Football Manager 2011

Atsakyti
Sekti temą
Tuo šitas žaidimas ir įdomus, vieną sezoną laimėsi viską, kitam sezone su ta pačia sudėtim, nelaimėsi nieko 😈
Citavimas
0
KasAshTox Rašė:

o taktika pats kurei, ar atsisiuntes is interno? Nes man tokie laimejimai antram sezone itarima kazkaip kelia, neturetu to buti.

Ne, nesisiunčiau nieko. Bandžiau pasiskaityti nete kokias taktikas žmonės naudoja, bet greitai atsibodo ir tingėjau labai gilintis. Pačiam buvo idomiau experimentuoti. Be to Priemierą laimėjau maža taškų persvara, ir nuolat pooliui prapildavau, pastoviai su MU bei Arsenalu sunkiai žaisdavosi. Prieš Poolį ir FA taurės finalą pralošiau.
Nežinau, man irgi keista buvo, nes kiek užmesdavau akį į šitą temą ir pasiskaitydavau kitų pasiekimus, pačiam keista buvo, kad taip gerai einasi..

Užsipatchinai FM bent jau?
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Powered Rašė:

Ankstesniam poste klausiau, ar turi būti koks patchas? Nes aš įsiinstaliavau FM pabandymui bei laiko užmušimui iki PES'as išeis ir labai stipriai nesigilinau kokie patchai reikalingi, kokie bugai yra ir t.t.
embeded-image
Culer i català, més que un club
Citavimas
0
Nu va saika turiu pora prasymu 😰 😂 reiktu kokio naujausio patcho ten to 11... linko is kur parsipumpuot ir i koki folderi ji irasyt ?
P.S. nebereik dekui viska pats isirasiau
Citavimas
0
KasAshTox Rašė:

Ankstesniam poste klausiau, ar turi būti koks patchas? Nes aš įsiinstaliavau FM pabandymui bei laiko užmušimui iki PES'as išeis ir labai stipriai nesigilinau kokie patchai reikalingi, kokie bugai yra ir t.t.
Yra oficialūs patchai, kurie pataiso bugus, galima iš FM puslapio gaut. Bet šiaip tai kai šitam žaidime randi taktiką ir jau turi solidžius žaidėjus tai laimėt darosi labai paprasta. Aš per pusę metų sulošiau 14 sezonų su Arsenal ir laimėjau visus 14 EPL titulų, 3 ar 4 CL ir t.t. Jau net buvo įdomu ar pavyks galiausiai pralošt lygą, bet atsibodo, labai jau didele rutina žaidimas pavirto.
Citavimas
0
Fm tuo ir pabosta kad galiausiai pasidaro per lengva,per 2-3 sezonus bet kuria Epl komanda galima iskelt i Cl finalo komanda ir tai tiesiog per lengva. Varzovai isvis nepateikia jokiu staigmenu trasferiuose ar dar kitur,viena kita komanda kartais issauna bet ir ta galiausiai iveikiama. Apie grandus isvis patyliu ,nes tie stebuklingai visi taip pradeda failint. Tad niekaip neistempiu 4 sezonu,prarandu nora zaist tiesiog.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
O mano save kaip tik stebina puikus Madrido Atletico zaidimas 11/12 sezone laimejo primera ejo be pralaimejimu beveik mane su Barca paliko antroj vietoj, 13/14 sezone pakartojo ta pati, Realas jau 3 sezonus 3 vietioj velkasi, Atleticas netgi 5 vietoj pasaulyje pagal turtinguma. Taip pat stebina 12/13 sezone Ajaxo iskovotas uztikrintas CL titulas, 13/14 CL finale koviausi su Barca pries Totenhama. Nepasakyciau, kad visiskai nestebina kompo komandos, zinoma as labai nusijaunines sudeti ir nelabai perku tokio tipo zaidejus kaipHazardas/Henrique/Neymar ar kiti kurie po poros sezonu tampa world starai, del to islikes dar sioks toks idomumas draskytis su jauna komanda. Ispanijoj jeigu koncentruojuos ant CL ir neatiduodu Copos, gaunasi visiska trivaldyste.
Citavimas
0

Nauji įrašai