[Spurs] Transferų naujienos ir gandai 2017/18

Atsakyti
Sekti temą
AndriusTH Rašė:

Janssenas irgi knygoj buvo paminėtas ar kaip? Kad sakai jog bus parduotas.

Knygos nereikėjo, užteko sezono Londone 😁

Bijau apsimeluoti, bet atrodo kad jam ten ir Turkijoje panašios bėdos.
Citavimas
0
Furis Rašė:

LB - turbūt bus ieškoma atsarginio su potencialu pavogti startą iš Davieso, Sessegnon su Shaw aišku pagrindinės pavardės;

Aš tik priminsiu, kad Sessegnonas jau senokai nelošia fullbacku, o ir kai lošdavo, tai nebuvo toks geras kaip wingerio pozicijoj. Aisku, kaip paaugliui jis ir gynyboj buvo neįtikėtinas geras ir šiaip dar neaišku, ką iš jo treneriai nulipdys, kamuolys, žolė, blah blah. Bet vis tiek skaitau daugiau šansų, kad jis pasuks Beilo keliu, negu kad nepasuks.
Man tai jis šviečiasi net ne kaip klasikinis wingeris, o labiau puolėjas, aišku ne no9, bet kažkoks tarpinis variantas, maždaug kaip Sterlingas. Jei kažko nemaišau, tai jis vaikystėj žaidė straikeriu, kas ir matosi, nes jaunuolis apsigimęs poacheris.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Aš tik priminsiu, kad Sessegnonas jau senokai nelošia fullbacku, o ir kai lošdavo, tai nebuvo toks geras kaip wingerio pozicijoj. Aisku, kaip paaugliui jis ir gynyboj buvo neįtikėtinas geras ir šiaip dar neaišku, ką iš jo treneriai nulipdys, kamuolys, žolė, blah blah. Bet vis tiek skaitau daugiau šansų, kad jis pasuks Beilo keliu, negu kad nepasuks.
Man tai jis šviečiasi net ne kaip klasikinis wingeris, o labiau puolėjas, aišku ne no9, bet kažkoks tarpinis variantas, maždaug kaip Sterlingas. Jei kažko nemaišau, tai jis vaikystėj žaidė straikeriu, kas ir matosi, nes jaunuolis apsigimęs poacheris.

Jo, aš irgi savo kišenpinigius statyčiau ant to, kad jis bus atakos, o ne gynybos žaidėjas.

Bet Pochettino jo turbūt pirma nori kaip didelio talento, iš kurio galima bus lipdyti gerą žaidėją, tai optimali pozicija jau eitų po to. Reikia nepamiršti, kad Spursai nemažai ir wing-backus naudodavo, kas galbūt galėtų būti optimalus viduriukas Sessegnonui, nors ta 3 gynėjų taktika ir buvo visiškai užmiršta prasidėjus Toby traumoms.

Ir šiaip jaunuolis visai protingai dėsto savo mintis, džiaugiasi pasilikęs Fulhame ir patikėjęs trenerio pažadais gauti žaidybinio laiko, tai Pochettino natūraliai gali atrodyti kaip patraukliausias variantas tokiam žaidėjui. Jeigu tikrai racionaliai vertins naują savo stotelę, tai skaitau iš top6 reikėtų išmesti United ir Arsenalą, o likę 4 klubai jau galėtų dėl jo kandidatūros pasikapoti.
Citavimas
0
Šiaip jei jis protingas ir jei Fulhamas patektų į EPL, tai labai nekvailas sprendimas būtų pasilikt dar sezonui pas cottagerius. Žingsnis aukštyn, garantuota vieta starte, pažįstama aplinka ir taip toliau.

Tiesa ten ir iš Fulhamo pusės gali kilt klaustukų, nes kontraktas iki 2020, tai jei nepratęsia, įlipt į paskutinius kontrakto metus negerai.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0

Nauji įrašai