[Spurs] UEFA Champions League 2016/2017

Atsakyti
Sekti temą
Kad jau fun43 užsiminė apie Wembley, laikas naujai temai. Rugpjūčio 3 (užvakar) prasidėjo bilietų prekyba į Čempionų Lygos grupių etapo varžybas Wembley stadione. Per dvi dienas parduoti daugiau nei 41.000 bilietų paketų (į visas tris varžybas). Vaizdas atrodė maždaug šitaip:

embeded-image

Tiesa, kai kurie raudoni blokai nebuvo parduoti, o buvo palikti tolimesnei match-to-match prekybai. Kiek žinau, apie 10% stadiono turi būti palikta away fanams. Tad jeigu Wembley atidarys visas 90k vietų, jau beveik garantuota, kad stadione susirinks 80k+ Spurs fanų. Planavau ateinantį sezoną nulėkti į WHL atsisveikinimui, bet kai tokia minia baubs Wembley, dar reikės pagalvoti į kurį Londono stadioną važiuoti.
Citavimas
0
Jau ketvirtadieni ČL burtai. Praeito sezono EL temoj Furis minėjo ko mums reikia, kad patektume į antrą pota, bet panašu, kad tai neįvyks, nes reikia stebuklo(Kad Steaua įveiktų City). 3 potas nėra labai parankus, nes ten bus nemažai silpnų, įveikiamų varžovų. Dar visi potai neaiškūs, tad nedrįstu prognozuot ką gausim, tačiau aš vistiek esu excited as fuck ir nekantriai laukiu naujo ČL sezono Wembley stadione. 😄
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Pot 1: Real Madrid (Spain), Barcelona (Spain), Leicester City (England), Bayern Munich (Germany), Juventus (Italy), Benfica (Portugal), Paris Saint-Germain (France), CSKA Moscow (Russia).

Pot 2: Atletico Madrid (Spain), Borussia Dortmund (Germany), Arsenal (England), Manchester City (England), Sevilla (Spain), Porto (Portugal), Napoli (Italy), Bayer Leverkusen (Germany)

Pot 3: Basel (Switzerland), Tottenham Hotspur (England), Dynamo Kiev (Ukraine), Lyon (France), PSV Eindhoven (Netherlands), Sporting Lisbon (Portugal), Club Brugge (Belgium), Borussia Monchengladbach (Germany)

Pot 4: Celtic (Scotland), Dinamo Zagreb (Croatia), Monaco (France), Besiktas (Turkey), Legia Warsaw (Poland), Ludogorets Razgrad (Bulgaria), FC Copenhagen (Denmark), Rostov (Russia)

Pirmam krepšelyje 2/7 įveikiami varžovai, antram krepšelyje 4/6 įveikiami, tai oddsai dar gan geri. Komandos tikslas turbūt bus patekti į playoffus, tai ką ištrauks pirmu numeriu net ne taip svarbu, svarbu kad dėl antros būtų šansų kapotis. Atletico/Dortmundas būtų bauda, Sevilla/Porto/Napoli/Bayer jau įveikiami.

Bayern-Porto-Tottenham-FC Copenhagen būtų visai gerai 😇

Burtai 20:00 Lietuvos laiku, kaip suprantu.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Burtai 20:00 Lietuvos laiku, kaip suprantu.


Ar ne 19:00?
Citavimas
0
Arsenalist Rašė:

Burtai 20:00 Lietuvos laiku, kaip suprantu.


Ar ne 19:00?

taip, 19:00 😁
Citavimas
0
Ko gero geriausias variantas būtų, jei norėtume išeiti pirmi, būtų: Benfica - Porto - Ludgorets
Blogiausias: Bayern - Atletico - Monaco

Na, o aš norėčiau: Juventus - Bayer - Celtic 😉
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Dvieju portugalu gaut neimanoma
Citavimas
0
petriukas Rašė:

Dvieju portugalu gaut neimanomaSumaišiau, reiškias. Vietoj Benficos CSKA norėjau rašyt, bet 😴
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
BOOM. Pochettino, PLZ LAIMĖK GRUPĘ
Citavimas
0
Labai puiku. Bet aš dar Monaco noriu 🙄
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Labai puiku. Bet aš dar Monaco noriu 🙄


Tai turėkit.
Torture never stops
Citavimas
0
Monaco it is. Bet kurios dvi komandos gali išeit iš grupės, bus įdomu. Reikia žiūrėtis varžybų datos ir bandyti patekti į Wembley per Spurs-Bayer arba Spurs-Monaco.

CSKA
Bayer
Tottenham
Monaco
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Labai puiku. Bet aš dar Monaco noriu :rolleyesok ačiū, imam pirma vietą 😉
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

Labai gerai, kad Rusijoj žaisim Rugsėji. Kuo greičiau, tuo geriau. Smagu, kad ir atidarymas namuose.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Grupė ledas, kažkuo primena 2010/11 sezoną. Pirmas mačas prieš Monaco namie neregėtos svarbos.
Spurs.
Citavimas
0
Ir bilietai tam laikotarpiui nebrangūs, mano datom pasirinkti - nepilni 70 europietiškų. Į tokio dydžio Wembley bilietą manau bus galima už 50 gauti.

embeded-image
Citavimas
0
Užvakar prasidėjo atskirų bilietų į mačą vs Monaco prekyba, šiandien situacija tokia:

embeded-image

Tai jeigu Wembley neturi kokių specifinių problemų su garsu, laukia galingas vakaras.
Citavimas
0

Over 80,000 tickets already sold for our opening UEFA Champions League group match against AS Monaco!

Chairman Daniel Levy said: "The response from our fans has been fantastic and is testament to just how big this football club is. This is going to be the best attended Champions League home game in Britain ever - what a way for us to mark our return to the competition."Vadinasi, turėtų būti pagerintas 78 metų Tottenhamo namų varžybų rekordas:

embeded-image

Aišku, rekordas turbūt bus su * ženklu, nes Wembley tik iš techninės pusės bus namų stadionas. Gal net į top3 pavyks įšokti.
Citavimas
0
Tottenham Hostpur vs AS Monaco

embeded-image

Čempionų lyga, grupių etapas.
Rugsėjo 14 diena, trečiadienis, 21:45
Wembley Stadium
Teisėjas: Gianluca Rocchi (ITA)


Rungtynės nežmoniškos svarbos, pergalė būtų labai gera pradžia, lygiosios gal irgi būtų ne tragedija. Dembele manau bus vietoj Wanyamos, Rose dar vis doubtful, ką rinksis iš 4 atakuojančių žaidėjų į trys pozicijas irgi neaišku, bet prognozuočiau:

-------------------------Lloris-------------------------
-----Walker---Toby---Verts---Davies(Rose)-----
---------------Dembele--------Dier-----------------
----------Son--------Alli--------Eriksen------------
------------------------Kane--------------------------

Nenustebčiau vietoj Son/Alli išvydęs Lamela, bet tokia sudėtis gan realu. Dar dvi dienos, mačo žiauriai laukiu, tikiuosi excitemento nebus mažiau ir po rungtynių.

COYS 😁
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Pochettino mėgsta rewardint gerą formą rodančius žaidėjus, tad Sonny labai tikėtinas variantas pamatyt starte. Nors Lamela ne dėl jokios blogos formos ant suolo vs Stoke buvo, tiesiog tolimi skraidymai ir vėlyvas atvykimas, tai gali ir abu starte būti Alli sąskaita. Tuo tarpu prieš mačą su Stoke Poch minėjo, kad Rose tikrai nežais prieš Monaco. Juolab kad ir po hamstringo forsuoti jo sugrįžimo nėra pointo, kai Davies gerai lošia.

Kiek skaitau žaidėjų komentarus apie mačą Wembley, visi kaip susitarę mini didesnę aikštę bei tai įvardija kaip pliusą jų žaidimo stiliui. Įdomumo dėlei prisiminiau ploto formulę, tai Wembley plotas yra 440m2 didesnis nei WHL (100x67 vs 105x6😎. Nesu taip gerai susipažinęs su aikščių dydžių skirtumais/niuansais, tad gal reguliariai žaidžiantys čia kažkokį komentarą pridės, bet skirtumas tai tikrai didelis ir ženklus atrodo. Turint omeny didelius greičius mėgstantį Pochettino ir kompaktiškų/susispaudusių gynybų nemėgstančius Eriksen/Alli, tas tikrai gali išeit į naudą.

Žodžiu, kai jau jau pradedi aikščių plotus lyginti, supranti kad laukia kažkas nekasdienio.
Citavimas
0

Nauji įrašai