[Spurs] Žaidėjai

Atsakyti
Sekti temą
Jei dar kam kyla klausimų, kodėl Dele yra toks, koks yra, ir kad kažkokių pokyčių tikėtis prie Pochettino neverta.

Mauricio Pochettino Rašė:


When you compare him, Dele Alli, a 21-year-old, with all the players in the world I think he is the best in his age," said Pochettino. "In his form, assists, everything.

I don't understand why there is still that feeling [of criticism].

For me Dele Alli, in his age, is the best - that's it.

If we are not happy with him, that is what is important for him, and we never criticise him.


😁
Citavimas
0
Pezalai.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/NorwichCityF...tatus/983814285829820417[/tweet]

Pochettino knygoje mažuoju Messi (dėl varymosi technikos) pavadintą Edwardsą, atrodo, galima nurašyti. Gavo šansą treniruotis su pirma komanda, sufailino. Buvo šansas gerai pasirodyti tarpsezoniu, sufailino. Gavo šansą Norwiche, sufailino. Ir visi sako tą patį - su kamuoliu puikus low gravity žaidėjas ir netipinis anglas, bet be kamuolio arba treniruotėse tai palaida bala. Atrodo kad ir tėvą gerą turi, kuris mėgsta su treneriais dėl sūnaus pasiginčyt.

Onomah atrodo irgi pastrigo pas Aston Villa ir sezonas turėtų gautis nuviliantis. Ir nors abiejų jaunuolių finišas šviečiasi panašus, priežastys biški kitos. Onomah už gerą darbą treniruotėse buvo apdovanotas kontraktu bei keliais pasirodymais su pagrindinėmis Spursų maikėmis, tik atrodo pagrindinė problema pas jį yra pozicijos neturėjimas (mėtomas tarp #8 ir atakuojančios linijos) bei paprastas skillsų trūkumas. Jeigu Pochettino vasarą nuspręs, kad į Onomah nebeapsimoka dėti vilčių, tai galima bus bent kelis milijonus gauti. Edwards tuo tarpu eina Ravel Morrison keliu.
Citavimas
0

On Kane, Pochettino said: “Of course he never thought that this situation was going to go on to such big things when he was so, so, so, so certain that he touched the ball. It’s normal that he was a little bit disappointed [with the reaction] because of course Harry Kane and all of our players have Twitter, Instagram. Tottenham fans will back Harry Kane but other fans will kill him. People have opinions but that is normal.

“He is disappointed because he never wanted to create this. For you, sometimes, it is a small or simple thing and they become bigger and bigger and bigger and bigger and you cannot stop it. That was what happened. He is going to learn a lot from this.”DIEVE MANO, DRUGELI, you is ok, no?
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

DIEVE MANO, DRUGELI, you is ok, no?


I swear on me daughter's life, blud. 😇

Nepyk, Furi, reikia naudotis gi proga, kol stumykla atidaryta.
Citavimas
0
Man tai netrukdo, tegu liaudis smaginasi. Vienas iš tų bizariškų (geras žodis) atvejų, kai visiškai niekinės vertės situacija išsivysto į pokalbių temą visai savaitei, o mediniai bajeriai skraidys dar gerą pusmetį ar metus. Bizariška čia viskas - ir Kane noras gauti golą, ir klubo apeliacija, ir lygos sprendimas jam tą golą atiduoti (tai turbūt kažkokį plaukelį lietė, reikia suprast?), ir tolimesnis situacijos eskalavimas, ir Liverpoolio fanų reakcija (geras įrodymas, kaip Spursai yra tapę Liverpoolio fanų trigger objektu), ir Spursų fanų reakcija.

Tai kad nesivelt į šitą "Natalija Bunkė nusprendė išvykti į užsienį" lygio situaciją, bandžiau apie tai nieko nerašyti. Greičiau stipriausios pasaulio lygos (čia irgi geras triggeris Facebooke tarp lietuvių futbolo žiūrėtojų) mačai ateitų.
Citavimas
0
Furis Rašė:

ir lygos sprendimas jam tą golą atiduoti (tai turbūt kažkokį plaukelį lietė, reikia suprast?).Nu dar tas faktelis, jog Anglijos FA galėtų preferuoti vietinius žaidėjus 😇 bet turbūt reikia suprast, kad ne? 😁

Furis Rašė:

Tai kad nesivelt į šitą "Natalija Bunkė nusprendė išvykti į užsienį" lygio situaciją...Tik, kad čia nėra "Natalija atostogose" lygio situacija 😂 Bet I see your point siekiant sumažinti šitų absurdiškų veikėjų apsišikimo lygį.
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Tik, kad čia nėra "Natalija atostogose" lygio situacija 😂Nu man tai yra. Jeigu jums tai reikšmingas dalykas, tai galit toliau diskutuoti apie tai.

reyu Rašė:

ir lygos sprendimas jam tą golą atiduoti (tai turbūt kažkokį plaukelį lietė, reikia suprast?).Nu dar tas faktelis, jog Anglijos FA galėtų preferuoti vietinius žaidėjus 😇 bet turbūt reikia suprast, kad ne? 😁

Nu aš smarkiai abejoju, ar FA visas šitas užviręs šūdas kažkuo galėtų būti naudingas. Greičiau priešingai - ir FA atrodo dodgy, ir jų numylėtinis su kreivu šešėliu vaikščios.
Citavimas
0
Kadangi apie futbolą (bent jau EPL) nebelabai yra dėl ko diskutuot, tai aš irgi pasigilinsiu į šį aktualų klausimą.
Iš dalies net smagu, kad dar sugebi žmogus kažkuo stebėtis, nors FA pridurkai beigi twitterio kartos futbolistai jau seniai pripratino, kad niekuo stebėtis neverta.
Sunkiai būčiau patikėjęs, kad kažkas galėtų pateikt tokią apeliaciją, nekalbant apie tai, kad ji galėtų būti patenkinta. Tai yra nuostabu.
Tie Pochettino pezalai atrodo kaip išgalvoti piktų Arsenalo arba Liverpoolio fanų.

Jausmų kompasas svyruoja kažkur tarp "svetima gėda" ir "toks blogas bajeris, kad net geras".
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
ESPN ir Independent beveik tuo pat metu paleido naujieną, kad Spurs triggerins Lamelos kontrakte esančią sąlygą ir pratęs kontraktą dar vienam sezonui. Dabartinis baigiasi 2019 vasarą, taigi liko metai, bet sąlyga leis jį pratęsti iki 19/20 pabaigos.

Lamela nuo pat atėjimo buvo nestandartinis žaidėjas, visas vasaras būdavo milijonas gandų apie susidomėjimą juo iš Ispanijos/Italijos/Prancūzijos. Dabar viskas vyksta logiškai - buvo palaukta kol jis pilnai pasveiks po traumos, buvo įsitikinta kad fiziškai jis pilnai atsistatė, o kadangi yra labai mylimas Pochettino žaidėjas, tai ir gaus dar vienus metus.

Dėl jo karjeros Spursuose tai viskas po biški keičiasi. Nors prieš Juventus/City jis ir pradėjo starte vietoj Son, bet čia buvo labiau taktinis sprendimas nei kažkokio statuso patvirtinimas. Šiai dienai Lamela vis dar yra bene geriausiai besiginantis žaidėjas iš visų atakuojančių, vis dar ginasi agresyviausiai, vis dar geriausiai daro padkatus, tai čia tokia modernesnė ir techniškesnė Kuyto/Parko versija, kurią daugelis trenerių mėgsta pas save turėti. Bėda su juo šiemet ta, kad visiškai trūksta end-product - nei gerai prasmūgiuoja, nei pavojingų through-ballų atlieka, nei bendrai pagerina žaidimą atakoje, o dažnai net atrodo, kad malasi Erikseno vietose. Bet manau kad tą dar pagerins ir grįš į savo prieštrauminę formą. Sakyčiau kad šiuo metu jis yra ketvirtas/penktas atakos žaidėjas, startą big-mačuose gaunantis dėl savo gynybinių dalykų.
Citavimas
0
Prie protingų puolėjų sąrašo galime pridėti ir Vincą 😁

embeded-image
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/SpursOfficia...tatus/995696816481071105[/tweet]

[tweet]twitter.com/SpursOfficia...tatus/995696811221319680[/tweet]
(kad ir ką šitas apdovanojimas reikštų)

[tweet]twitter.com/SpursOfficia...tatus/995696808620969986[/tweet]

embeded-image

Vertonghen visiškai pelnytai pasiėmė geriausio sezono žaidėjo titulą. Iškritus Toby atžaidė tokį sezoną, kad galima ploti atsitojus ant taburetės. Ypač turint omenyje, kad didžiąją dalį teko žaisti pašonėje turint 21 metų pacuką, kuris turbūt net angliškai dar nešneka. Šiemet mačiau biški mažiau kitų komandų mačų, tai nesu tikras ar vertinimas adekvatus, bet spėju kad Super Jan galima būtų tituluoti ir geriausiu lygos gynėju. Su metais vis gerėja, kai kuriais žaidimo elementais pradeda priminti Chiellini - itin smulkiuose epizoduose tai patempia varžovą, tai užlaiko, tai pastato į nepatogią padėtį, naglai lenda į visus challenge'us, o greičio ir staigumo vis dar nepraranda. Iš šono biški keista, kad 40 ar tai 41 golą sulupęs Kane nelaimėjo, bet Vertonghen savo gerą formą rodė nuo pirmo iki paskutinio mačo, atžaidė beveik be traumų ir nurovė individualų pripažinimą. Long live Super Jan.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/SpursOfficia...tatus/995998806960431104[/tweet]

Skaitau kad pelnytai, nors ir minimaliai jo matėm šį pirmą sezoną. Vakar atrodė labai gyvas, išėjo su dviem assistais. Sprendžiant iš minimalių duomenų, atrodo kad turi galimybę tapti bent jau geru EPL atsarginiu, o ar lubos aukštesnės, parodys laikas ir žolė.
Citavimas
0
Kontraktų pasiutpolkė prasidėjo. Sanchez 2024 😲

[tweet]twitter.com/SpursOfficia...tatus/996412670982213633[/tweet]

Kiek keista kad tai daroma nepraėjus nė metams po kontrakto pasirašymo, bet jau spėjom prie to priprasti.
Citavimas
0
Naujas CCV kontraktas, nors tai su ateitimi klube turbūt mažai ką turi bendro. Skaičiau kažkieno komentarus, kad nei Sheffielde, nei Ipswitche nuoma jam nepaėjo, nors ir žaidė atitinkamai 17 ir 14 mačų. Dabar kai konkurencinėje kovoje priekyje jo atsirado ir Foyth, tai nematau jokių šansų CCV. Panašios situacijos Yedliną buvau nurašęs, bet EPL atrodo įsitvirtino, tai palinkėsiu ir CCV susirasti savo Newcastlą ir užsilikti lygoje.

[tweet]twitter.com/spursofficia...tatus/997054261937684480[/tweet]
Citavimas
0
Pasiutpolkė pasiuto:

[tweet]twitter.com/SpursOfficia...tatus/997084429670670336[/tweet]

Tiesa, bloga naujiena ta, kad pasirašęs kontraktą gulsis po ant operacinio stalo ir bandys susitvarkyti savo pėdos problemas, dėl kurių praleido beveik visus ligšiolinius 2018 metus.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/SpursOfficia...atus/1005081298896072706[/tweet]

Nesitikėjau asmeniškai. 😁
Citavimas
0
Tai kitą vasarą jeigu kas jo ir norės, skaitau be 200 milijonų tegu net neskambina Levy.

Local lad 😉 dar žiemą šitam forume buvo manančių, kad vasarą teps slides, sakiau kad nulis šansų. Panašu kad tą patį jau galima sakyti ir apie 2019 vasarą.
Citavimas
0
Ai, ir atrodo kad algų struktūrą sugriuvo. Standard rašo, kad jo buvusi 100k/w alga padvigubėjo.
Citavimas
0
Tai Sonas dabar turės kažkada į Korėją grįžt?
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0

Nauji įrašai