[Spurs] UEFA Champions League 2017/2018

Atsakyti
Sekti temą
Kiek žiūriu šiemet Spurs, vis dar nesuvokiu Alli funkcijų aikštėje. atrodo išimk jį ir komanda absoliučiai nieko nepraras
Citavimas
0
RaMa Rašė:

kiek žiūriu šiemet Spurs, vis dar nesuvokiu Alli funkcijų aikštėje. atrodo išimk jį ir komanda absoliučiai nieko neprarasTatai yra aukso žodžiai, kurių nepriima 90% Spursų fanų. Todėl juokingai skamba kai kažkas bando pašiepiamai pasakyti, kad va, nebus titulų, tai Dele nupirks kokia nors Barcelona ar Realas. Mhm, aha 😂
Citavimas
0
Nepaisant visų superstarų, labiausiai dėl pralaimėjimo išgyveno Sonny, po mačo atrodė kad apsiverks:

[tweet]twitter.com/marcbenamram/status/971517544568905735[/tweet]

Šitas bičas toks likeable pasidaręs, kad bus labai gaila, kai jam reikės grįžti į Korėją savo kariuomenės reikalų susitvarkyti. Vakar iš Barzagli paliko šlapią vietą, anam beliko tik ant kojų laipiot ir tikėtis, kad pavyks sutraumuoti. Vėl atidirbo 120%, vėl su įvarčiu, vėl akys dega nuo noro laimėti. World-class jis jau niekada netaps, bet my oh my koks jis yra svarbus komandai ir kaip jį fanai myli.

Bet kokiu atveju, šūdas ta ČL, gerai kad iškrito, galima bus susifokusuoti į prestižiškiausią trofėjų žemėje - FA taurę.
Citavimas
0
Sakiau, kad geras 😉 As biski uzsilepes Azijos futbolo fanas nuo Tsubasa'os laiku 😁 Kaip triju plauciu Park'a visi Manutd fanai mego, taip ir Son'as isskirtinis, kad ir ne world-class. Nemazai Azijieciu turi savotisko zavesnio, net jeigu ir netampa world-class.

As siaip megstu ta "proper player" savoka, nzn as tokia daznai vartojama futbole, nes pats paemiau is Mr.Proper valiklio reklamos 😁 Bet all in all, tai proper player, kartais geriau buti nei world-class 😎 Aisku geriausia, kai World-class yra proper player, bet tai vis tiek nenumusa Son'o vertes. Vakar nors saude salia stangu Son'as, bet net susimasciau, ka reiketu imti vietoje jo, kad no-brainer tinkamesnis Spurs zaidejas butu. Alexis Sanchez koks? O is realiu? Gali nupirkti Draxler'i ir vietomis bus geriau, bet vietomis subine krapstys, kur Son'as atidirbs 😎 Treneriams tokie zaidejai tai donava is aukstai 😇
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Ei, atsimenate "In Bruges"?
Kaip Farellas su Glissonu muziejuje apžiūrinėja paveikslą su Paskutiniuoju teismu? 😂
- Žmonės eina į dangų arba pragarą?
- Aha
- O dar yra tokia vieta per vidurį.
- Skaistykla
- Jo. Kai tu ne visiškas šūdas, bet ir iki viršūnės nesieki. Toks, kaip "Tottenham". Tu visu tuo tiki?
- Kuo, "Tottenhamu"?

Kažkur nuo 1.45 min.

Citavimas
0
Kai Pochettino ir punditai sako, kad tokie pralaimėjimai yra natūrali augimo proceso dalis, tai jie iš dalies teisūs, bet tik iš dalies. Kiek metų reikia augt komandai, kad užsiaugintų kolektyvinius kiaušus ir neprašiktų per 3 minutes laimėtų rungtynių?
Skaitau, kad laiko augimui Spursai turi mažiau, negu kai kam atrodo. Nes tas augimas biški pažeidžia fizikos dėsnius. Žmonės dažnai žiūri į kokį Monaco arba Southamptoną, ploja nuo taburečių už sugebėjimą metai iš metų pardavinėt lyderius ir vistiek tobulėt ir galvoja, kad taip bus amžinai. O bet anksčiau ar vėliau tenka sugrįžt į realybę.
Spursų, jei drastiškai nesulaužys algų sistemos, irgi laukia avarinis nusileidimas. Be visų gerų dalykų, kuriuos jie padarė, juos ir didelė laimė lydėjo. Kaip pvz visiškai nuo medžio nukritęs Kane, kuriam prasimušimas į EPL atrodė sunkiai pasiekiamas tikslas.
Kokia sunki trauma, trenerio arba vieno kito lyderio praradimas su nevykusia pamaina ir svajone lik sveika.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0

Nauji įrašai