Automobiliai ir motociklai

Atsakyti
Sekti temą
Furis Rašė:

Ten dizelinę audinę varė 😁 . Šeip vienas pastebėjimas, tai, kad vis perekupai vis sako, kad šitas biznis jau baigiasi, bet dar ir iki dabar daug kas varinėja iš Švedų, Vokiečių, Olandų, Prancuzų mašinas 😁 . Ir varinės dar.biznis baigiasi del to, kad tuo uzsiiminejanciu prikista ir uzdirbt daros vis sunkiau. pats biznis eis ir eis, o "biznis" kaip pelnas jau nebe toks klestintis

Tai jiems jis niekada neklesti, visada šneka, kaip sunku gyventi...mašinu neperka niekas...kaip išgyventi reikės...o pasistatę jie namus, plazmų prisikabinę ant kiekvieno kampo ir viskas už grynus pinigus. Banke apskirtai turbūt jie nebuvę 😁
Citavimas
0
Gal kas turi patirties ar siaip patikimos informacijos apie 3 klases BMW, mazdaug apie 1994-1997 metus? Siaip labiauisai idomu kuris dyzelinis variklis geriausias?
Citavimas
0
Yra gal cia forume autoremontininku ? klausimas iskilo.
A6 c4 85kw2.5tdi sankabos pedalas vaziuojant buvo nukrites ir kuri laika nebeveike, pastovejus per nakti atkelus pedala sankabos jis vel atsigavo. kas per fak galetu but? zmones sneka, kad cilindriuka keisti reikia kiti, kad isminamaji guoli ? ar apskritai visa sankaba geriau pakeist ?
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
Nu aš manau kad cilindriukas čia grybauja 😉
#COYG
Citavimas
0

Nauji įrašai