[Spurs] Žaidėjai

Atsakyti
Sekti temą
Taigi prieš prasidedant sezonui i eterį paleidžiame naują temą 😁
Pirmas straipsnis imtas is anksčiau leisto žurnalo "ivartis" . Smagaus skaitymo


Mažasis Kroatijos burtininkas

embeded-image

Buvęs Kroatijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Slavenas Biličius jį vadina geriausiu futbolininku pasaulyje. Nors šie kroato teiginiai daugumai futbolo pasaulio atstovu atrodo pagražinti , abejoti vaikino iš Zadaro talentu nedrįsta niekas. Nesuabejojo ir Londono „Tottenham Hotspur“ 2008metais už saugą sumokėjęs solidžią 16,5mln svarų sterlingu sumą.

Nepavydėtina vaikystė

Tvirtą futbolininko charakterį užgrūdino sunki vaikystė. Tuo metu , kai mažojo Lukos bendraamžiai Vakarų Europos šalyse nerūpestingai gainiojo kamuolį futbolo akademijose , būsimai Kroatijos žvaigždei teko slėptis nuo krentančių bombų. 1992-aisiais metais Kroatijoje vyko Nepriklausomybės karas. Jugoslavijos kariuomenė grėsmingai veržėsi į kroatu žemes ir Modričių šeima buvo priversta palikti savo namus mažame, tačiau labai jaukiam Zatono miestelyje. Futbolininko tėvas nusprendė , jog šeimai bus saugiau gyventi sostinėje Zadare. Tuo metu šeimos vyrai išėjo kovoti už šalies nepriklausomybę. Beveik penkerius metus vykęs karas nusinešė apie 20 tūkstančių kroatų gyvybių. Šešiamečio L.Modričiaus senelio - taip pat.

„Buvau vos šešerių metų , kai mano senelis žuvo mūšyje. Tai yra pačios liūdniausios mano gyvenimo dienos. Tėvas taip pat kovojo už nepriklausomybę , o aš su savo motina ir sese gyvenau vieno kambario bute Zadare . Prisimenu , jog būdavo labai baisu. Kiekvieną dieną su nerimu laukdavau žinių iš fronto linijos. Tačiau šis laikotarpis mane daug ko išmokė. Greitai augau ir sutvirtėjau kaip žmogus. Kai tik galiu, aš visuomet nuvykstu prie savo senelio kapo. Jis liks mano atmintyje amžinai“, - apie savo nelengvą vaikystę kalba Luka Modričius.

Karininko atlyginimas – vaiko treniruotėms

Lukos tėvas jau tuo metu pastebėjo savo sūnaus talentą. 150 svarų sterlingų atlyginimą , kurį jis gaudavo gindamas šalį , Modričius vyresnysis nusprendė investuoti į savo vaiko ateitį – nuvedė Luką į futbolo mokyklą. Gimtojo miesto „NK Zadar“ klubo treneriai neabejojo savo auklėtinio galimybėmis , o šis už pasitikėjimą atsilygino įspūdingu žaidimu. Po devynerių metu, 2002-aisiais, dėmesį į jaunuolį atkreipė ir tituluočiausio Kroatijos klubo Zagrebo „Dinamo“ skautai. Būdamas vos septyniolikos L.Modričius persikėlė į Zagrebą. „Tuo metu manęs visai nedomino sumos , kurias vienas klubas mokėjo kitam už mano perėjimą. Tiesiog norėjau žaisti vis aukštesniame lygyje. Labiausiai norėjau naujiems treneriams įrodyti , jog esu vertas kiekvieno už mane sumokėto pinigo“ – teigia vienas talentingiausių savo kartos Kroatijos žaidėjų.

Pirmasis pripažinimas – Bosnijoje

Vienerius metus pažaidęs „Dinamo“ jaunimo komandoje, 2003-iaisiais L.Modričius „išnuomojamas“ Bosnijos ir Hercegovinos elitinės lygos klubui Mostaro „Zrinjski“ . Aštuoniolikmetis ekipos naujokas greitai užsitarnauja vyresnių savo komandos draugų pagarbą ir sezono pabaigoje yra išrenkamas geriausiu Bosnijos lygos futbolininku. Geriausiu sezono futbolininku L.Modričių išrinko ir Mostaro klubo ultros. Prisimindamas nelengvą sezoną kietu bei fizine kova paremtu žaidimu pasižyminčiame Bosnijos čempionate , vėliau L.Modričius pasakys : „Tas ,kas gali rungtyniau Bosnijoje , gali rungtyniauti bet kur“.

Lukos triumfas ir „Dinamo“ fiasko


Praėjus metams „Dinamo“ vadovybė dar kartą nusprendžia , jog L.Modričius kol kas yra per jaunas žaisti legendinio Zagrebo klubo pagrindinėje sudėtyje , ir jį dar kartą išnuomoja – šį kartą Kroatijos Zaprešičiaus „Inter“ ekipai. Jaunasis talentas padeda šiai komandai sužibėti elitinėje lygoje. „Inter“ užma antrąją vietą ir pasipuošia sidabro medaliais. Čempionu tampa Splito „Hajduk“ ,o Zagrebo „Dinamo“ patiria visišką fiasko – lieka septintoje vietoje. Sezono pabaigoje „Inter“ lyderis sulaukia ir pirmojo ženklaus įvertinimo. 2004-aisiais metais šalies Kroatijos futbolo sąjunga išrenka L.Modričių „Metų viltimi“.

Sugrįžimas į „Maksimir“

embeded-image

Dabar „Dinamo“ vadovybė jau nedvejoja nė trupučio – 2005-aisiais L.Modričius grįžta į Zagrebą. Saugas su ekipa pasirašo pirmą ilgalaikę sutartį ir įsipareigoja Kroatijos sostinėje rungtyniau iki 2015-ųjų metų. Debiutinio sezono pabaigoje L. Modričius sugeba išsikovoti vietą pagrindinėje „Dinamo“ sudėtyje. Ateinančius metus saugas pasitinka būdamas aiškiu ekipos lyderiu. Per 31 mačą L.Modričius pelno 7 įvarčius bei padeda savo komandai tapti šalies čempione. Futbolo specialistai vis dažniau mini išskirtines L. Modričiaus žaidimo organizatoriaus savybes. Pats futbolininkas puikiai jaučiasi ir aikštės viduryje , ir kairiajame krašte , ypač jei „Dinamo“ treneriai naudoja savo mėgstamą taktinę schemą 4-2-3-1. 2006-ųjų vasarį L.Modričius užsitarnauja visų „Dinamo“ sirgalių pagarbą , kai didžiajame Kroatijos derbyje prieš Splito „Hajduk“ pelno vienintelį mačo įvartį ir padeda Zagrebo ekipai švęsti svarbią pergalę. L.Modričius autoritetas tarp „Dinamo“ žaidėjų ir „Maksimir“ stadiono lankytojų stipriai išauga. 2006-2007 metų sezoną Zagrebo klubas vėl baigia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje , o įspūdingą žaidimą viso sezono metu demonstravęs L.Modričius išrenkamas geriausiu „Prva HNL“ lygos futbolininku.

Europos nustebinti nesugebėjo


2007-2008 metų sezone Zagrebo „Dinamo“ į pagrindinį UEFA Čempionų lygos turnyrą patekti nepavyko – trečiajame atrankos etape kelią į grupių varžybas jiems patojo Brėmeno „Werder“. Kiek geriau sekėsi UEFA taures turnyre. Norint prasimušti į grupių varžybas , kroatams reikėjo iš kovos eliminuoti Amsterdamo „Ajax“ klubą. Pirma dvikova „Maksimir“ stadione 1:0 laimėjo olandai , tad nedaug kas tikėjosi , kad „Dinamo“ gali pasiekti revanšą svečiuose. Vis dėlto atsakomajame mače 34-ąją minutę Luka Modričius realizavo 11m baudinį ir padėjo savo ekipai išplėšti pergalę. Pratęsimo metu abi komandos pelnė po du įvarčius . Mačas baigėsi svečių pergale (3:2) ir į kitą etapą pateko Balkanų atstovai. Grupės varžybose „Dinamo“ liko ketvirta , į priekį praleidusi „Hamburger SV“ , „Basel“ bei Bergeno „Brann“ futbolininkus. Europos sezonas baigėsi , o kartu baigėsi ir L.Modričiaus era Zagrebe.


Emocingas atsisveikinimas

embeded-image

Paskutinėse savo rungtynėse „Maksimir“ stadione Luka Modričius sulaukė didžiulių ovacijų. Mače prieš „Hamburger SV“ Zagrebo aistruoliai stovėdami atsisveikino su savo numylėtiniu , ne vienas sirgalius savo rankose laikė plakatus , kuriuose dėkojo „Mažajam burtininkui“ už Zagrebe praleistus metus. „Dinamo“ jau buvo iškentęs išsiskyrimą su V.Čorluka ir Eduardo , tačiau netekti genijaus , kuris žavėjo visą Kroatiją , klubui buvo ypač skaudu.
Per ketverius metus „Dinamo“ klube L.Modričius įmušė 31 įvartį , atliko 29 rezultatyvius perdavimus, tris kartus padėjo klubui tapti Kroatijos čempionu. Ypač įspūdingai „Dinamo“ sužaidė 2007-2008 metų sezoną , kai artimiausius persekiotojus Koprivnicos „Slaven Belupo“ aplenkė 28 taškais bei iškovojo šalies taurę.


Medžioklę laimėjo „SPURS“

embeded-image

Apie futbolo spektaklį aikštėje kuriantį saugą žinojo visų stipriausių Senojo žemyno klubų atstovai. Keletą kartų kroatas buvo siejamas su „Barcelona“ , „Manchester City“ , Londono Chelsea“ ir „Arsenalal“ ekipomis . Iš pradžių „Dinamo“ už savo lyderį norėjo 18mln. svarų sterlingų. Tuometinis „Chelsea“ strategas Avramas Grantas net stebėjo potencialaus naujoko žaidimą tarpvalstybinėse rungtynėse su Makedonija. UEFA taurės mače su „Hamburger SV“ L.Modričiaus žaidimą vėl sekė keletas „Chelsea“ klubo skautų. Rungtyniaudamas „Dinamo“ ekipoje L.Modričius yra užsiminęs , jog norėtų rungtyniau „Barcelona“ klube. Duodamas interviu UEFA interneto svetainei kroatas teigė : „Mano tikslas yra persikelti į vieną iš penkių stipriausių pasaulio lygų. Tačiau labiausiai mane traukia Ispanija , ir ypač „Barcelona“ . Vieno didžiausių Ispanijos dienraščių „El Mundo Deportivo“ žurnalistai L.Modričiui jau netgi buvo priskyre 14-ajį numerį , kuriuo kažkada „Blaugrana“ ekipoje žaidė Johanas Cruyffas. Dėl išorinio panašumo į Olandijos futbolo legendą L. Modričius dažnai vadinamas kroatiškuoju Johanu Cruyffu. Kroatas rungtyniauja 14 numeriu pažymėtais marškinėliais. Tokius pačius dėvėjo ir legendinis olandas. Pasak L.Modričiaus , jam malonu , jog jis tapatinamas su vienu geriausių visų laikų futbolininkų , tačiau faktą , jog pasirinko tą patį marškinėlių numerį , vadina visišku atsitiktinumu. Dar vėliau talentingu jaunuoliu aktyviai pradėjo domėtis kitas Anglijos futbolo klubas „Arsenal“. Eduardo da Silvą įsigijęs klubo strategas A.Wengeras rodė dėmesį ir buvusiam jo brendraklubiui. Vis dėlto netikėtai kovą dėl kroato laimėjo Londono „Tottenham Hotspur“ . „Labai malonu jog manimi domisi A.Wengeras. Jis puikiai dirba su jaunais talentais , tačiau nusprendžiau palaukti“,-tuomet kalbėjo saugas. – Persikėlus į „White Hart Lane“ viskas bus gal net įdomiau. Su nekantrumu lauksiu Londono derbių prieš „Arsenal“ , kai galėsiu akis į akį susitikti su savo geru bičiuliu Eduardo“

Naujas gyvenimas Londone

„Labai džiaugiamės ,jog sugebėjome prisivilioti vieną talentingiausių šių dienų futbolininkų“, -tuomet neslėpė džiaugsmo treneris Juande Ramosas. „Esu laimingas ,galėdamas prisijungti prie tokio didžio klubo. Manau ,jog šios šalies lyga – geriausia Europoje“, - kalbėjo L.Modričius.
Zagrebo „Dinamo“ klubo sporto direktorius Zoranas Mamičius išsiskirdamas su savo žvaigžde negailejo komplimentų: „Žinojau ,jog vieną dieną tai įvyks. Gaila , jog jis palieka mūsų komandą , tačiau toks yra gyvenimas ir reikia su tuo susitaikyti. Džiaugiuosi , jog jis keliasi į nuostabų klubą , kur dar galės tobulėti“. 2008-ųjų metu balandžio 26-ąją L.Modričius gavo darbo leidimą dirbti Didžiojoje Britanijoje ir oficialiai pasirašė sutarti su Londono „Tottenham Hotspur“. 16,5mln. svarų sterlingų kainavęs futbolininkas tapo vienu brangiausių pirkinių per visą klubo istoriją. Prie Temzės krantų įsikūręs kroatas su „Tottenham Hotspur“ pasirašė penkerių metų sutartį. Jo dabartinis kontraktas galioja iki 2013-ųjų. L.Modričiaus persikėlimas į Anglija labai nudžiugino ir S.Biličių . Pats futbolininkas taip pat neslėpė , jog tarėsi su rinktinės treneriu prieš pasirašydamas sutartį. „Tai puikus sandėris. Anglijoje L.Modričius galės parodyti ko iš tiesų yra vertas“, tuomet kalbėjo S.Biličius, kuris per savo karjerą taip pat yra gynęs Anglijos „Premier lygos“ komandų „West Ham United“ ir Liverpulio „Everton spalvas.
„Jis ne tik sunkiai dirba. Tai labai protingas ir šaltų nervų futbolininkas. Tokią figūrą aikštės viduryje norėtų turėti kiekvienas treneris. Jo perdavimai tiesiog nuostabūs. Komandos draugai rungtyniaudami su juo žaidžia gerokai geriau“,- kalbėjo buvęs „Liverpool“ vyriausiasis treneris Gerardas Houllier.

Pirmo įvarčio laukti teko ilgai

Naujoje komandoje kroatas debiutavo 2008-ųjų liepos 28-ąją priešsezoninėse rungtynėse su „Norwich City“. „Carrow Road“ stadione vykusią dvikovą Londono ekipa laimėjo 5:1 , o naujokas žaidė 45 minutes. Anglijos „Premier“ lygoje L.Modričius debiutavo rugpjūčio 16-ąją mače su „Middlesbrough“ . Nors didelių priekaištų kroatui nei komandos sirgaliai ,nei treneriai neturėjo , pirmojo įvarčio teko laukti ilgai. Naujasis ekipos vyriausiasis treneris Harry Redknappas savo auklėtiniui suteikė daugiau kūrybinės laisvės ir tai netrukus davė apčiuopiamos naudos. Gruodžio 18-ąją vykusiame UEFA taurės mače su Maskvos „Spartak“ Luka pelnė pirmąjį savo įvartį vilkėdamas „Spurs“ marškinėlius. Po trijų dienų vykusiame „Premier“ lygos mače su „Newcastle United“ kroatas pasižymėjo dar kartą.Luka Modričius ir Kroatijos rinktinė

embeded-image

Debiutas prieš Argentina

Luka Modričius atstovavo visų amžiaus grupių Kroatijos rinktinėms. Nacionalinėje komandoje pirmąjį mačą saugas sužaidė 2006-ųjų kovo 1-ąją , kai kroatai Bazelyje žaidė draugiškas rungtynes su Argentina. Šiame mače dvidešimtmetis saugas pakeitė traumą patyrusį Robertą Kovačą , tačiau aikštėje išdarinėjo tokius stebuklus , kad daugeliui futbolo specialistų beliko griebtis už galvų. Šio pasirodymo užteko , jo rinktinės treneris Zlatko Kranjčaras nuspręstų vežtis žaidėją į vasarą Vokietijoje vykusį pasaulio čempionatą. Tiesa , šiose pirmenybėse L.Modričius svarbaus vaidmens dar nevaidino. Futbolininkas žaidė dvejose grupės rungtynėse prieš Japoniją ir Australiją. Abu kartus aikštėje jis pasirodė pakilęs nuo atsarginių suolo.

Trenerio numylėtinis

2006-aisiais Z.Kranjčarą vyriausiojo trenerio poste pakeitęs S.BIličius iš karto pareiškė , jog labai pasitiki jaunąja futbolininku karta ir yra pasiryžęs su ja iškovoti daug skambių pergalių. Rugpjūčio 16-ąją dieną Livorno mieste vykusiose draugiškose rungtynėse prieš Italiją , Kroatijos rinktinė sužaidė tarytum „iš natų“ ir iškovojo įtikinamą pergalę (2:0). Pirmą įvartį vilkėdamas nacionalinės rinktinės marškinėlius šiame mače pelnė ir L.Modričius. Po to buvo puikiai sužaistas 2008-ųjų metų Europos čempionato atrankos turnyras bei garsiai nuskambėjusi pergalė „Wembley“ stadione prieš Angliją. S.Biličius vis dažniau ėmė viešai kalbėti apie L.Modričiaus neeilinį talentą.
„Jis gali žaisti bet kurioje aikštės vietoje. Tai geriausias mūsų žaidėjas. Nors jis dar labai jaunas , puikiai sugeba susitvardyti , išlaikyti šaltus nervus. Būtent dėl šios priežasties jis mūsų komandoje muša 11m baudinius“,- teigė Slavenas Biličius.

Įspūdingas pasirodymas „Euro2008“

Į Europos pirmenybes Austrijoje ir Šveicarijoje talentinga Kroatijos komanda vyko nugalėti. Prieš turnyrą S.Biličiaus teiginiai apie čempionų titulą daug kam kėlė šypseną , tačiau varžybos įsibėgėjus , jaunieji vaikinai užsitarnavo didžiųjų pagarbą . Senojo žemyno čempionato metu vienas žurnalistas L.Modričiaus paklausė , ar jis jaučiasi kylanti žvaigždė. Kroatas atšovė : „Tikrai nesijaučiu ,jog esu kylanti futbolo žvaigždė. Tikiu , jog žvaigždė esu jau dabar“. Pasitikėjimo saugas nestokojo ir vėliau. Prieš dvikovą su Vokietija L.Modričius pareiškė : „Mėgstu didelius iššukius. Mačas su vokiečiais bus kaip tik toks. Labai pasitikime savo jėgomis ir tikiu , jog galime juos įveikti“. Savo pažada „Mažasis burtininkas“ ištesėjo- kroatai sensacingai įveikė vienus iš turnyro favoritų. Ketvirtfinalio mače prieš Turkiją S.Biličiaus auklėtiniai pirmavo iki pačių paskutinių pratęsimo sekundžių , tačiau Semihas S
Citavimas
0
Apie gramatiką ir geografiją šito straipsnio autoriai išmano net mažiau, nei Biličius apie futbolą.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Apie gramatiką ir geografiją šito straipsnio autoriai išmano net mažiau, nei Biličius apie futbolą.


Cia gali buti ir mano perrasinejimo klaidos 😕
Citavimas
0
Cartoon Rašė:

Apie gramatiką ir geografiją šito straipsnio autoriai išmano net mažiau, nei Biličius apie futbolą.


Cia gali buti ir mano perrasinejimo klaidos 😕
Man tai straipsnio perskaityt nesutrukde. 😕 Kuo tokiu daugiau tuo geriau, o klaidos taisomas dalykas.
Citavimas
0
Šiaip gaila, kad taip trumpai ėjo šitas žurnalas... 😔 O straipsnis įdomus 😁
SANDRO UŽKNISA JUODAI
Citavimas
0
Pristatant Sandro….

embeded-image

Ką galėtumėte mum papsakoti apie Sandro?
Sandro gimė kovo 15 dieną , 1989 metais, Riachinho mieste. Jis yra dešiniakojis , gynybinio stiliaus saugas ,kuris mėgsta kietai gintis ,bet gali sėkmingai pasijungti ir į puolimą . Sandro ūgis yra 1,87cm ir jis yra laikomas vienu iš perspektyviausiu Brazilijos fubolininkų.

Jeigu jis yra Brazilijos futbolininkas turbūt Sandro yra tik pravardė?

Iš dalies taip. Jo pirmas vardas yra Sandro , bet pilnas vardas yra Sandro Ranieri Guimaraes Cordeiro ir jis mėgsta būti vadinamas tiesiog Sandro.

Kaip klostėsi Sandro karjera?

Jis yra sporto klubo “Internacional” auklėtinis ir su šiuo klubu pirmąjį profesionalų kontraktą Sandro pasirašė 2007 metais , būdamas 18 metų. Inter yra vienintelis klubas kurį jis atstovavo. Jo debiutas šiame klube buvo 2008 metais , spalio 4 dieną rungtynėse prieš “Coritiba”. Iš viso už “Internacional” klubą jis sužaidė 99 rungtynės ir pelnė 4 įvarčius.

Kaip klubą turėtų paveigti jo atvykimas?

Stipriai. Kaip jau minėjau , jis vienas iš didžiausių Brazilijos talentų. Kai buvo pasiektas susitarimas su “Internacional” kovo mėnėsį Harry Redknappas sakė : “Jis yra nuostabus jaunas žaidėjas ir aš manau , jog jis turės puikią ateitį. Jis gali žaisti centro saugu, gali žaisti atraminiu saugu , jis yra stiprus ir agresyvus , ir gali puikiai pasijungti į puolimą. Kaip ir daugelis brazilų Sandro yra puikus futbolininkas. Juk aplinkuj nėra daug blogų futbolininkų kurie būtų kilę iš Brazilijos?”

Ar jis jau žaidė Brazilijos nacionalinėje riktinėje?

Taip ,bet tik vieną kartą. Dunga pakvietė jį į Pasaulio čempionato atrankos varžybas su Argentina ir Čile praeitų metų rugsėjo mėnėsį. Pirmą kartą vilkėdamas nacionalinės vyrų rinktinės marškinėlius aikštėje jis pasirodė rungtynėse su Čile , kai 68 minutę jis pakeitė J.Baptista. Be to Dunga buvo įtraukęs Sandro į išplėstinį nacionalinės rinktinės kandidatų sąrašą pasaulio čempionatui Pietų Afrikos respublikoje , bet buvo “atkabintas” .


Turbūt ateityje jis turėtų būtį svarbesnė figūra Brazilijos rinktinėje?

Taip atrodo ,kad po kelių metų jis gali gauti daugiau žaidimo laiko ir tapti vis svarbesnė figūra nacionalinėje Brazilijos rinktinėje. 2009 metų Pietų Amerikos jaunimo U20 čempionate jis buvo Brazilijos komandos kapitonas. Jeigu jis neblogai pasirodys Anglijos Premier Lygoje tikrai turėtų dažniau pasirodyti aikštėje vilkint Brazilijos rinktinės marškinėlius.

Turime daug informacijos apie Sandro kaip futbolo žaidėja ,bet ar galėtumėme sužinoti ką nors apie Sandro už aikšės ribų?

Jo sporto idealas yra lenktyninkas , kilęs iš Brazilijos Ayrtonas Senna, jo mėgstamiausias patiekalas yra jautienos stroganofas , o labiausiai jam patikusi aplankyta šalis yra Venesuela. Sandro patinka hip-hopo muzika , jo mėgstamiausi daininkai yra 50cent ir Beyonce , tuo tarpu mėgstamiausi aktoriai yra Willas Smithas ir Angelina Jolie. Laisvalaikiu labiausiai jam patinka tiesiog leisti laika su savo mergina arba draugais.

Labai įdomu! Ar turite dar ką nors pridėti?

Mes leisim Harry Redknappui pasakyti paskutinius žodžius. „Aš kalbėjau su Alexu Fergusonu ir jis man pateikė įspūdingą statistiką. Praeitais metais čempionų lygoje žaidė 14 ar 15 žaidėjų kilusių iš Anglijos ir daugiau nei 100 kilusių iš Brazilijos. Kai pagalvoji , kad tai Europos klubų turnyras susimąstai kokie stiprūs ir talentingi yra Brazilijos futbolininkai , o Sandro juk yra vienas ryškiausių jaunųjų futbolininkų iš Brazilijos.

Interviu imtas is Tottenham Hotspur liepos mėnėsio žurnalo . Nelabai pats supratau (nes neparašyta niekur) kas atsakinėjo į šituos klausimus ,bet atrodo ,kad tai bus arba kažkas is Spurs valdžios arba žurnalo leidėjai (kartu įdėją Harrio nuomonę ) . Šiaip intervių visai įdomus tik manau , kad per daug aukštinami Brazilijos futbolininkai 🙄 O pats Sandro jau greitai turėtų atvykti į Spurs. Tik muzikos skonis jo nekoks 🙄
Citavimas
0
Garethas Bale’as - naujasis Ryanas Giggsas

embeded-image

Kaip jautiesi kai yra kalbama apie galimybes Čempionų lygoje šį sezoną žaisti prieš Lioneli Messi?

Kaip įdomu tai būtų? Aš noriu žaisti prieš geriausius žaidėjus ir iš jų mokytis. Lionelis Messi yra geriausias žaidėjas pasaulyje ir būtų nuostabu žaisti prieš jį.

Praeito sezono antroje pusėje tu žaidei įspūdingai puolime. Ar tu dabar atakuojantis kairysis saugas?

Natūraliai aš jaučiu , kad esu kairysis krašto gynėjas ,bet man labai patinka žaisti kairiuoju saugu. Man patinka pasijungti į puolimą ir aš manau ,kad tai yra stipriausia mano žaidimo dalis.

Kiek arti išvykimo buvai sausio mėnesį?

Jeigu sakyti atvirai manau , jog nebuvau arti išvykimo. Aš tiesiog turėjau būti kantrus ir laukti savojo šanso. Aš žinojau ,kad turiu sugebėjimu ir pasitikėjau savimi todėl , kai gavau savąją progą ja pasinaudojau.

Tottenham „Hotspur“ fanai matė daug gerų žaidėjų parduotų už didelę pinigų sumą. Ar klubo politika vis dar tokia pati?

Ne, aš taip nemanau. Mes nebetoks klubas. Klubas nenorėjo parduoti Berbatovo ,bet pasiūlyti pinigai buvo tiesiog per dideli. Šiandien klubas žiūrį į priekį , o tai reiškia nepardavinėja geriausių savo žaidėjų. Jeigu mes norime būti geriausi , o mes būtent tokie ir norime būti , turime išlaikyti geriausius žaidėjus.

Prireikė net 25 Anglijos premier lygos rungtynių ,kad tau pasirodžius aikštėje komanda laimėtų. Ar tu daug apie tai galvojai?

Ne, aš niekada dėl to stipriai nesielvartavau , nors komandos draugai kartais „patraukdavo per dantį“. Kai man pasirodžius aikštėje komanda laimėjo aš netgi gavau sveikinimų persirengimo kambaryje!

J.Defoe mums sakė ,kad prieš rungtynes jis mėgsta paspardyti kamuolį persirengimo kambaryje. Ar tai labai nervina?

Taip tai labai nervina. Kamuolį mušinėja ir Davidas Bentley. Jis niekada nesustoja. Aš manau ,kad esu pakankami ramus vaikinas ir prieš rungtynes stengiuosi tiesiog susikaupti , jeigu Bentley man leidžia!

Jūsų komanda gan greita. Kas laimi sprintą tu ar Aaronas Lennonas?

Manau Aaronas . Jis bėga šviesos greičiu.

Ar daug dirbi ,kad tavo sportinė forma būtų gera? Kokia ji dabar?

Man nereikia daug papildomai dirbti , kad mano fizinė būklė būtų gera. Aš jaučiuosi patogiai bėgdamas ir nubėgu 1500 metrų kaip anksčiau mokykloje , todėl sportinę formą palaikau tiesiog natūraliai sportuodamas.

Taigi , kas persirengimo kambaryje leidžia muziką?

Davidas Bentley mėgsta leisti muziką ir dažniausiai tą pačią. Jis mėgsta leisti R‘n‘B muzikos prieš rungtynes ir aš turiu pripažinti ,kad prie to jau pripratau. Atvirai pasakius nemanau ,kad ji patinka treneriui.

Daug kalbėta apie Harry Redknappo įtaką rezultatams. Ar daug įtakos puikiems rezultatams turėjo treneris?

Be abejo , jis mums suteikia didelį pasitikėjimą savo jėgomis . Jis yra vienas iš komandos narių , bet kartu žino kada reikia būti bosu. Kai mes peržengiame tą baltą liniją , mes visi žinome ką mes turime daryti ir kokios yra kiekvieno iš mūsų stiprybės bei silpnybės , ir todėl mes žaidžiame kaip darnus mechanizmas. Visą tai yra trenerio nuopelnas.

Kaip tu tobulėji? Viskas sukasi apie pergalės išvykose prieš stiprius klubus?

Tai labai svarbi tobulėjimo dalis. Mes nugalėjome Arsenalą ir Chelsea namuose , kas buvo nuostabu ,bet svarbiausias rezultatas buvo pasiektas praeitame sezone ,kai išvykoje nugalėjome Manchester City. Tai ne tik davė mums tris taškus ,bet ir teisę kovoti atrankoje į Čempionų lygos grupių etapus . Taip pat tokios pergalės suteikia didelį pasitikėjimą savo jėgomis.

Pasakyk atvirai , ar manai ,kad komanda pasiruošusi iššūkiams , kuriuos turės įveikti šį sezoną?

Taip . Mes turime gerą , jauną sudėti bei puikų trenerį . Visi esame pasiruošę šį sezoną kovoti dėl pergalių.
Citavimas
0
Turėtų naujas sezonas jam būti dar geresnis, treneris tikrai žymiai labiau pasitikės, nei pernai 😁
SANDRO UŽKNISA JUODAI
Citavimas
0
J.O'harai teks darytis operacija. 😔
http://www.tottenhamhotspur.com/news/ar ... 30810.html
Be to rasoma ,kad G2S ir Pav jau pasveiko po traumu , o Modricius su Defoe negales padeti Spursam rungtynes zaist su YB . Ju grizimo data skelbiama rugpjucio 28. 😭
Citavimas
0
Geros naujienos:
Harry patvirtino ,kad Defoe,Pav,Keane ir G2S jau atsigavo po traumu
Blogos naujienos:
Rytoj komandai negales padeti Luka Modricius . 😠
Taip pat traumas vis dar gydosi Woodgate,D.Bentley,O'hara,A.Hutton

http://www.tottenhamhotspur.com/news/ar ... 40810.html
Citavimas
0
Gomes'as negales zaist apie menesi. Pagaliau Cudicini gales parodyt ka moka.
Citavimas
0
Gareth Bale has either scored or provided the assist in seven of the eight goals scored by Tottenham Hotspur so far this season.

http://www.myfootballfacts.com/Tottenha ... 10-11.html

Imusem 8 ivarcius. 2 imuse Bale'as ir atliko 5assistus. World class! Manau ,kad jis jeigu negeriausias tai vienas geriausiu siuo metu EPL zaideju kairiojo saugo pozicijoje.
Citavimas
0
Gali buti ,kad Defoe neprireiks operacijos. Operacija buvo uzsakyta antradieni ,bet Defoe sake ,kad gerai jauciasi ir jeigu po savaitgalio jausis gerai operacija bus atsaukta.
http://uk.eurosport.yahoo.com/27082010/ ... -hold.html
Citavimas
0
embeded-image

nu ka,pagaliau atvaziavo 😐
embeded-image
Citavimas
0
Čia tipo Sandro?
Citavimas
0
O ko tikejais? 😂
embeded-image
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Čia tipo Sandro?čia Pletikosa užsimaskavęs 🤓
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Kaip bus su VdV, kokia pozicija jam numatoma, centre, krašte? 🙄
Citavimas
0
Brahma Rašė:

kaip bus su VdV, kokia pozicija jam numatoma, centre, krašte? 🙄


Kolkas neaišku, manau treniruočių metu išaiškės, nors kaip pats sako stengsis pelnyt įvarčių ir gerai asistuoti komandos draugams, tai greičiausiai loštų po puolėju. Nors suprantu kad tai jo natūrali pozicija, kurioje galima išspausti iš jo viską kas geriausio, bet PČ švelniai tariant neblizgėjo. Aš tai jam nelabai randu vietos, kai tiek atakupojančių žaidėjų turim, bet harry manau ras 😉
P.S. VDV turėjo galimybę persikelti ir i LFC, bet priėmė Spurs pasiūlyma 😉
As tai situo transferu nesveikai patenkintas. Kaip galima nesidziaugti gavus toki zaideja kaip VDV? Manau bus vienas musu lyderiu for sure.
Citavimas
0

Nauji įrašai