Football Manager 2010

Atsakyti
Sekti temą
Mano taktika beveik tokia pati.
embeded-image
Citavimas
0
Mano taktika taip pat panasi, tik gynejai 3, o puolejai 2, saugu issidestymas priklauso nuo zaideju kuriuos pasirenku i startini 11-tuka, kartais du MC, kartais DM ir MC, tik desnys krastas beveik visuomet buna MR. Siaip kaip kazkada pradejau zaisti su 3 gynejais, tai daugiau prie 4 gyneju ir negrizau. reikes kada nors imesti kokiu zaideju turiu ant savo FM2010.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Man ir, su Spartak duodu vaizdų Rusijoj jau 6 sezonus, bet su ČL nekas kolkas yra... Gauna pilietybes mano svarbiausi veikėjai tai tuoj ir ten imsiu viršų 😁 ir pagaliau gavau Akinfeevą 😄 pats eit niekaip nenorėjo, kol nepratesė sutarties su CSKA ir liko gatvėj 😁
Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
Citavimas
0
Drago Rašė:

Man ir, su Spartak duodu vaizdų Rusijoj jau 6 sezonus, bet su ČL nekas kolkas yra... Gauna pilietybes mano svarbiausi veikėjai tai tuoj ir ten imsiu viršų 😁 ir pagaliau gavau Akinfeevą 😄 pats eit niekaip nenorėjo, kol nepratesė sutarties su CSKA ir liko gatvėj 😁

Akinfeev'a kazkuriam sezone ir pats taip paemiau.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Pamušiau savo rekordą šio FM 😁 pardaviau regeną world-class centre-back už 60 milijonų svarų 😁 aišku arabu šičiui 😂 Pries tai Otamendi už 45 lemus Romai buvau prastūmęs... Bet ČL tai mistika man su Spartaku... Antrą raundą play-off'ų daugiausiai pasiekęs esu ir tai porą kartų... Dažniausiai Realą ar Barcą patraukiu ir būnu sumindytas.
Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Drago Rašė:

Pamušiau savo rekordą šio FM 😁 pardaviau regeną world-class centre-back už 60 milijonų svarų 😁 aišku arabu šičiui 😂 Pries tai Otamendi už 45 lemus Romai buvau prastūmęs... Bet ČL tai mistika man su Spartaku... Antrą raundą play-off'ų daugiausiai pasiekęs esu ir tai porą kartų... Dažniausiai Realą ar Barcą patraukiu ir būnu sumindytas.

Šitas FM man kol kas pats sunkiausias pasirodė.
Ganėtinai sudėtinga bus čempionatą laimėt, kai Barca su Realu renka po 95+ taškų kasmet. Kol kas CL iš grupių nepavyko išeit iš 2 bandymų 😂
embeded-image
Citavimas
0
Jūs čia rašot ir rašot... Ir aš pasidalinsiu savo žaidimo eiga su Rayo.

Pirmas sezonas, Ispanijos antra lyga, prognozuoja man pirmą lentelės pusę. Pirkimai / pardavimai:

embeded-image

Pirmąją sezono dalį pirmavau lygoje, tačiau vėliau kritau į duobę (6 rungtynės be pergalių) ir nusiritau net į 8 vietą. Lentelės viršuje tikra mėsmalė, nuo pirmos vietos skiria tik 3-4 taškai. Likus trims turams susigrąžinau lyderio poziciją, kurią išlaikiau iki paskutinės dienos, kuomet situacija tokia:

1. Rayo 74
2. Elche 74
3. Betis 73
4. Albacete 73

Elche ir Betis žaidžia namie prieš silpnesnius varžovus (kuriuos lengvai nugalėjo), o aš priimu Albacete. Pergalės atveju esu pirmas, lygiųjų - trečias, pralaimėjimo - ketvirtas bei visas sezonas perniek. Kažkokiais mistiškais būdais po pirmo kėlinio rezultatas 0-3. Praradęs viltį visiškai atidengiu savo vartus (nors atrodo, kad ir taip buvo tušti) ir pasileidžiu į puolimą. 70 minutę Laurato Acosta individualiu prasiveržimu sušvelnina skirtumą, o 84 minutė Contrao sugrąžina viltį galva permesdamas kamuolį per vartininką (!). Metu net savo vartų sargą į puolimą. 90 minutė po pakelto kamuolio į baudos aikštelę Albacete vartininkas nesugraibo kamuolio, tačiau pirmas spėja ne maniškas ir išneša į užribį. Teisėjas prideda 4 minutes. Išmetimas iš užribio. Kamuolys iš karto keliamas į baudos aikštelę, kur susirinkęs visas būrys abiejų komandų žaidėjų. Given! Davė mušti 11 m. baudinį - 91 minutę Aganzo paleidžia patranką tiesiai į vartininką ir, laimei, pramuša. 3-3. Dar Albacete paskutinę minutę išėjo 1x1, bet stebuklingai sužaidė vartininkas. Apmaudu, kad nepavyko išsaugoti pirmos vietos, bet toks patekimas į Primerą dar saldesnis.

Galutinė lentelė:

embeded-image

Valio.

Nelabai aišku, ką reikės veikti pirmoje lygoje, nes pagrindiniai komandos varikliai buvo išsinuomoti žaidėjai, kurių įpirkti nesugebu.
embeded-image
Citavimas
0
O veikti buvo ką.

Pavyko dar prieš pradedant naują sezoną dykai išsinuomoti Contrao, Adrien, Weiss bei Arnautovic. Taip pat už 1 mln. paėmiau Veratti. Pirkimai / pardavimai:

embeded-image

Sezonas buvo puikus, net pats nesitikėjau - pasiekta aukščiausia vieta klubo istorijoje. Paskutinėse rungtynėse namie 3-1 nugalėjau Valencia. Taip pat sezono eigoje pavyko sužaisti nulinėmis lygiosiomis su Realu.

Lentelė:

embeded-image

Laukia Europa.
embeded-image
Citavimas
0
Antro sezono gale turėjau maždaug 2 mln, todėl skubiai ir pigiai paėmiau Adreiną ir Contrao. Tada davė 5 mln. naujam sezonui, tačiau 1 mln. surijo algų subalansavimas, o už likusią sumą taip ir nesugebėjau nusipirkti taip reikalingo AMR. Visi arba labai brangūs, arba prasti, bet kainuojantys 1-2 mln. Jausčiausi kaip išmetęs pinigus kaip į balą, tai paėmiau kažkokį vidutinioką už 140k. Pirkimai / pardavimai:

embeded-image

Po 11 rungtynių lygoje esu 8-oje vietoje.

Nugalėjęs Bulgarijos komandą patekau į Europos lygos grupės etapą, kuriame gavau Besiktas, Rangers bei prastą Norvegijos komandą. Pirmose rungtynėse namuose neįvertinau turkų - gavau 1-3. Tada sekė smagi pergalė išvykoje prieš Rangers 4-0, bei du kartus sutriuškinau norvegus, tad iš grupės, panašu, kad išsikapstysiu. Bandysiu pagaliau kažką nuveikti ir Copa del Rey turnyre.

Dabar mano komanda atrodo taip:

embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Pas mane su Spartaku jau 2017 atrodo, laimėjai visus čempionatus, ir jei gerai atsimenu vieną taurę pralošęs esu ir porą super taurių... Tik ČL visiškas briedas.
Citavimas
0
Pagaliau 2018 paėmiau ČL, pusfinalyje, šiaip ne taip po pratęsimo patvarkiau Realą, o finale nepatikėsit, Zenitą 😲 1-0 😄
Citavimas
0
Baigiau 2014/2015 sezoną su Betis.

Visumoj kokybinis šuolis žaidime įvyko, bet dar iki top klubų trūksta.
Copa del Rey kritau nuo Almerios 1/8-yje. Namie sugebėjau pralošt, tiesa antra sudėtis žaidė, nors taip visada darau.
CL vėl neišėjau iš grupės, bet patekau į Europa Liga, kur nukeliavau iki finalo - deja prapyliau Man City po pendelių 1-4 (šiaip baigės 2-2).
Lygoj ilgą laiką buvau antras, bet paskutiniam ture pralošiau namie prieš Sportingą ir likau 4-as 😁 Bet planas minimum įgyvendintas - patekt į CL. Realas laimėjo, surinko 99 taškus ir jau buvo užsitikrinęs čempionų titulą po 31 turo. Aš surinkau 74.
Rezultatyviausias žaidėjas komandoj - kairysis wingeris, primušė gal 24 golus, beje 20-metis world-class regenas 😁

Dabar naujas sezonas, tikslai tie patys - patekt į CL, prasimušt iš grupių. Davė 30mln. transferams, bet nieko nesugalvoju ką pirkt, kas tikrai pastiprintų komandą. Reiktų centro gynėjo, bet kad be 40mln. world class niekas neparduoda. Teks augintis, kaip iki šiol. Ai dar stadioną praplėtė iki 62000 😉
embeded-image
Citavimas
0
Prisiminiau ir aš šiek tiek FM. Įkvėptas pergalės prieš Villą pasiėmiau Newcastle.

Pirmam sezone transferams gavau gražų apskritą nuliuką. Pardavęs kelis nelabai talentingus jaunuolius nusipirkau Valiente iš Sevillos ir kažkodėl labai pigiai, tik už 50k - Bojan Djordjic kairį wingerį. Plius išsinuomavau Barazite, Gibbsą ir De Laetą. Schema, kuria žaidžiau buvo tokia

----------------Harper--------------
Simpson-Taylor-Collocini-Enrique
----------Guthrie-Barton-----------
Jonas-----Nolan------Lovenkrands
-------------Ameobi-----------------

Didžiausia problema visą laiką buvo puolimas - vienintelis stabilus žaidėjas Jonas. Jeigu Ameobi nemuša - komanda krizėj. Ačiū dievui jis apturėjo visai neblogą sezoną - sumušė 18 įvarčių. Barazite nelabai pateisino vilčių, žaidė nestabiliai. O ėmiau jį tikėdamasis, kad starte žais. Carollas gaila FM'e talento nelabai turi, pusė metų dar mėginau iš jo ką nors išsaust, o po to išsiunčiau į Hearts. Sausį įsigijau Samarą, bet jis vilčių nepateisino ir nenukonkuravo net Sholos. Šiaip ar taip gynyba visą sezoną žaidė puikiai, tas mane ir ištempė. Kova vėl promotiono buvo sunki ir iki paskutinių turų, bet galiausiai užėmiau antrą vietą. Sezono vidurį pasikeitė valdžia, svarstė mane keisti Jewellu, bet galiausiai paliko.

Patekęs į EPL'ą gavau sudėtingą uždavinį - sezoną baigt lentelės pirmoj pusėj. Gerai bent, kad pinigų gavau visai normaliai - 18 milijonų. Pirmiausia juos mečiau puolimo stiprinimui - labai pigiai gavau savo komandoms nereikalingus VdV ir Jo. Taipogi nusprendžiau surizikuot ir iš Arsenalo nusipirkt sezoną prieš tai nestebuklingai atrodžiusį Barazite. Prieš pat užsidarant transferų langą iš Barcos nugriebiau Pedro. Iš MU įsigijau prieš tai nuomotą Simpsoną, taip pat pasiėmiau David Murphy, O'Harra, Caldwellą, kad jeigu užpultų traumos turėčiau ką leist į aikštę.

Schema nepasikeitė, į Lovenkrandso vietą ėjo Jonas, Barazite į dešinę, Nolanas atrsitraukė ten kur žaidė Guthrie, o priekį lošė du nauji pirkiniai - Jo ir VdV. Adaptacijos jiems nereikėjo - įvarčius mušdamas problemų neturėjau, be to Barazite įsižaidė, o Jonas iš viso stebuklus rodė. Vidurį sezono nusipirkau Busquetsą, kuris Barcai tapo nereikalingu. Ta proga galėjau atsikratyti Smitho ir jo didžiulės 50k per savaitę algos. Sezone užėmiau 11 vietą - vienu metu atrodė, kad galiu pakovot dėl vietos Europos turnyruose, bet po to įkritau į duobę, smuko moralė, VdV forma ir kol išsikapsčiau varžovai pabėgo. Championshipe taip puikiai veikusi gynyba EPL'e pasirodė esanti labai labai vidutiniška, šį kartą į priekį tempė geras puolimas. Priešpaskutiniam ture palinksminau fanus namuose 4-0 sudaužydamas Sunderlandą 😁

Beje visuose sezonuose žiauriai nesisekė taurėse - kartą berods tik išmetė Chelsea, o šiaip visada ankstyvuose turuose prametė žemesnių lygų komandos.

Transferams vėl gavau 18 milijonų. Nusprendžiau investuot į vartininką ir paklojau 13 milijonų už Hartą. Taip pat kaip laisvas agentas į komandą atėjo Gallas. Paskutinis rimtesnis vasaros pirkinys buvo Man City nebereikalingu tapęs Kalou. Gaila, kad nepavyko sustiprint turbūt silpniausios komandos grandiens - abiejų pusių full-backų. Pirmas sezono mačas buvo su Liverpool išvykoj. Pralošiau 2-1. Mėginsiu šį kartą jau tikrai įkopt į pirmą lentelės pusę 😁
Citavimas
0
Taigi. Zaidziau sau su Tottenham. Bet panorai kazkokio tai issukio.. Prisibijojau, nes kiek anksciau yra teke imtis silpnesniu komandu, tai sunkiai sekdavosi. Pradejau karjera su League One ekipa - Colchester United. Atleides nemazai zaideju, subalansaves algas ir isigijes keleta siek tiek padoresniu zaideju, jau zinojau, jog 12-a vieta, kuria man prognozavo media - laisvai perkopiama.. Taigi puikus sezono startas, o tada duobe.. Galu gale sezono pabaigoje sugebejau siaip taip isokti i nuvaziuojanti playoff-u traukini, kartu su Charlton, Milwall ir Brighton. Nors butent tai ir buvo mano sezono tikslas, bet kaip sakoma, apetitas auga bevalgant. Panorau patekt i Championship'a. Taigi, uzemes sesta vieta turnyrineje lentele gavau finansiniu atzvilgiu daug pajegesni kluba - Charlton. Taciau neissigandau, kadangi jau sezono metu jiems nepralaimejau.. Zaisdamas gana gynybinemis taktikomis sugebejau po dvieju rungtyniu istraukti pergale bendru rezultatu 1-0. O finale gavau kautis su Milwall.. Deja, sezono metu ne karto nepavyko ju iveikti.. Taciau sikart nusprendziau atakuoti ir zaisti va bank.. Finalo rezultatas 2-0 Colchester naudai. Ka gi - keliaujam i Championshipa.. Tikslas kitam sezonui - negrizti atgal. 😁
Citavimas
0
Baigiau 2015/16 sezoną su Betis. Praktiškai visas jis buvo pažymėtas ilgalaikėmis svarbių žaidėjų traumomis. Žiauriai nesisekė.
Sezono pradžia buvo daug žadanti, į CL grupes prasimušiau įveikęs Chelsea, 0-0 H, 0-4 A. Davė Rangers, Rapid Wiena ir Fiorentina. Surinkau 13 taškų ir paėmiau pirmą vietą.
1/8 davė Porto. Jau sezono pradžioj 3 mėn. traumą gavo pagrindinis centro gynėjas, teko ieškot pastiprinimo, už 17 mln. paėmiau E.Garay iš Real'o.
Kažkur lapkričio pabaigoj-gruodžio pradžioj 4 mėn. iškrito pagrindinis puolėjas, iki tol rodęs įspūdingą formą. Kadangi žaidžiu 4-3-3 su 2 wingeriais ir 1 puolėju, tai pamaina jam buvo jaunas perspektyvus target man'as ir viskas.. Daugiau puolėjų komandoj neturėjau. Tai sausį už 8mln + 30 mln. potencialių bonusų (kurių neplanuoju mokėt 😁 1 - 40 rungtynių lygoj, 2 - 30 golų. reiks iki to laiko durt jį nafig) pasiėmiau dar vieną neblogą strikerį. Bet jis nieko įspūdingo nenuveikė, įmušė porą įvarčių gal per 13 varžybų. Sausį vėl kritau iš Copa del Rey, antrą sezoną nebegaliu praeit 1/8 barjero. Gruodį-sausį beje iš pagrindinės komandos traumuoti buvo gal 9 žaidėjai, kažkur 5 iš jų eidavo visada į startą 😁 Toks fatališkai nesėkmingas sezonas su traumomis. Per tą epidemiją sekė tokios įdomios serijos kaip 6x 0-0 lygoj iš eilės 😂
Iki vasario laikiausi 3-4 vietoj lygoje, atėjo laikas kovot prieš Porto, o komanda buvo visiškai praradus formą dėl nuolatinių traumų. Išvykoj 2-1, namie 2-2 ir CL man baigėsi. Gerai bent, kad jau pavyko prasimušt iš grupių, kas iki šiol nesisekdavo. Nestabili forma tęsėsi iki daugmaž balandžio vidurio, maliausi 4-6 vietoj. Bet sezono pabaigą sužaidžiau labai stipriai, grįžo po ilgalaikių traumų porą lyderių ir prasidėjo pergalės 3-0, 4-0 ir pan. Tai šiaip ne taip užbaigiau sezoną 4 vietoj, vėl gavau teisę žaist CL.
Sudėtis dabar +- jau nebloga, ilgas suolas, galima bandyt kovot taurėse. Lygoj iki Realo dar trūksta, reikia rinkt kažkur 95-100 taškų.
Tarpsezoniu pasistiprinau wonderkid 18-mečiu DC iš Brazilijos ir 23 metų perspektyviu olandu MC. Atrankoj į CL davė Lisabonos Sporting, bandysim toliau judėt į priekį.
Turtingiausiu klubų sąrašę pakilau į 9 vietą, stadionas 62500, lankomumas kažkur 54000. Future looks bright
embeded-image
Citavimas
0
Kaip tik spėjau su Betis Primera laimėt 😁
BUs galima ramiai žaist FM2011
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai