Football Manager 2015

Atsakyti
Sekti temą
Pasikeitė ir reitingai kai kurie.
Citavimas
0
Sveiki, atsisiunciau cracka is cia:nosteam.ro/index.php?top...625.msg143956#msg143956, bet vis dar negaliu zaisti. Ka reikia daryti? 😕
Citavimas
0
Ar jums nekyla problemų su gynyba? Pas mane centro gynėjai vieni geriausių komandos žaidėjų, bet niekaip nepriverčiu jų dengt priešų puolėjų. Stovi tie laisvi nors tu ką, ir niekas net nepasivargina prie jų prieit, tai kaip krosas, taip įvartis. Jau visai iš proto varo. Nustatęs tight marking ir individualiuose nustatymuose prieš kiekvienas rungtynes nustatau, kad puolėjus kibiai dengtų, bet vis vien stovi gynėjai kur papuola, nesvarbu ar prieš gerą komandą žaisčiau ar prieš autsaiderius. Nebūdavo taip per ankstesnius FM'us.
Citavimas
0
SaLLweR Rašė:

Ar jums nekyla problemų su gynyba? Pas mane centro gynėjai vieni geriausių komandos žaidėjų, bet niekaip nepriverčiu jų dengt priešų puolėjų. Stovi tie laisvi nors tu ką, ir niekas net nepasivargina prie jų prieit, tai kaip krosas, taip įvartis. Jau visai iš proto varo. Nustatęs tight marking ir individualiuose nustatymuose prieš kiekvienas rungtynes nustatau, kad puolėjus kibiai dengtų, bet vis vien stovi gynėjai kur papuola, nesvarbu ar prieš gerą komandą žaisčiau ar prieš autsaiderius. Nebūdavo taip per ankstesnius FM'us.

Same here. Kas keisčiausia, kad pas mane gynėjai turi net labai padorius statsus, duodu instrukcijas tight markinimui ir closing down, bet dažnai anie viename epizode stovi kaip įbesti, kitame sužaidžia labai solidžiai. Keista, tarsi per amerikietiškus kalnelius važinėtum su tokia gynyba. Nepadėjo nei papildomos treniruotės gynybai, nieko. Tai dabar tiesiog didesnį dėmesį skiriu puolimui.

P.S: trečiame savo sezone lygoje prasileidau 84 įvarčius, o finišavau 6-as 😂
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0
Pas mane irgi ledo ritulio rezultatai, tiesiog bėga priešų puolėjas tarp dviejų mano gynėjų ir muša įvarčius be jokio pasipriešinimo.
Citavimas
0
Gal kazkur yra surasyta kiek kokioj sali legionieriu but gali?
Citavimas
0
Nu dar pliekiat kas menedzeruka ? 😎

Kaip kam sekas?
embeded-image
Citavimas
0
Evizu Rašė:

Nu dar pliekiat kas menedzeruka ? 😎

Kaip kam sekas?

As tai su kiekvienais metais vis maziau zaidziu. Siemetini tai turbut tik demo versija buvau viena karta isijunges, bet dabar pamaciau, kad torrentuose yra su 15.3.2 patchu tai isbandziau.

Biski jau man per daug smulkiai viskas, transferus darai tai nei nesupranti kiek nuims is biudzeto, agentai velniai, taktikose man irgi viskas per smulkiai. Pasikuriau aisku su Man Utd, puse sezono sulosiau, tai pirmas lygoj, taurese irgi zygiuoju, cempionu lygoj obviously manes nera. Kas su didesnem komandom zaidziat, tai Depay yra butinas pirkinys, zveris inside forwardo rolej.

Pastebejau, kad ryskiai per daug pendeliu, traumu irgi nemazai, na ir kaip kiekvienais metais dziaugiesi ivarciu ir... neiskaitytas del nuosales. Sitas turbut nedings niekada.

Ai ir keistas dalykas buvo, Gabrielis Barbosa, kuri ir pats bandziau nusipirkt, bet apsigalvojau, nes third party valde 60% teisiu, sugalvojo 18 metu budamas karjera baigt, nors ko gero vienas is geriausiu jaunu talentu zaidime buvo 😕
Citavimas
0
http://www.squawka.com/news/football-ma ... -xi/405402

ir siaip ten ant panasiu striaipsniu linku paspauskit, visai idomu, kaip naudodami FM 15 squawka daro simuliacijas 😁
Citavimas
0

Nauji įrašai