartų pusę. Tai tuo metu buvo biškį net baisu, kad šių metų žaidimas yra per lengvas, bet paskui pora lygiųjų ir šiknos atspardymas išvykoj prieš Lecce parodė, kad dar yra kur komandą tobulint. Šiaip galvoju, kad gal per daug negalvodamas šiek tiek pasilengvinau sau žaidimą, prie savo past experience pasirinkęs footballer at national level. 😂 Nes tas past experience prideda reputacijos, kuri mano atveju klubo ir jo žaidėjų atžvilgiu yra gana aukšta, tad jau po poros mėnesių dynamics puslapyje rašė, kad žaidėjai dėl tavo statuso tave gerbia ir pan.

Šiaip tai iš gameplay tik vieną dalyką pastebėjau. Nežinau, čia gal dėl to, kad žemam lygy žaidžiu ir žaidėjai nėra patys geriausi, bet kol kas nemačiau nė vienos bankės iš toliau nei 17-18 metrų. Nei pats įmušiau, nei pamenu, kad varžovai būtų įmušę.
Citavimas
0
Gal koki juoda deala uzgaudet?
Citavimas
0
Nu man tai kosmosas. Atvažiuoja Chievo, tupėdami 6 vietoje ir sukala 4 golus išvykoje, 3 iš jų long-range screameriai. Ir taip reguliariai kas 2-3 mačus, daryk ką nori. Progas kurti ir toliau nesuvokiamai sunku, jau 4 skirtingas taktikas išbandžiau.

Ai, ir nežinau kaip kitiems, bet man gan dažnai tiek mano, tiek priešininkų žaidėjai skersuodami netyčia padaro pavojingą smūgį (kaip kad Kane vs Everton), irgi vidurkis ~1 kartas per mačą, ko realybėje tikrai nebūna. Čia toks labai minimalus bugas ir po tokio fukso dar nėra nei man įmušę, nei aš, tai įtakos žaidimui neturi, bet labai pastebimas.
Citavimas
0
Nė naujas updeitas nepataisė šito?
Citavimas
0
Furis Rašė:Ai, ir nežinau kaip kitiems, bet man gan dažnai tiek mano, tiek priešininkų žaidėjai skersuodami netyčia padaro pavojingą smūgį (kaip kad Kane vs Everton), irgi vidurkis ~1 kartas per mačą, ko realybėje tikrai nebūna. Čia toks labai minimalus bugas ir po tokio fukso dar nėra nei man įmušę, nei aš, tai įtakos žaidimui neturi, bet labai pastebimas.Šitas tai metai iš metų pastebimas. 😎 Šiemet dar sakyčiau net mažiau, nei ant FM 17 pasitaiko. Bent tiek, kad iš esmės žaidimo negadina.
Citavimas
0
Reddite žmonės kalba, kad su nauju patchu tų keistų dalykų highlightuose neberodo
Citavimas
0

Nauji įrašai