Amoralu... ir co.

Atsakyti
Sekti temą
Baltas Wilkas Rašė:

kas yr tas PORT VEL ?

Tas kur buna kolidoriuj palieki arba i kalinizacija ikrenta
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Nors man ir negalima alaus, bet naujienų visada paragauju. Visai nieko tas naujasis Švyturio 20 statinių alus. Aišku, kad per brangus, bet gi kodėl Švyturiui nepasidaryti tokios akcijos. O vat tas Raudonų plytų alus Ungurio kojos dar labiau patiko. SUPERINIS! Dar reikės ir tų kitų Raudonų plytų alaus dirbtuvės alų paragauti!
Citavimas
0
Baltas Wilkas Rašė:

Nors man ir negalima alaus, bet naujienų visada paragauju. Visai nieko tas naujasis Švyturio 20 statinių alus. Aišku, kad per brangus, bet gi kodėl Švyturiui nepasidaryti tokios akcijos. O vat tas Raudonų plytų alus Ungurio kojos dar labiau patiko. SUPERINIS! Dar reikės ir tų kitų Raudonų plytų alaus dirbtuvės alų paragauti!

Jei kas to kvietinio paragausit tai parašykit atsiliepimų. Pagal belgišką receptūrą gaminamas, įdomu koks rezultatas.

Apie "Raudonų plytų alaus dirbtuves" : http://alusalus.lt/2013/12/raudonu-plyt ... dirbtuves/
Citavimas
0
embeded-image

tema tyli rami, sventes..

nuu ta proga bandysim burbona issitraukt, tik be leduku ir kolu visokiu 🤠
Citavimas
0
Į Giroud bežiūrint kitaip neišeina. su 😉
embeded-image
Citavimas
0
Oho 😲 😲 😲
Čia, tikiuosi, ne reklama, o iš tikros, namų bare surinktos kolekcijos?
Nors ne viskio fanas, bet įspūdinga
Citavimas
0
Taliskeris jau šiukšlių jaščike, nes prie dugno visai buvo. Bet skanu turėti ant lentynos buvo 😁
Citavimas
0
Aleololis Rašė:

į Giroud bežiūrint kitaip neišeina. su 😉
embeded-image

Well You are very very naughty boy, my friend!
😉
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

Nuotrauką padariau Maastricht'e, pub'e Pothuiske, po to, kai man paprašius kažkokio pilstomo weisbier'o jo nebuvo ir savininkas kaip alternatyvą pasiūlė tai ką matote foto. Foto padariau po pirmo gurkšnio, supratęs, kad tai nuostabiausias kadanors ragautas dalykas, nors apie šį alų nežinojau nieko.

http://www.forbes.com/sites/katiebell/2 ... best-beer/

O čia pati darykla - seniausia pasaulyje veikianti alaus darykla(1040 metai) http://weihenstephaner.de/language.php

Tam kartui baigiu skaniausio alaus pasualyje paieškas 😈

P.S Tamsus alus matomas taurėje, nėra tas apie kurį kalbu, nors irgi labai neblogas.
Javier Zanetti
"I still remember my first day at Inter. I arrived with a plastic bag with my boots inside and I crossed the crowdof fans who were asking who I was. That's where it all started.
Citavimas
0
embeded-image

Labai nedrąsiai, bet labai rekomenduoju. Nestandartinis gėrimas, nestandartinėms progoms. Gal kažkam Japonija ir viskis atrodys kaip nesuvokiamas tandemas, bet paragavus nuomonė turėtų pasikeisti
Citavimas
0
Iskilmingos Kovo 11 proga sakau reikia vakarui nusipirkti dar neragauto lietuvisko alaus, Maximoj ziuriu kad gerokai atsilikau jau. Pabandziau dar neragauta Svyturio J.W Reincke, miezinis su karameliniu salyklu, tai visai gerai susivaiksciojo.

embeded-image

P.S. taip, visi buteliniai alus yra prasti, reikia gerti smulkiu daryklu ir taip toliau, sitas gyvenimo tiesas visi zino. Bet isbandyti naujus dalykus visada gerai. Tai klausimas, ar jis tik man vienam patiko ir mano skonio receptoriai jau nebeveikia, ar yra daugiau zmoniu kurie sita alu paragave nesusirauke kaip nuo Svyturio Extros ar Kalnapilio Grand?
Citavimas
0
Kartokas toks, bet neblogas.
embeded-image
Citavimas
0
Furis Rašė:

Iskilmingos Kovo 11 proga sakau reikia vakarui nusipirkti dar neragauto lietuvisko alaus, Maximoj ziuriu kad gerokai atsilikau jau. Pabandziau dar neragauta Svyturio J.W Reincke, miezinis su karameliniu salyklu, tai visai gerai susivaiksciojo.

Likau šituo irgi visai maloniai nustebintas.
Citavimas
0
Furis Rašė:

P.S. taip, visi buteliniai alus yra prasti, reikia gerti smulkiu daryklu ir taip toliau, sitas gyvenimo tiesas visi zino. Bet isbandyti naujus dalykus visada gerai. Tai klausimas, ar jis tik man vienam patiko ir mano skonio receptoriai jau nebeveikia, ar yra daugiau zmoniu kurie sita alu paragave nesusirauke kaip nuo Svyturio Extros ar Kalnapilio Grand?

Patiko, kaip ir visiem kitiem alkoholikam, kuriuos pažįstu.
Citavimas
0
Aš irgi jį pastebėjau prieš porą savaičių. Kaip ir visas naujienas, žinoma, pasiėmiau paragauti. Nors alaus dabar geriu labai retai, bet paliko neblogą įspūdį.
Citavimas
0
As tai neatsimenu kada jau buvau nusipirkes alaus namo. Kazkaip ne namu gerimas, geriau viskio ar brendzio taure.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Esu nusistates pries visus svyturius ir klynapilius, bet sitas irgi maloniai nustebino. Daug turbut tokio neisgerciau, bet pora skoniui paivairint tikrai verta pasiimt.

Dar reiks kada prie progos pasiimt klynapilio white select, reklamoje sako, kad gamintas pagal belgiskas tradicijas, ziuresma ka ten prigamino.
embeded-image
Citavimas
0
Bus su juo kaip ir su Bravoro pinta - iš sąlyginai neblogos produkcijos, prisijaukinus auditoriją, į tokį patį generic šūdą kaip ir visi kiti pavers. 🤓
Citavimas
0
Edo'o Rašė:

Esu nusistates pries visus svyturius ir klynapilius, bet sitas irgi maloniai nustebino. Daug turbut tokio neisgerciau, bet pora skoniui paivairint tikrai verta pasiimt.

Dar reiks kada prie progos pasiimt klynapilio white select, reklamoje sako, kad gamintas pagal belgiskas tradicijas, ziuresma ka ten prigamino.

Antrasis visiškai neypatingas alus, su pakankamai didele kaina. 😕
embeded-image
Citavimas
0

Nauji įrašai