[Spurs] Treneris ir vadyba

Atsakyti
Sekti temą
Kas labiausiai augo:

The Club participated in the group stages of the UEFA Champions League and the round of 32 of the UEFA Europa League (2016: round of 16 of UEFA Europa League) resulting in gate receipts and prize money of £44.6m (2016: £18.7m).

Television and media revenues rose to £149.8m (2016: £94.8m), due to the commencement of a new three-year Premier League broadcasting deal and a record second place league finish (2016: third).Premier League gate receipts were £19.0m (2016: £22.2m) - sumažėjo, nes paskutinis WHL sezonas buvo lošiamas su nugriauta tribūna. Galima nuspėti, kad du-du su puse karto talpesnis Wembley šiame sezone atneš daugiau pajamų. Ir įdomu kiek finansiškai skirsis sezonas Europoje pernai ir šiemet, bus galima +- įvertint kiek duoda du mačai vs Juventus vietoj dviejų mačų vs Gent.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Ir įdomu kiek finansiškai skirsis sezonas Europoje pernai ir šiemet, bus galima +- įvertint kiek duoda du mačai vs Juventus vietoj dviejų mačų vs Gent.Swiss Ramble nemiega ir jau pateikė skaičius. Didesniame kontekste viskas puikiai matosi:

15/16 sezonas EL grupėse ir EL playoffuose: 21mln eurų
16/17 sezonas ČL grupėse ir EL playoffuose: 45mln eurų
17/18 sezonas ČL grupėse ir ČL playoffuose: 60mln eurų

Tai nesunkiai galima pamatyti, kad toks ČL sezonas, koks tik ką buvo, yra trigubai pelningesnis nei ankstesnieji smaukymaisi EL. Už tą skirtumą realiai išeina vienas labai geras pirkinys, o šiuo metu ~40mln už žaidėją yra didžiausia suma, kurią Spursai mokėjo už žaidėją.

Ir jo, ČL pinigai neprilygsta EPL pinigams, bet kiek pamenu tai finansiškai nėra labai didelio skirtumo, ar lygą užbaigi 5, ar 3 vietoje. Tai ČL šitam kontekste gaunasi kaip bonusas prie reguliarios algos.
Citavimas
0
Gandų pasiutpolkė nukillinta nepraėjus nei parai:

However, while promoting his book "A Brave New World" in Barcelona on Friday, Pochettino made it very clear that he is going nowhere.

"The link now with Madrid is normal and I take it with all normality. I’m committed to Spurs and still have a long contract with them I just signed," he said.

"I’m happy where I am, and to be here talking about this book."

"We’re a great group of people. The technical staff, the board and the players we all believe in this project.

"We want to make the new stadium a reference in football. And we see people want to be part of this special project.

"I am very happy to be at Tottenham. Let’s enjoy this moment now and in the future see what happens."Kaip ir sakiau - prognozuoti kas bus su Pochettino po metų yra bergždžias reikalas, bet kad išvyktų šią vasarą, šansų lygEI nulis.
Citavimas
0

Nauji įrašai