Elektroninė piniginė NETELLER

Atsakyti
Sekti temą
Nežinau kiek iš jūsų žino ir naudoja, bet galiu pabandyt pagelbėt jei ką nors domina elektroninės piniginės, šiuo atveju Neteller.

Visų pirma tai panašu, kad į Lietuvą ateina ir rengia Ipad Air loteriją http://www.neteller.com/lietuva/

O kam gi skirta gali būti? Ypač aktualu tiems, kurie nori lošti užsienyje bet kurioje bendrovėje priims šią elektroninę piniginę, kuri turi sąskaitą Nordea, todėl pavedimai nekainuos.

Taip pat aktualu tiems kurie norit patys pirkt bilietus, užsakinėt viešbučius, pirk ebay, naudot paypal'ą ar pan., bet neturite ir nenorite/negalite išsiimti kreditinės kortelės - Neteller suteikia nemokamą kortelę 3 metams (10eurų vienkartiniai siuntimo mokesčiai). Jei jums nereikia šios fizinės plastikinės kortelės, tuomet išvis niekas nekainuos ir galite vieno mygtuko paspaudimu pasidaryt "virtualią kreditinę" (lietuvos kai kurie bankai tokias išduoda ir ima 20-30Lt metinį mokestį) su kuria būtent ir galite viską užsakinėti internetu.

Draugams pavedimai nemokami, jokių registracijos, mėnesinių ar metinių mokesčių, o daugiau tai klauskit (pvz kas geriau Neteller ar Moneybookers ar Paypal ir pan.) 😁
Citavimas
0
Kas čia dabar😟??
Trinkit lauk

P.S. Nors... kol dar neištrynė...: Elektronine pinigine, ar negalėtum man grynais pervesti kokių 273 litų?
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

Kas čia dabar😟??
Trinkit lauk


Šitie legalūs.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Jei žinot tik SEB ir Swed'ą, tai gal laikas pasigilint, kad yra gerokai geresnių alternatyvų? O paypal'ą girdėję? matyt, bet ką su juo daryt taip pat greičiausiai nenutuokiat, o Samir gerai sako apie legalumą ir jie yra 2-3 pasaulyje šioje srityje po paypal'o (kuris tik dėka amerikiečių ir ebay iškeltas)
Citavimas
0
Ukio ir snoras kieciausi buvo 😉
Citavimas
0
bet Rašė:

kas geriau Neteller ar Moneybookers ar Paypal

Plačiau prašom.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
bet Rašė:

Jei žinot tik SEB ir Swed'ą, tai gal laikas pasigilint, kad yra gerokai geresnių alternatyvų? O paypal'ą girdėję? matyt, bet ką su juo daryt taip pat greičiausiai nenutuokiat, o Samir gerai sako apie legalumą ir jie yra 2-3 pasaulyje šioje srityje po paypal'o (kuris tik dėka amerikiečių ir ebay iškeltas)Jo esu skaites kazkur apie PayPal, bet tik tiek. Idomu pasidare. Gal galetumete placiau apie sia naujove papasakoti? 🙄
embeded-image
Citavimas
0
O kas pastebėjote, kad paypal gaunasi, jog pay, tai čia kaip mokėti, o pal, tai kaip draugužis. 😲
embeded-image
Citavimas
0
Aš jau kurį laiką turėjau įtarimų dėl Paypal kad čia amerikiečių išmislas. Žydai Rokfeleriai ten per jį valdo bankinę sistemą visą tam kad pajungt savo naudai ištisas šalis. Kažkada per rusų televiziją dar laidą tokią rodė, tai ten įdomiai žinokit sako, kad patys Rokfeleriai yra tokių reptiloidų (kaip žmonės, bet su driežo galva) agentai ir tie reptiloidai nuo senų senovės siekia užvaldyt pasaulį. Nors man čia biški netikroviškai atrodo, kokios kitų nuomonės?

BET turbūt daugiau apie tai girdėjęs, gal galėtum pasidalint?
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
Aš tai girdėjau, kad žydai, apsimetę amerikonais, nori visą pasaulį užkariauti ir pradės supirkdami Lietuvos žemę.
Aš dėl visa ko du maišus durpių ir 1 maišą komposto nusipirkau - kad turėčiau kur stovėti unt savo žemės, kai visą LIetuvą amerikonai su žydais supirks. 🤓

P.S O kaimynas Kazys sakė, kad JIe (tik nespėjau paklaust, amerikonai ar žydai) vagia mažus vaikus ir jų kraują naudoja macams
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

kas geriau Neteller ar Moneybookers ar Paypal

Plačiau prašom.
Apie reptiloiduis ir žydus nieko nežinau - fantastikos skiltyje reiktų apie tai info ieskot 😁

O kas liečia šias tris mokėjimo sistemas, tai trumpai pabandysiu papasakot. Ir tikrai čia NE NAUJOVĖ. Saugumo prasme visos jos saugios ir jau daugybės metų patikrintos. Ir čia yra bene didžiausi konkurentai tarptautiniuose pervedimuose/atsiskaitymos ne tik bankams, bet ir Western Union/Moneygram, kurių pavedimo ir konvertavimo mokesčiai išvis niekad nebuvo logiški.


Paypal https://www.paypal.com/ (gal ir "mokėjimo" "draugelis" galima išverst 😁) - turbūt pirmoji elektroninė piniginė (esmė yra apsaugoti bet kurio asmens kreditinę kortelę nuo duomenų vagystės, nes visą info turi tik paypal'as, o jokios parduotuvės tada tokios informacijos nebegauna jei atsiskaitymas vyksta paypal'u) ir todėl taip iškilusi (įkurta 1998, bet 2002 perpirka ebay'aus) dėl ebay turguje atsiskaitymo ir visi jav gyventojai daugiau turbūt gyvenime nieko kito online nenaudos kaip tik paypal'ą, tai todėl ir daro milžiniškas pajamas (6,6$mlrd 2013m).
Nuo tada kai paypal'e užsiregistravau prieš kokia 10 metų taip ir iki šiol lietuviams (bei daug ir kitų šalių) ten galima atsidaryt sąskaitas, bet negalima tiesiog laikyti pinigų jei nesi gavęs tų pinigų iš šalies, kurie gali juos laikyti "online". Lietuviams reikia turėti kreditinę! kortelę ir ją galima "pririšt" prie paypal'o. O kai mokate ką nors, tuomet nuskaičiuoja nuo kortelės pinigus ir atsiranda pardavėjo sąskaitoje. Jei tarkime gaunate pavedimus, tai jums įkris į kreditinę kortelę, bet "online" neužsiliks tie pinigai. Neturėdami pinigų online ir siųsdami draugams, ar kai kurioms paslaugoms pinigus per paypal'ą galite sumokėt iki 15proc mokesčių, kas tikrai nesveika.
Tačiau yra daug variantų kaip laikyti pinigus online. Vienas iš jų gauti iš asmenų kurie yra gavę ar turi galimybę laikyti pinigus online ir tiesiog perpirkti jiems pervedus Litais ar pan. Tokiu būdu persiuntimai draugams ar pan. jau nebekainuos nieko.
- Paypal pliusas, kad praktiškai jei perkate ebay tai bus galima tik jį naudoti, vakariečiai labai intensyviai naudoja, tai jei tenka susidurt gali prireikt, taip pat ir kitur kur ne taip dažnai būna, kad galite naudoti visas išvardintas el. pinigines. Taip pat jei kažką pirkote ir jus apgavo galite paypal'ą informuot ir jis jei per pora dienų nesugebės su pardavėju susisiekt perves jums pinigus atgal, o iš pardavėjo atims (tokių būdu vienas lietuvis išdūrė vieną mano pažįstamą turintį el. parduotuvę - pervedė pinigus, gavo prekę, informavo paypal, kad negavo ir paypal'as per pora dienų nesulaukęs įrodymų tiesiog visiems laikams atėme apie 3tūkst. iš pardavėjo, o prekės atgauti irgi nepavyko, nes netikrais adresais ar pan. asmuo prekę gavo ir buvo dingęs).
- Paypal'o turbūt minusai, kad labai supportas lėtas palyginus ir dažnai blokuojamos sąskaitos atsiradus bent minimaliam įtarimui (nebūtinai buvo daryta kažkas nelegalaus), tai geriau ale net nebandyt su jais sukčiaut, nes tiesiog užrakins sąskaitą ir tada reikės savaitėmis laukt ir aiškintis su jais arba skambinėt į užsienį ir telefonu koliotis, kas buvo ar nebuvo.


Neteller http://www.neteller.com/lietuva/ - vos metais vėliau įkurta, bet savo fenikso amžių pradėjo tik prieš kelis metus kai matyt rimtesni investuotojai susėdo.
Nors Neteller ir konkurentai paypal'ui, tačiau šiek tiek skiriasi specifika, nes Neteller ne tik teikia siuntimus draugas-draugui, priima apmokėjimas į el. parduotuves ar pan., bet ir leidžia pasidaryti kreditines korteles (virtuali nemokamai, plastikinė piniginėje 10eur trims metams).
- Ši bendrovė leidžia turėti pinigus "online" ir netgi atsidarė sąskaita Nordea banke, kad lietuviai galėtų pervesti ar atsiimti pinigus nedarydami tarptautinių pavedimų (kurie Lietuvoje kainuoja 30-50 Lt, kai ES daugumoje šalių bankų pavedimai nieko nekainuoja, net ir įkritimai).
- Siuntimai draugui nekainuoja nieko.
- Pirkimai el. parduotuvėse, lošimams persivedimai ar pan. taip pat pilnai nemokami.
- Pasidarę plastikinę ar virtualią Neteller kortelę galite ją naudoti paypal'e kaip kreditinę - nereikės nei bankuose sutartis sudarinėt, nei prisiimt nebūtinai reikalingų tų kortelių.
- Jei sąskaitą atsidarote EUR, tuomet EURLTL keitimai 2,99% proc., bet ne ilgai liko čia mums tų LTL turėt 😁
- Turi gan rimtus saugumo algoritmus. Pvz su kortele jei išvyksite į užsienį, leis nusiimt pora kart, atsiskaityt pora kart, o tada gali užblokuot ir paskambint arba patiems teks skambint, kad pasakyt, kad tikrai esate užsienyje atostogaujate ir pats naudojatės kortele, o ne pavogė kažkas.


Skrill https://www.skrill.com/ - nuo 2001 ir šiek tiek buvo aukščiau už Neteller iššokę seniau, bet nusivažiavo mano nuomone. Prieš pora metų pakeitė pavadimą į Skrill iš Moneybookers ir su tuo kartu pasikeitė mokesčiai ir t.t.
- Pinigus taip pat galima laikyti online.
- Paskutinius pora metų labai pailgėjo supporto laikas ir trunka, net kelias savaites jei kažką emailu parašai - nesenai po vieno tokio koliojimosi, sakė, kad artimiausiu metu turėtų susitvarkyt šioje vietoje - žiūrėsim.
- Kas vėlgi nepatiko po rebrandinimo - jei sąskaitą atsidarai po pavadinimo pakeitimo ima po 1 eur/mėn. jei per paskutinisu 12 mėnesių nieko nepirkai/nepersivedei/nepersiuntei..
- Taip pat šiuo metu LTL jiems priskiriama prie egzotinių valiutų ir keitimo mokestis 5 proc!
- Siuntimai draugui apmokestinami 1% (max 10eur), kas irgi skaitau nemažai.
- Kiek atsimenu taip pat turi sąskaitą Lietuvos banke (lyg seb'e) tai pavedimą pirmyn atgal nekainuoja apart konvertavimo mokesčio.
- Skrill'as taip pat turi kreditinės kortelės atitikmenį, tačiau čia kainuoja 10eur/metams.
- Taip pat yra tokia galimybė siųsti pinigus panašiai kaip per western union / moneygram ir panašiai kaip mūsiškis transfergo.com startuolis bando daryt siuntimus anglams-lietuviams pervedimus.
- Dėl saugumo ar kortelių užblokavimo beveik neteko susidurt palyginus su kitomis bendrovėmis, nors visokių saugumo ženklų yra yra.

Mano pasirinkimas jau pora metų - Neteller (nors turim su žmona ir po Skrill bei paypal accountus), dėl mažų mokesčių, banko sąskaitos Lietuvoje, pigios plastikinės kortelės, greito supporto (beje skambinant dažnai atsiliepia rusiškai 😁 pagal šalies ale dislokaciją, nors minėjo, kad ir lietuviškai kalbančių darbuotojų turi, jei nesusišnekėtumėte kitomis kalbomis). O turint Neteller kortelę bet kada galima ir paypal'u pasinaudot ten kur Neteller/Skrill mokėjimų pasirinkimo nėra.


Praktiniai pavyzdžiai
>>> makalius paskelbė skrydžių akciją su ryanair ar wizards, tačiau neturite kreditinės kortelės, todėl perkate tiesiai iš makaliaus, bet jei turėtumėte kreditinę galėtumėte nuėję į ryanair puslapį nusipirkt tą pačią kelionę apie 15% pigiau (be makaliaus antkainio). Taigi šioje vietoje Neteller ar Skrill kortelės išgelbėtų (pakanka nemokamos virtualios Neteller), be to, kadangi šios kortelės skaitosi prepaid tipo todėl dar užsakant ir pažymėjus reikiamas varneles sutaupysite 1-2proc (nes ryanair'ui tada mažiau mokesčių už pavedimus nuskaičiuoja ir gali nuleist tą sumą).
>>> reikia viešbučio ar airbnb buto užsienyje, taip pat reikia kortelės (viešbučiams dažniausiai plastikinės reikia) - turite kortelę užsisakote pigiau nei bet kokios agentūros pasiūlys.
>>> norite statyti ant sporto varžybų? - tam, kad loštumėte užsienyje ant geresnių koeficientų reikia daryti arba tarptautinius brangius pavedimus arba persivesti į Neteller / Skrill sąskaitas (net kortelių nereik) ir iš jų persivesi į bet kurią lažybų, pokerio ar kazino bendrovę. Paypal'as su lošimais visai "nebendrauja", nes amerikoje ale uždrausti, dėl to visi matyt nelegaliai žolę ir rūko 😁
>>> norite pirkti ebay ar kitoj užsienio parduotuvėje ir atsisiųst kiniškų daiktų - reikia paypal'o dažniausiai (kai kur neteller ir skrill būna), reiškia reikia turėti ir kreditinę kortelę, kad paypal'u apmokėt galėtumėte ką nors. Automatiškai reikia netellerio, kad ir nemokamos virtualios kortelės kurie galėtumėte "pririšti" paypal'e ir apmokėti už pirkinius.
>>> norite gauti giminės/draugo persiuntimus iš užsienio Abu užsiregistruojate pvz Neteller (nemokami persiuntimai), draugas perveda iš savo šalies į Neteller savo paskyrą pinigus, iš jos siunčia pinigus Jums nurodęs tik emailą, kai po kelių sekundžių įkrenta pinigai į Neteller paskyrą, darote išėmimą į savo lietuvišką banką. Tas žinoma ne per kelias valandas įvyksta kaip WU/Moneygram, bet tikrai pigesnis variantas. Jei turite pasidaręs Neteller plastikinę kortelę galite bankomuose išsiimti iki 750 EUR per parą (4eur mokestis už vieną kartą), nereikės laukti kol į banką įkris.
- daugiau pvz po tiek prirašymo į galvą jau nelabai ateina, kitomis dienomis galėsiu pakomentuot ar dar daugiau pateikt.
Citavimas
0
Nezinau kaip ten su rokfeleriais, bet Rusijos zvalgybos pagaliau akivaizdziai parode, kad Illuminati is tikruju egzistuoja:

http://www.buzzfeed.com/daves4/shocking-pictures-that-prove-the-illuminati-is-all-around
Citavimas
0
bet Rašė:

Jei žinot tik SEB ir Swed'ą, tai gal laikas pasigilint, kad yra gerokai geresnių alternatyvų? O paypal'ą girdėję? matyt, bet ką su juo daryt taip pat greičiausiai nenutuokiat, o Samir gerai sako apie legalumą ir jie yra 2-3 pasaulyje šioje srityje po paypal'o (kuris tik dėka amerikiečių ir ebay iškeltas)


Apie jų legalumą aš nieko nesakiau. Sakiau, kad jūsų šitos reklamos forume legalios ir dėl to netrinamos, o tai zebediejus galvojo, kad moderatoriai visai sutingo.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Čia vyrai labai sarkastiškai atrašėt apie Rokfelerius ir visa kita, bet aš kaip iš kaimo, tai man visai įdomu buvo ir kai ką naujo sužinojau (apie Neteller, ne apie žydus). Nes nėra tas Paypal be trūkumų, nors pavadinimas ir gražus.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0

Nauji įrašai