Football Manager 2014

Atsakyti
Sekti temą
Ezzy Rašė:

gal kas atsimenat, kaip ant FM 07 apeit work permitus?

Nauja kontrakta siulyk
Citavimas
0
embeded-image

kam nepasitaiko 😎
(btw, Barcos centro gynėjų pora čia Marquinhos-Hummels. 😂 Barsukai, nebežiūrėkit fūlės ir persimeskit į fm pasaulį, čia jūsų svajonės pildosi 😎 )
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Atsiprašau, kad įsiterpsiu. Ar dar kas lošiat FM? Noriu ir aš išbandyti, bet nežinau nuo ko pradėt. Galvojau siųstis, bet sako, jog visokių fix'u reikia, kad būtų logotipai, nuotraukos, realūs žaidėjai ir t.t. neįsivaizduoju, ar yra kur nors koks visas packas, kad viską, ką reikia iš karto gauti? Ačiū, kas atsakysite.

http://thepiratebay.se/torrent/9151305/ ... aces_Megap

čia tokį bandau siųstis.
Citavimas
0
1892 Rašė:

Atsiprašau, kad įsiterpsiu. Ar dar kas lošiat FM? Noriu ir aš išbandyti, bet nežinau nuo ko pradėt. Galvojau siųstis, bet sako, jog visokių fix'u reikia, kad būtų logotipai, nuotraukos, realūs žaidėjai ir t.t. neįsivaizduoju, ar yra kur nors koks visas packas, kad viską, ką reikia iš karto gauti? Ačiū, kas atsakysite.

http://thepiratebay.se/torrent/9151305/ ... aces_Megap

čia tokį bandau siųstis.

Viską, ko reikia, gali rast šioje svetainėje: http://sortitoutsi.net/. FM 2014 veikia be problemų, bet kad jį išbandyt, siųstis 9GB užimančių face megapackų nebūtina. Įsirašyk, pažaisk, paskaityk nete apie taktikas, bandyk, eksperimentuok. Ateis laikas, galėsi ir kosmetinius pakeitimus pasidaryti kaip klubų logo, veidai ir t.t.
Citavimas
0
Neteiskit. Esu žalias ant FM. Kaip pakelti žaidėjų moralę? Nes dabar tik kas penktas pas mane good.
Citavimas
0
Private chats ir pep talks per rungtynes. Na ir zinoma zaideju asmeniskumai
embeded-image
Citavimas
0
pogba Rašė:

Neteiskit. Esu žalias ant FM. Kaip pakelti žaidėjų moralę? Nes dabar tik kas penktas pas mane good.

Laimėt rungtynes.
Citavimas
0
Evizu Rašė:

Private chats ir pep talks per rungtynes. Na ir zinoma zaideju asmeniskumai

Private chats naujiena man, thx. o pep talks tai tikrai padeda 😋

Phect Rašė:

Laimėt rungtynes.
Šitą pastebėjau...Po trijų pergalių iš eilės, visi minimum good 😉

Ir dar toks klausimėlis: Norint pirkti kokį jauną, negirdėta žaidėją, į kur reikia daugiausiai kreipti dėmesio ar jis turi daug potencialo ir perspektyvų ateityje?
Citavimas
0
pogba Rašė:

Ir dar toks klausimėlis: Norint pirkti kokį jauną, negirdėta žaidėją, į kur reikia daugiausiai kreipti dėmesio ar jis turi daug potencialo ir perspektyvų ateityje?

Determination, work rate ir fiziniai atributai IMO
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Powered Rašė:

Determination, work rate ir fiziniai atributai IMO

I potential ability zvaigzduciu skaiciu.
Citavimas
0
pogba Rašė:

Įsigyti 4,5-5 star scoutus.
Citavimas
0
Dėkui visiems už atsakymus, kad nepatingėjot ir parašėt 😁
Citavimas
0
Yra nucrackintas naujesnis nei 14.2 patchas ?
Citavimas
0
Pntmstr Rašė:

yra nucrackintas naujesnis nei 14.2 patchas ?

Yra berods 14.3 piratebay'uj
Citavimas
0

Greičiau tas mėnesis prabėgtų 😂
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Demo yra jau gal?
embeded-image
Citavimas
0