Football Manager 2013

Atsakyti
Sekti temą
Ka galiu pasiulyti is savo keliu sezonu, kur siaip yvyko ir stebuklas kai su ajax buvau pirmam sezone 7 antram 12 ir kazkaip neismete manes 😄 geriausias patarimas kolkas zaiskit be fullbacku, nes nusirausit plaukus visus 😠 visishkai absoliuciai kenkejai yra komandos, visi golai eina tik per juos... 3 sezone nuemiau ir palikau 3 centro gynejus, prasileidau gal 50-60 ivarciu maziau... ir likau 2 lygoj
Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
Citavimas
0
Keli bargainai is p. amerikos - Ganso,Balanta,Doria ir Damiao 😁
embeded-image
Citavimas
0
Drago Rašė:

ka galiu pasiulyti is savo keliu sezonu, kur siaip yvyko ir stebuklas kai su ajax buvau pirmam sezone 7 antram 12 ir kazkaip neismete manes 😄 geriausias patarimas kolkas zaiskit be fullbacku, nes nusirausit plaukus visus 😠 visishkai absoliuciai kenkejai yra komandos, visi golai eina tik per juos... 3 sezone nuemiau ir palikau 3 centro gynejus, prasileidau gal 50-60 ivarciu maziau... ir likau 2 lygoj

Aš tik kelis mačus sulošiau, bet irgi nesuprantu kas daros. Komanda laimi 3-1, o full-backai vistiek raunasi belenkaip į priekį. Uždedi abiem defensive mentality ir vistiek puolime visada aukščiau negu žaidėjas, kurį teoriškai turėtų saugot.
Citavimas
0
Na mane tai pats pirmas save'as kaip ir minejau su wolfsburg'u taip uzkabino, kaip joks kitas apskritai, per keleta menesiu praleistu prie fm 2013 versijos.
Beveik nepasistiprines baigiau pirmaji sezona 4 vietoje, uzsitikrindamas vieta cl. Per tarpsezoni pasistiprinau tokiais zaidejais kaip Bojan(12mln) , I.Munian (14mln), V.Valdes(free), Manuel Fernandez (centro saugas is cska, for free) Mepmhis Depay (sitas ateiciai, 16mln), plius kruva regenu. Truputi pakeiciau taktika jog daugiau per krastus zaisti. Ir ka jus manote? Velkuosi lenteles viduryje balansuodamas ant atleidimo ribos. Nors atrodytu tureciau jau kovoti del titulo.
Kas del Munian gan pigaus isigijimo , atrodytu jog labai graziai isdirbtas pagaliau tas transferu aspektas. Kad kai zaidejui baigines sutartis ir lieka tarkim metai bei jis jos nelinkes pratesti, klubai is ties gan pigiai parduoda kartais ir labai gerus zaidejus.
"When I go to the press conference before the game, in my mind the game has already started." - Jose Mourinho
Citavimas
0
Cia bugas ar kas, bet kaip standartas taip ivartis i mano vartus
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
Gal kas esat susidure su taktikos bugu einant varzyboms? Losiu su Udinese 3-5-2 taktika, trys vidurio saugai. Vienas ball-winning-midfielder, kitas central midfielder, trecias box-to-box, ir visu role uzdeta support. Beda tame, kad issisaugojes sita taktika n kartu, pries varzybas viskas susidelioja gerai. Kai pradedi varzybas ir nueini i tactics, viskas vis dar atrodo taip pat. Ir kai prasideda antras kelinys, ir antro kelinio metu isijungi tactics, jau rodoma kad central midfielder turi nebe support funkcija, o defend, nors nieko per ta laika nekeiciu. Galvojau kad cia vienkartinis atvejis ir pats kazka blogai padariau, bet ziuriu dabar tas jau visada vyksta.
Citavimas
0
Turiu originalą, sužaidžiau pusę sezono, neturėjau nei vienos paminėtos problemos. Patinka ir transferai ir naujo tipo team instruction ir šiaip kol kas tik teigiami atsiliepimai. Sunkiausia, kaip ir visiems išsirinkti įdomią komandą. kol kas žaidžiu su Atalanta 😉
Citavimas
0
Falco kurdamas nauja geima nuimk varnele nuo fake players. Jei ji ten yra
Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
Citavimas
0
Man irgi tas pats, varna neuzdeta, bet zaideju vardai vistiek randominiai
embeded-image
Citavimas
0
Susipažinkit, geriausas pasaulio žaidėjas - Vurukania 😂 😂
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
😄DDD kietas vardas
Citavimas
0
Davai pasakykit kokią komanda ant FM14 vidutinio pajėgumo su geru biudžetu. Be to jau gal vertėtų ir naują temą sukurt.
Citavimas
0
SaLLweR Rašė:

Davai pasakykit kokią komanda ant FM14 vidutinio pajėgumo su geru biudžetu. Be to jau gal vertėtų ir naują temą sukurt.

Udinese. Neblogas startas, 5mln euru pirkiniam, kruva jaunu zaideju
Citavimas
0

Nauji įrašai