[Spurs] Transferų naujienos ir gandai 2016/17

Atsakyti
Sekti temą
Aš tai nelabai matau, kam reikia čia to Espanyolo vartininko. Vormas vakar buvo nuostabus, taurėse tikrai gaus žaist, gal net ir PL dar suloš ne vieną ir ne du mačus. 🙄
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Aš tai nelabai matau, kam reikia čia to Espanyolo vartininko. Vormas vakar buvo nuostabus, taurėse tikrai gaus žaist, gal net ir PL dar suloš ne vieną ir ne du mačus. 🙄O tai kai skaitei gandus apie Pau Lopez, nenorėjai tuose pačiuose tekstuose perskaityti ir priežasčių? 😁

Perkamas jis bus/būtų kaip investicija į ateitį. Pochettino, kol buvo Espanyolo treneris, pats jį neretai pasiimdavo iš akademijos į pirmą komandą, tai puikiai jį pažįsta. Llorisui šiemet 30, klubas dės visas pastangas jį išsaugot kuo ilgiau, bet niekas nenustebų jeigu Lloris prieš karjeros pabaigą užsinorėtų pereiti į Realą ar PSG pakovoti dėl titulų. Vormui šiemet 33, jis turbūt vienas geriausių lygos antrų vartininkų, bet tie ~5 mačai per sezoną jam irgi nėra mielas dalykas, o dabar minučių gauna vien dėl Lloriso traumos. Vormas laisvai galėtų būti pagrindiniu vartininku kokiose septyniose-devyniose EPL komandose, o Spursuose pernai net EL negavo lošti, tenkintis teko vienu lygos taurės maču ir keliais FA. Nereikia pamiršti kad Pau Lopez, būdamas 19 metų, sužaidė pilną sezoną Ispanijoje, kur vartininkų konkurencija ir lygis yra aukščiausiam taške. Vadinasi, bičas kažko vertas.

McGee jau virš 2 metų yra trečias vartininkas, keliaujantis po visus pre-seasonus, tai turbūt treneriams tiesiog pasidarė aišku, kad jis nebus pirmos komandos materialu. Tad mano akimis, tl;dr planas toks:

Llorisui šiemet 30, Vormui 33, imamas Pau Lopez (ko gero nemokantis kalbos, reikia prisitaikyt prie kultūros);
Llorisas 2017 ar 2018, Spursam nepatekus į CL, pasako sorry vyrai, atidaviau jums geriausius savo metus ir buvau ištikimas kapitonas, išleiskit mane į Real/PSG, noriu kelis titulus laimėt. Pau jau būna apšaudytas ir tampa realus kandidatas imt pirmą vartininko vietą;
Vormas 2017 žiemą/vasarą pasako sorry vyrai, mano karjera jau eina į pabaigą, bet jaučiuosi dar gerai, išleiskit mane į WBA/Palace/Hull/Stoke/whatever, noriu dar pažaisti reguliariai kelis sezonus. Pau iš karto eina į antro vartininko vietą ir toliau mokosi iš Lloriso.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Sky sako, kad Chadli keliaus į WBA. Ir vėl nuoma. Atrodo kad šitais FFP laikais kažkam kažką parduoti be nuomos jau tampa sunkia užduotim.

Po vakarykščio Onomah keitimo (Son neleidžiant turbūt dėl Olimpinių pasėkmių), kažkaip neramu dėl sudėties dydžio. Visi komandos puolėjai žaidžia kartu (Walkerio trauma tam nepadėjo), be Dembeles svyla šikna, be Son nei vienas iš atakuojančių žaidėjų neturi normalaus keitimo, Wimmer/Trippier dar nei karto nesėdėjo ant suolo šitam sezone. Ir jeigu gynyba nereikalauja keitimų, priekiniai žaidėjai atrodo visiškai ne formoj.

Wingerį (Nkoudou), atakuojantį saugą (Calhanoglu) ir centro saugą (X) dabar imčiau užsimerkęs nesvarbu kokiom kainom.


Lyall Thomas praneša, jog viskas keičiasi į permanent transfer, rytoj medicininė. Kaina £13m.
Citavimas
0
Liko 3 dienos iki transferų lango pabaigos. Gali atvykti kokie 3,4 žaidėjai dar, išvykti irgi. Realiausia, kad bus įsigytas N'Koudou bei Espanyolo vartininkas Pau Lopezas.

Šie žaidėjai siejami su mumis ir jei bus kažkas įsigytas greičiausiai iš šitų žaidėjų kažkas: Isco 😂 , Mangala, Munir, Zaha, Calhanoglu, N'Koudou, Pau Lopez, Ante Coric, Rafa Silva, Sissoko.

Išvykti gali: Son, Chadli, Mason. Dėl Wimmer irgi buvo išlindę šūdgandžių, bet šansai lygūs 0, dėl jo manau.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0

Bild understand Wolfsburg have made a €30M bid for Spurs attacker Heung-Min Son. #THFC


Jei tiesa, tai uždirbo dėdė Levy normaliai šią vasarą.

Džiugesnė naujiena, gal pagaliau pasitvarkys ir žaidimas po naujo kontrakto.

Christian Eriksen’s drawn-out contract negotiations with Tottenham could be resolved this week with the Daily Mail reporting that he is close to agreeing a deal.
the new five-year deal is said to be around £80,000-a-week which would put the Denmark international into the bracket of the top earners at the club.

Citavimas
0
Jeigu parduos Son tai nepaisant jokių pirkinių pavadinsiu šitą transferų langą itin blogu.

Su Wimmer tuo tarpu geltonoji spauda pasiekė dugną - bando parduoti žaidėją, su kuriu prieš mėnesį buvo pratęstas kontraktas.
Citavimas
0
Oficialu, fanų mylimas Dolphin keliasi į WBA, 13m svarų.

embeded-image

Už 7m pirktas, už 13m parduotas, dabartinės kainos daro savo. Po pirmo sezono visi jį dėjo į nesėkmingų-pirkinių-už-Bale-pinigus sąrašą, bet savo antrame (ir Pochettino pirmame) sezone tai sužibėjo, mušdamas 11 golų lygoje lošiant krašto puolėju. O po to jau gan smarkiai pasikeitė komandos dinamika, Eriksen pastumtas į kraštą užėmė jo poziciją, o pastoviai lošdamas po keitimo savo geriausių savybių nebeparodysi. Išvykimas logiškas, galima tik palinkėt sėkmės. WBA aišku ne pati linksmiausia komanda, bet net ir ten nematau dėl ko negalėtų sumušti 8-10 golų per sezoną. Neaišku tik kur žais, nes WBA 2 iš 3 mačų žaidė 4-4-2, tai Chadders galbūt antru puolėju loš.

Squad depth tai dabar juokingas. Jeigu sakysim kad Kane-Eriksen-Alli-Lamela-Dembele-Dier yra pirma komanda, tai jiems pakeisti yra Janssen-Son-X-X-X-Wanyama, o maratonas su įmaišyta Čempionų Lyga prasideda jau už poros savaičių.
Citavimas
0
Nkoudou jau kelinta diena treniruojasi Hotspur Way ir OM nupirkimui pagaliau įvykus, Levy atrodo viską sudealino.

embeded-image

Nežinau ar kada nors esu matęs žaidėją, besitreniruojantį su nauju klubu (ir jau apie savaitę), kai transferas dar nėra įvykęs.
Citavimas
0

SON 'NOT FOR SALE'

Tottenham have rejected an offer from Wolfsburg for Heung-Min Son and will not sell the South Korean in this window, according to Sky sources.😉 😉
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Dar žinių.

Hull City have signed midfielder Ryan Mason from Tottenham on a three-year deal.

The fee is undisclosed, but is thought to be a club-record £13m.Ir

Tottenham's interest in Crystal Palace midfielder Wilfried Zaha is over, according to Sky sources.

We understand that Tottenham did NOT place a second bid for £18m as has been widely reported.😉 😉


Lygtais su pardavimais viskas baigta, na gal dar Caroll. Dabar belieka pirkt kažką, manau jau Pau su N'koudou 100% kad bus, bet dar esame aktyviai siejami su Sissoko, Isco.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:


Hull City have signed midfielder Ryan Mason from Tottenham on a three-year deal.

The fee is undisclosed, but is thought to be a club-record £13m.
kazkaip tokius dalykus perskaicius, net sunku susivokt 😕
Citavimas
0
Liūdna dėl private Ryan. Atiduodavo heart&soul lošdamas, o jeigu naujo saugo nebus, šitą pardavimą vertinu itin blogai.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Liūdna dėl private Ryan. Atiduodavo heart&soul lošdamas, o jeigu naujo saugo nebus, šitą pardavimą vertinu itin blogai.8 metų atėjo į Spurs, čia praleido 18 metų. Išeit nenubraukus ašaros gan sunkoka bus.

embeded-image

O čia visas esminis jo karjeros momentas. Match winneris vs Sunderland, trauma įvarčio metu, po kurios iškrito keliems mėnesiams ir grįžęs jau rado susižaidusią komandą, į kurią prasibrauti nebesugebėjo. Visada norisi bent kelių tokių local ladsų komandoje, gaila kad tenka atsisveikinti. 😐

Citavimas
0
Skaitau dabar Twitteryje, ką Spursu fanai mąsto apie būsimus naujokus. Jų dauguma galvoja, kad geriausiu atveju bus N'koudou ir Pau ir ruošiasi nusivylimui pasibaigus deadline day. Na, man irgi atrodo panašiai, gal Pochettino jaunimu pasitikės. 😎
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/HotspurRelat...tatus/770707725600878592[/tweet]

Na, neaišku ant kiek patikimas tas Mirror, bet vilčių suteikia 🙄
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Liūdna dėl Masono, bet prie senų pažįstamų tikiuosi atsigaus.

Lenda pranešimai dėl ko stringa N'Jie - N'koudou transferai. N'Jie nenori į Marselį ir nori į Lyoną. 🙄 Kažkaip čia n'esąmoningai užtemptai viskas vyksta.
Citavimas
0
Sissoko tai nenoriu visiškai, Spurs fanų nuomonė dėl jo irgi daug maž vieninga.

Tuo tarpu - čia atrodo oficialus Nkoudou profilis:

[tweet]twitter.com/gknkoudou/status/770713513996189696[/tweet]

Jeigu transferas neįvyks, bijau kad bičas kažko sau nepasidarytų.

O jeigu vėlai vakare bus pranešta apie Isco pirkimą, pažadu per šį sezoną įkurti oficialų Tottenhamo fanclubą Lietuvoje.
Citavimas
0

Tottenham make Moussa Sissoko bid on Deadline Day - Sky sources

The 27-year-old attacking-midfielder has wanted to leave the Magpies all summer after a successful Euro 2016 with France.

It is understood the offer is £16m but Newcastle have reportedly been asking for as much as £30m for the player in recent weeks.😐

Kad žaidėjas sustiprintų komandą - faktas. Turi sprogstamos jėgos, gali lošti per kelias pozicijas. Bet charakteris jo nėra idealus Tottenhamui, buvo išreiškęs norą prisijungti prie Arsenalo, turbūt norėtų didelės algos bei aikštėj visiškai nepastovus. Kad geriau nei nieko tai faktas, bet ir Niko Krancjar būtų geriau nei nieko. Faktas kad jis buvo n-tasis norimų žaidėjų sąraše ir atėjus paskutinei dienai, šitie n-tieji žaidėjai ir bus bidinami.
Citavimas
0
Aš tai optimistiškai į jį žiūriu, EURO2016 finale buvo vienas geresnių žaidėjų ir kūrė nemažai bėdos portugalams. Reiškia į kelnes neprideda ir tokį žaidėją big matchuose galima laisvai leist. Manau, kad ir playmakeriu paloštų vietoj Erikseno, bet jo pozicija labiau panašį Dembeles.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Liko kiek mažiau nei 12 valandų:

Nkoudou/Lopez turėtų įvykti;
Sissoko gavo leidimą iš Prancūzijos federacijos išvykti į UK jeigu bus koks nors dealas. Bet tarp klubų susitarimas dar per mylią - Spursai nori mokėti iki 16m svarų, Newcastle nori 30m, leidžia imti išsimokėtinai.

Nu plz, negi nėra gero/fiziškai stipraus/neseno vidurio saugo ant visos Europos iki 20m svarų? Kodėl žiūrima į faking Sisokus ar Zahas? 😐
Citavimas
0

Nauji įrašai