Football Manager 2012

Atsakyti
Sekti temą
Kuom geriau zaisti orginala nei piratini ? 🙄
Citavimas
0
angelas Rašė:

kuom geriau zaisti orginala nei piratini ? 🙄

Online yra
Citavimas
0
angelas Rašė:

Naujausias patchas (patobulinimas) yra, visi vasaros transferai, netgi skillsai pakoreguoti. Taip pat žaidžiant anglijoje yra visi manager of the month, player of the month ir taip toliau (ko nebuvo crackintoje versijoje, bent jau toje, kurią aš naudojau), editorius yra ir etc. Na trumpai tariant, dabar nusipirkęs už 20lt šitą reikalą, apie 2013 managerį per daug nesusimąstau 😉
Chelsea Chelsea ir dar kartą Chelsea!
Citavimas
0
deiwuzas Rašė:

Naujausias patchas (patobulinimas) yra, visi vasaros transferai, netgi skillsai pakoreguoti. Taip pat žaidžiant anglijoje yra visi manager of the month, player of the month ir taip toliau (ko nebuvo crackintoje versijoje, bent jau toje, kurią aš naudojau), editorius yra ir etc. Na trumpai tariant, dabar nusipirkęs už 20lt šitą reikalą, apie 2013 managerį per daug nesusimąstau 😉

yra ir anglijoje ir kitose lygose 😁
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0
angelas Rašė:

niekuom. Mano atvejiu kai man online yra visiskai neaktualu moketi pinigus ten uz tai jog player of week visokius rodytu kuriu vistiek neskaitau nera jokios prasmes.
Citavimas
0
malouda88 Rašė:

Online yra
Online ir piratiniam gali lost.
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Gratuzo Rašė:

kada isleidzia zaidima. Jei netycia dar mano senolis patrauks ant 2d grafiku lost, butu smagu piratini dar fm 2013 isbandyt. Dar ir iki dabar fm 2011 palosiu (fm 12 irgi dar kompas isveza, bet kazkaip 2011 versija labai patiko.Gal del to jog kiek sunkesne)
Citavimas
0
Djib Rašė:

kada isleidzia zaidima. Jei netycia dar mano senolis patrauks ant 2d grafiku lost, butu smagu piratini dar fm 2013 isbandyt. Dar ir iki dabar fm 2011 palosiu (fm 12 irgi dar kompas isveza, bet kazkaip 2011 versija labai patiko.Gal del to jog kiek sunkesne)

Žaidimas išeina kaip ir kiekvienais metais spalio pabaigoj / lapkričio pradžioj. Demo dažniausiai išeina ~dvi savaites prieš pilnos versijos pasirodymą.
*FM13 minimum system specs will be slightly higher compared to FM12.

P.S. Čia keletas screen`u iš fm13 http://www.fm-base.co.uk/forum/football ... shots.html
embeded-image
Citavimas
0
Screenas... can't wait!
embeded-image
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0
Iš kur parsisiųst veidus ir logotipus?
Citavimas
0
FM13 išeis lapkričio 2 dieną.
SaLLweR Rašė:

Iš kur parsisiųst veidus ir logotipus?

Į google pasirašyk fm 12 photos and logos megapack torrent ir sėkmės siunčiantis.
Citavimas
0
Tiek ir pats sugalvojau, tik nelabai sekasi surast. Logos jau radau, su veidais sunkiau sekasi.
Citavimas
0
embeded-image

Pirmas sezonas su Pescara. Biškį užsiautėjo vyrai 😂
Citavimas
0
Yra demo FM13 jau 😎
Citavimas
0
falci Rašė:

Yra demo FM13 jau 😎

Įmanoma steamo neinstalinant paleist?