Interviu ir etc.

Atsakyti
Sekti temą
Siandienos vakaro ziniose puikus R.Romanciuko interviu 😉
Citavimas
0
G.Mikulėnas: "Tikiuosi karjerą užbaigti ten, kur pradėjau - "Žalgiryje"

Nori sugrįžti ten, kur pradėjo karjerą

Futbolininkas net neklaustas apie tokį variantą prisipažino, kad norėtų savo karjerą baigti Vilniaus "Žalgiryje".

"Čia aš pradėjau. Nors ne tik pradėjau - su "Žalgiriu" buvau dar prieš pradedant karjerą - kai padavinėjau kamuolius "Žalgiriui" žaidžiant su tokiomis komandomis, kaip Maskvos "Spartak" ir Kijevo "Dinamo". Vėliau man teko žaisti toje komandoje. Tad sentimentų šiam klubui turiu daug. Nesvarbu, kad dabar jam ne geriausi laikai, kad jis žaidžia I lygoje. Tikiuosi karjerą užbaigti tenai kur pradėjau - bent jau vienerioms rungtynėms užsivilkti tuos "žaliai baltus" marškinėlius", - nostalgiškai kalbėjo puolėjas.
Citavimas
0

M.Čepas: "Sezonas buvo labai sunkus"

http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.4295
Citavimas
0
I. Pankratjevas - vėl su Žalgiriu


“Žalgirį“ 2010-ųjų sezone į pergales ves Igoris Pankratjevas


Šiandien (01. 30) surengtoje spaudos konferencijoje atgimstantis Vilniaus „Žalgiris“ oficialiai pristatė pagrindinės komandos trenerių štabą: vyr. trenriu tapo Igoris Pankratjevas, jo asistentu – Mindaugas Čepas.
Su treneriais „Žalgiris“ pasirašė pirmuosius kontraktus šiame sezone. Buvę žalgiriečiai prie sostinės komandos vairo stovės mažiausiai metus: sutartys pasirašytos vienam sezonui su galimybe jas pratęsti.

Buvęs „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės žaidėjas, naujasis „Žalgirio“ vairininkas I. Pankratjevas prieš draugiškas rungtynes su Šiaulių „Šiauliais“ atsakė į žurnalistų klausimus:

Kaip jaučiatės vėl grįžęs į „Žalgirį“?

Jaučiuosi tarsi po ilgos ilgos komandiruotės grįžęs namo. „Žalgiryje“ buvau žaidėju, buvau treneriu. Tikiuosi, trečias kartas bus sėkmingas ir komandoje liksiu ilgam.

Kaip galite apibūdinti save kaip trenerį?

Vidutiniškai griežtas, kartais piktas. Bet tik kartais (šypsosi). Ir, žinoma, daug reikalaujantis iš žaidėjų. Mano treniruojamoje komandoje pirmiausia turi būti drausmė ir tvarka. Bus drausmė – bus ir rezultatas.

Treniruotėje iš žaidėjų reikalauju visiškai išsikrauti, netaupyti jėgų. Į treniruotę futbolininkas turi ateiti gerai pailsėjęs. Tokie mano pirminiai reikalavimai.

Koks futbolas jums prie širdies?

Vienareikšmiškai nepasakysiu, koks. Man malonu, kada komanda nepraleidžia įvarčio, bet tai nereiškia, kad man patinka tik gynyba. Trumpai kalbant, svarbu tvarka gynyboje, o prie priešininko vartų visada atsiranda progų, tereikia jas išnaudoti.

Prieš mėnesį turėjote konkrečių pasiūlymų iš kitų Lietuvos ir užsienio klubų. Kodėl pasilikote „Žalgiryje“?


Buvo kaip buvo. Į praeitį neatsigrežiu, žiūriu tik į priekį. „Žalgiris“ man arčiau širdies. Dvejonių apsispręsti ir priimti pasiūlymą dėl „Žalgirio“ vyr. trenerio posto – nebuvo.

Kokius tikslus kelsite komandai, sau?

Vienas iš pirmųjų uždavinių – sukurti tvirtą, draugišką kolektyvą. Tai nėra paprasta, tačiau padaroma. Kol nesurinkta galutinė komandos sudėtis, konkrečių tikslų ir uždavinių nevardinsiu. Galiu pasakyti tik viena: tikslas – laimėti kiekvienerias rungtynes.

„Žalgiryje“ šiuo metu sportuoja 22 futbolininkai. Kiek jų komandoje liks?

Jau dvi savaites vyksta peržiūra, vyrai treniruotėse kovoja dėl kontrakto. Komandos nariai bus atrenkami griežtai, bet teisingai. Draugai, pažįstami ir draugų vaikai tikrai neliks. Liks tie, kurie šiai dienai stipresni. Pokyčių sudėtyje dar tikrai bus. Jų reikia norint tinkamai startuoti A lygoje. Su kai kuriais futbolininkais, gali būti, atsisveikinsime jau rytoj, o į jų vietą laukiame atvykstančio pastiprinimo.


Pusantrų metų „Žalgirio“ vyriausiu treneriu dirbęs Mindaugas Čepas džiaugėsi, jog galės dirbti kartu su patyrusiu specialistu: „Jaučiuosi labai ramiai, nes komandos vadžio pereina į patikimas rankas. Manau, kad šio specialisto kompetencija niekas negali sudvejoti. Tiesiog džiaugiuos, kad turėsiu progą padirbėti su tokiu specialistu kaip Igoris Pankratjevas.“

Spaudos konferencijoje naujieji „Žalgirio“ treneriai patvirtino, jog komanda sezonui ruošiasi pagal planą, kiekvieną savaitgalį yra numatytos draugiškos rungtynės. O nuo ateinančios savaitės klubas pradės rašytis sutartis su žaidėjais.
Citavimas
0
VMFD „Žalgiris“ sukirto rankomis su J.Bobrovskij
http://www.futbolas.lt/2010/03/09/vmfd- ... obrovskij/
Citavimas
0
Žalgiryje - saugas A. Nagumanov


Trečiadienį (03. 10), po vienintelės treniruotės, VMFD „Žalgiris“ pasirašė sutartį su atraminio saugo pozicijoje rungtyniaujančiu futbolininku iš Rusijos Andrejumi Nagumanovu (Andrey Nagumanov).
23 metų futbolininkas į Vilniaus komandą atvyko iš II Rusijos lygos Sankt Peterburgo „Smena-Zenit“ komandos. Prieš tai saugas rungtyniavo Maskvos „Sportakademklub“ ir Ivanovo „Tekstilsčik“ klubuose, Sankt Peterburgo „Zenit“, „Zenit“ dublerių ir jaunimo komandose. A. Nagumanovas vilkėjo ir visų amžiaus grupių Rusijos jaunimo rinktinių aprangą.
Pasirašęs sutartį su VMFD „Žalgiriu“ A. Nagumanovas davė interviu svetainei http://www.zalgiris-vilnius.lt:

Andrejau, tu jau antrasis futbolininkas iš Rusijos, papildęs VMFD “Žalgirį”. Kodėl pasirinkai būtent Lietuvos sostinės komandą?
Taip atsitiko, jog gavau pasiūlymą atvažiuoti į peržiūrą. Nors manimi rimtai domėjosi Rusijos I lygos Sankt Peterburgo “Dinamo” bei vienas iš Izraelio aukščiausios lygos klubų, nusprendžiau apsistoti Lietuvoje, “Žalgiryje”. Pasirinkimą įtakojo keletas priežasčių: Lietuva – tikra Europos valstybė, antra – sužavėjo “Žalgirio” tikslai, administracjos požiūris ir jų darbas, treniruočių procesas, trenerio asmenybė.
Vienas mano tikslų – žaisti stipriame Europos klube. “Žalgiris” siekiant šio tikslo – gera stotelė. Iš čia lengviau būti pastebėtam klubų, kuriuose svajoju žaisti po kelerių metų. Tačiau kol kas aš visas – “Žalgirio”. Esu susikoncentravęs į komandos tikslus bei uždavinius. Treniruotėse dirbu maksimaliai sunkiai, kad įsitvirtinčiau pagrindinėje sudėtyje, tobulėčiau, kelčiau savo, kaip futbolininko, lygį.


Kokie įspūdžiai apie naująją komandą su ja pasitreniravus dvi savaites?
Kiek galiu teigti dabar, neprasidėjus sezonui, „Žalgiris“ man atrodo panašaus į Rusijos I lygos stiprų vidutinioką. Žaidžiau Rusijos I lygos Maskvos „Sportakademklub“ ir Ivanovo „Tekstilsčik“ komandose. „Žalgiris“ man atrodo stipresnis nei jos. Turime ir patyrusių, ir jaunų žaidėjų. Tai reiškia, kad turime ir proto, ir jėgų. Toks derinys yra pavojingas visiems varžovams.

Vilkėdamas „Žalgirio“ marškinėlius sužaidei dvejas draugiškas rungtynes. Pajautei skirtumą tarp lietuviško ir rusiško futbolo?
Pastebėjau, kad Lietuvoje futbolininkai žaidžia labiau technišką futbolą, daugiau vienas kitam perduoda kamuolį, galvoja. Rusijoje, ypač I lygoje, vyrauja jėga pagrįstas žaidimas.

Koks tu aištėje?
Emocionalus, tačiau paskutiniu metu su teisėjais stengiuosi nebesiginčyti. Supratau, kad jų perkalbėti neįmanoma.
Kaip ir visi normalūs futbolininkai, aikštėje esu piktas, tačiau sąžiningas, nesimuliuoju, stengiuosi viską atlikti 100 procentų, švariai. Geltonų kortelių mano karjeroje pasitaikė, tačiau jų nedaug. Jei ir gaunu, tai tik žaidybines, ne dėl kalbų, nervų, ar ginčų su teisėjais.

Komandoje jau jautiesi savu?
Į “Žalgirį” surinktas ne tik stiprus, bet ir šaunus kolektyvas. Komandos viduje tvyro idealus mikroklimatas. Manau, kad tai irgi įtakos mūsų rezultatus.
Į ”Žalgirio” peržiūrą atvykau vasario 21-ąją, per savo gimtadienį. Į pirmą treniruotę būsimiems komandos draugams atnešiau tortą. Gal todėl iškart mane priėmė kaip savą. Bendraudamas su kolegomis neturiu nei mažiausios problemos.
Visi supranta rusiškai, bendrauti nesunku. O jei kas ir nesupranta rusiškai, susikalbu angliškai.

Lietuvių kalbos jau pramokai?
Treniruotėse išmokau keletą su futbolo procesu susijusių žodžių, tokių kaip “kita pusė”, “nugara”, “gerai”. Taip pat mokausi lietuviškai skaičiuoti. Jau moku suskaičiuoti iki trijų (juokiasi). Gražių lietuviškų žodžių, tokių kaip “graži panelė”, “laba diena”, “ačiū” išmokė sporto direktorius. Negražių žodžių į mano gausėjantį žodyną vis įterpia “Žalgirio” atstovas spaudai (juokiasi).


Vilkėdamas „Žalgirio“ marškinėlius A. Nagumanovas per dvejas draugiškas rungtynes įmušė vieną įvartį. Rusijos I lygoje saugas per du sezonus žaidė 55 rungtynes, įmušė 5 įvarčius. Praėjusiame sezone atstovaudamas Sankt Peterburgo „Smena-Zenit“ komandai II Rusijos futbolo lygoje "Žalgirio" naujokas per 20 rungtynių įvarčiu pasižymėjo 5 kartus.
Citavimas
0
Pažintis su "Žalgirio" vadove Vilma Venslovaitiene
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n63_.html
Citavimas
0
Interviu su VMFD "Žalgirio" kapitonu Igoriu Morinu.

http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n79_.html
Citavimas
0
Apdovanojimą treneriui lėmė žaidėjų darbas
http://www.sportas.info/naujienos/4111.html
Citavimas
0
Dalinuosi gal kiek įdomesniu Dambrausko interviu apie knygas ir sportą.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-05-26-apie-futbola-ir-knygas-pokalbis-su-v-dambrausku/144787
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Dalinuosi gal kiek įdomesniu Dambrausko interviu apie knygas ir sportą.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-05-26-apie-futbola-ir-knygas-pokalbis-su-v-dambrausku/144787😉

J. Wilson tikrai yra kietas rašytojas.
Citavimas
0

Nauji įrašai